Nahast Portfellid Meestele

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 112 arvustusel
js_loader

No.1 Nahast Portfell

10001900

No.2 Nahast Portfell

1500

No.3 Nahast Portfell

600

Soovisime, et meie nahast portfellid oleksid midagi enamat, kui aastakümnetetagust vanamoodsat mõttemalli järgivad kohmakad aksessuaarid. Tänapäeva maailmas on asjakohasem just praktilisuse ja mugavuse põimimine elegantse ning pilkupüüdva stiiliga.

Näita rohkem

Meie poolt valmistatavad nahast meeste portfellid kombineerivad endas tervikliku ning väljapeetud minimalistliku disaini suurepärase funktsionaalsuse ja mugavusega. Portfelli organiseeritus aitab Teil end enesekindlamalt tunda. Kandes Von Baeri portfelli saate keskenduda oma kompetentsusele ja professionaalsusele.

Meie nahast portfellid on käsitsi valmistatud kvaliteetsest nahast ja voodrist ning YKK metalldetailidest (tõmblukk jms) töökodades, kus kantakse edasi mitmete põlvkondade vältel meistrite poolt väljaarendatud teadmisi ja loomevõimet. Loodame, et meie tootevalikust leiab igaüks midagi oma eelistustele ning tarvidusele vastavat, olgu selleks siis ärikott, konverentsikott või dokumendikott. Soovime, et iga meie nahast portfell oleks Teie usaldusväärne ja professionaalsust soosiv kaaslane edu saavutamise teekonnal!

Portfelli saab soovi korral personaliseerida lasergraveeringuga – tootele saab lisada näiteks nime, firma logo, pühenduse ja palju muudki.

Vabama disainiga sülearvutikotid asuvad siin.

Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu paik) sõltumata toimub meie portfellide müük e-butiigis ööpäevaringselt ning kaup jõuab vaid mõne näpuvajutuse tulemusena Teieni juba järgmisel tööpäeval (tellides tööpäeval enne kella 16:00).

näita vähem

Peaminister Jüri Ratas Von Baer No.1 Portfelliga
Jüri Ratas ja Andres Sutt Von Baer No.1 ja No.2 Portfellitega