Heart Nahast Võtmehoidja
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

29Saatmine & saadetise sisu


Puhasta

Heart on kaunis detailidega kaunistatud nahast võtmehoidja, mis hoiab Teie võtmeid maitsekalt ja turvaliselt ühes pundis.

Võtmehoidja on valmistatud käsitsi vastupidavast kõrgekvaliteedilisest taimpargitud veisenahast. Võtmehoidja esikülg on ilma logota ning soovi korral saab võtmehoidjat personaliseerida graveeringu või kuumpressitud initsiaalidega, mis annab võtmehoidjale erilise isikliku hõngu. Toote tagaküljel on elegantne Von Baeri logo, mis rõhutab võtme südamekujulist vormi. Heart on ääristatud naha värviga sobituvate õmblustega, mis tagasihoidlikult, ent detailirohkelt selle väikse kunstiteose sisse raamivad. Nahksüdamekese ühendab võtmehoidja metallrõngaga tore metallist neet, mis tootele iseloomu annab ja selle detailid ühtseks tervikuks seob.

Võtmehoidja on äärmiselt praktiline ese, millele alati rakendus leitakse. Seetõttu on nahast võtmehoidja Heart suurepärane kingitus, mis saajale kindlasti rõõmu teeb.

  • Vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
  • Metallist rõngas ümbermõõduga 3 cm
  • Mõõdud: 4,8 cm x 4,8 cm x 0,4 cm

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Sulle võib meeldida ka…