Essential Plus Nahast Arvutikott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

700


YouTube Video


Taas saadaval piiratud kogustes.Saatmine ja saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Essential Plus nahast arvutikott on parim sõber aktiivsele inimesele, kes on valmis ootamatuist võimalustest kinni haarama ning võtma parimat igast olukorrast. Essential Plus näeb tänu vastupidavale taimpargitud premium Itaalia veisenahale ning originaalsele disainile välja tõeliselt vastupandamatu.

Sisemine tõmblukuga tasku annab Teile esemete kompaktseks paigutamiseks veelgi rohkem ruumi ja võimalusi. Essential nahast portfell on varustatud sisemiste taskutega tähtsamate pisiasjade jaoks nagu mobiiltelefon ja rahakott.

Teile võib huvi pakkuda ka Essential’i täiendatud ning uuendatud versioon Essential Superiore nahast arvutikott.

 

 • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
 • Tugev eriomadustega 100% puuvillavooder
 • Sobib arvutile ekraaniga kui 15,6″ tolli
 • YKK Jaapani lukud
 • Pronksjad detailid helepruuni ja pruuni värvi mudelitel
 • Hõbedased detailid musta värvi mudelil
 • Kaks põhisahtlit mõlemalt poolt avaneva tõmblukuga
 • Reguleeritav ja eemaldatav õlarihm, millega kotti õlal või risti üle keha kanda
 • Sisetaskud mobiiltelefoni, rahakoti ja muude esemete jaoks
 • Sisemine tõmblukuga lahter
 • Tõmblukuga sahtel koti tagaküljel
 • Mõõdud: 40 cm (pikkus) x 30 cm (kõrgus) x 11 cm (laius)
 • Kaal: 1,4 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…