Personaliseerimine: lisage isikupära!

Von Baer pakub valdava osa oma nahkaksessuaaride juurde pressimis- ja graveerimisteenust.
Võimalus on lisada endale meelepäraseid initsiaale, nimesid, kuupäevi, logosid, fraase või isiklikke sõnumeid, et luua tõeliselt ainulaadne ja läbimõeldud sentimentaalse väärtusega kink, mis pakub rõõmu pikkadeks aastateks.

Personaliseerimisteenuseid on võimalik lisada vastava toote tootelehel.

Initsiaalide pressimine
Lasergraveerimine nahale
Graveerimine
Von Baeri Kinkekarp, Kinkepakendamine
Kingituse pakkimine
Isiklik sõnum kingisaajale
Isiklik sõnum

Isikupärased kingitused on Von Baeri loo keskne osa. Pakume enamiku meie nahast aksessuaaride juurde pressimis- ja graveerimisteenust. Meilt leiate kingi igaks elujuhtumiks – pressitud initsiaalidega nahast rahakottidest ja püksirihmadest graveeritud sõnumiga sülearvutikottide ja portfellideni.

Initsiaalide pressimine

Meie käsitöömeistrid kasutavad traditsioonilisi kuumpresse ja vasest vorme, et pressida teie valitud nahast kingitusele käsitsi jäljendeid. Valida saab värvitu variandi ja mõnel juhul lehtkulla variandi vahel. Tehke meie professionaalse pressimisteenuse abil kingitus, mis pakub rõõmu aastateks, või lisage oma rahakotile või aksessuaaridele isikupära.
Classic münditaskuga rahakott pruun initsiaalid

Graveerimine

Meie käsotöömeistrid kasutavad teie valitud sõnumi või logo graveerimiseks uusimaid nüüdisaegseid graveerimisapparaate, et jätta selge ja tugev jäljend. Tehke meie professionaalse graveerimisteenuse abil kingitus, mis pakub rõõmu aastateks, või lisage oma rahakotile või aksessuaaridele isikupära.

Kinkepakendamine

Pakime teie kauni nahkaksessuaari soovi korral ise. Teieni jõuab veatult pakitud kingitus, mis peidab end stiilses kinkekarbis. Seega võite eseme postipakist välja võtta ja seejärel kas või kohe kingisaajale edasi anda. Tõeliselt lihtne ja mugav.

Kõik Von Baeri meeste rahakotid, naiste rahakotid ja püksirihmad tulevad koos kinkekarbiga ning kinkekotiga ilma lisatasuta.

Isiklik sõnum kingisaajale

Isiklik sõnum kingisaajale

Edastage kingisaajale isiklik sõnum! Prindime selle välja kvaliteetsel paberil ilusas kirjastiilis.

Kui olete äriklient ning olete huvitatud firmakingitustest, siis leiate lisateavet siit: https://vonbaer.ee/firmakingitused-arikingitused-logoga-meened/