Nahast Naiste Rahakotid

– Kvaliteetsest veisenahast käsitööna valmistatud rahakotid naistele. Me hindame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida meie tootevalikus olevad nahast naiste rahakotid esindavad.

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

W1 Nahast Naiste Rahakott

130

W2 Nahast Naiste Rahakott

150

W3 Nahast Naiste Rahakott

120

Naiste rahakott on asendamatu aksessuaar. Meie toodetavad naiste rahakotid on minimalistliku disainiga. Sõltuvalt mudelist kasutame valmistamisel pehmemat (nappa) või kõvemat nahka. Tulemusena on Von Baeri naistele loodud rahakotid materjalilt pehmed või natuke kõvemad, robustsed ja vastupidavad.

Näita rohkem

Iga naine väärib elegantsust ning parimat mugavust. Oleme pühendanud kaks aastat oma elust selleks, et koostöös klientidega valmistada just need kõige õigemad rahakotid, mis oleksid ilusad ja samal ajal praktilised. Selle töö tulemusena oleme loonud naistele rahakotid, mis näevad paljude meie klientide hinnangul välja suurepärased ning kuhu on võimalik mahutada lisaks kaartidele, sularahale ja müntidele vajadusel ka mobiiltelefon ja/või võtmed.

Lisades rahakotile meelepärased initsiaalid või graveeringu saate muuta selle veelgi personaalsemaks ning erilisemaks. Iga toode on pakendatud kinkekarpi ning sobib ideaalselt kokku meie naiste käekottidega. Vaadake ka meie naiste käekottide kollektsiooni.

Meie meeste rahakotid on samuti kollektsioonis saadaval.

Von Baeri e-butiigis toimub naiste rahakottide müük ööpäevaringselt. Pole vahet, kus Te asute, kas Tallinnas, Tartus, Pärnus või kaugemalgi – sooritades ostu tööpäevadel enne kella 16:00, saate oma toote kätte juba 24 tunni jooksul (SmartPost, Omniva, Cargobus).

näita vähem

nahast naiste rahakotid