Nahast Arvutikotid

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

City Nahast Arvutikott

600

No.1 Nahast Portfell

10001900

No.2 Nahast Portfell

1500

Tehnoloogia kiire arengu tõttu mängivad sülearvutid paljude inimeste igapäevatöös ja -tegemistes asendamatut rolli. Sülearvutit on lihtne kõikjal kaasas kanda – juhul kui seda saab teha otstarbeka ja funktsionaalse arvutikotiga.

Näita rohkem

Tahtsime, et Von Baeri nahast sülearvutikotid oleks lisaks arvuti kaitsmisega seotud praktilisusele väljanägemiselt ka tõeliselt esteetilised ja stiilipuhtad. Nahast arvutikottide puhul kasutame järgnevaid materjale: ühte parimaist saadaolevatest veisenahkadest, kõrgkvaliteetset sisevoodrit ning Jaapani YKK lukke koos muude metallist detailidega.

Graveeringu abil on Teil võimalik oma arvutikott muuta kordumatuks aksessuaariks. Graveerida saab kõike: pühenduse, firma logo, telefoninumbrit ja palju muudki.

Meie tootevalikus on olemas läpakakotid ehk sülearvutikotid kõigile peamistele sülearvuti suurustele: 13″, 13.3″, 14″, 15.6″, 17″. Kui eelistate oma asjade kandmiseks muid lahendusi, siis saate vaadata näiteks meie kõiki nahast seljakotte siin.

Sõltumata Teie asukohast, olgu selleks Tallinn, Tartu või mõni muu linn, jõuab Teie poolt tellitud arvutikott Teieni tänu meie ööpäevaringselt avatud e-poele juba järgmisel tööpäeval (makstes tööpäeval enne 16:00).

näita vähem