Parim kingitus mehele on ajatu

Parim kingitus mehele on ajatu, selline, mis jääb talle Sinu armastust igavesti meenutama. Midagi kõrgkvaliteetset, midagi luksuslikku, midagi klassikalist. Meie käsitsivalmistatud nahktoodete seast leiad kingiideed mehele: nii abikaasale juubeliks, tänutäheks, et ta kõik need aastad Sulle toeks on olnud kui teistele tähtsatele meestele oma elus näitamaks, et Sa hoolid. Sünnipäev, jõulud ja sõbrapäev – kõikidel nendel päevadel avaneb suurepärane võimalus teda tunnustada.

Näita rohkem

Vaata kõiki Von Baeri kotte siit.

Valikust leiad ka soodsamaid alla 100 euroseid meeneid. Sa tead, et väärtus ei peitu mitte hinnas vaid idees. Et Sinu mees end tuhandete seas erilisena tunneks, võimaldame Sul tema toode isikupärasemaks teha. Initsiaalid rahakotil või graveering suuremal nahktootel näitab ka teistele, kes silmapaistva toote omanik on. Graveeringu sisu ja kuju määrad loomulikult Sina.

Meie valikust leiad ka elegantse pealt musta ja seest siidipaberiga vooderdatud kinkekarbi, mis kroonib ideaalselt Sinu hoolega valitud kingituse. Ajatutest nahktoodetest hõngub staatust, luksust ja kvaliteeti. Too seda natuke oma mehe ellu. Sa tead, et see meeldiks talle.

Uuri meie nahast rahakotte siit.

näita vähem