+37255661433 - info@vonbaer.ee

Nahast Arvutikotid

Tehnoloogia kiire arengu tõttu mängivad sülearvutid paljude inimeste igapäevatöös ning tegemistes asendamatut rolli. Sülearvutit on lihtne kõikjal kaasas kanda, juhul kui omatakse otstarbekat ning funktsionaalset arvutikotti.

Näita rohkem

Tahtsime, et Von Baeri nahast sülearvutikotid oleks lisaks arvuti kaitsmisega seotud praktilisusele ka väljanägemiselt tõeliselt esteetilised ning stiilipuhtad. Nahast arvutikottide puhul kasutame järgnevaid materjale: ühte parimaist saadaolevatest veisenahkadest, kõrgkvaliteetset sisevoodrit ning Jaapani YKK lukke koos muude metallist detailidega.

Graveeringu abil on Teil võimalik oma arvutikott muuta kordumatuks aksessuaariks. Graveerida saab kõike: pühendust, firma logo, telefoninumbrit ja palju muudki.

Meie tootevalikus on nii nahast läpakakotid ehk sülearvutikotid kui ka sülearvutivutlarid. Kui eelistate oma asjade kandmiseks muid lahendusi, siis saate vaadata näiteks meie kõiki nahast seljakotte siin.

Sõltumata Teie asukohast, olgu selleks Tallinn, Tartu või mõni muu linn, jõuab Teie poolt tellitud arvutikott Teieni tänu meie ööpäevaringselt avatud e-poele juba järgmisel tööpäeval (makstes tööpäeval enne 16:00).

näita vähem

Von Baer nahast arvutikotid - Eesti disain arvutikott

Sulge
×

Cart