+37255661433 - info@vonbaer.ee

Naiste Rahakotid Nahast

– Hingega käsitsi valmistatud premium nahast rahakotid naistele.  Me hindame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida meie naiste nahast rahakotid esindavad.

Naiste rahakott on aksessuaar, mida ei ole võimalik asendada. Meie naiste rahakotid on minimalistliku ja elegantse välimusega, mis on loodud ehtsast premium nappa nahast. See teeb meie naistele loodud rahakotid pehmeks, kuid samas robustseks ja vastupidavaks.

Näita rohkem

Iga naine väärib parimat mugavust. Pöördusime spetsiaalselt naiste poole, et leida just see õige rahakott mis oleks praktiline, kuid samas ka silmapaistev ning stiilne.  Kaheaastase töö tulemusena oleme loonud Teile sellised rahakotid, kuhu on võimalik mahutada lisaks mitmetele kaartidele, sularahale ning müntidele vajadusel ka mobiiltelefon ja/või võtmed.

Lisades rahakotile meelepärased initsiaalid või graveeringu, muudate rahakoti veelgi personaalsemaks ning erilisemaks.

Meie e-poes toimub naiste rahakottide müük sisuliselt ööpäevaringselt. Pole vahet kas elad Tallinnas, Tartus, Kärdlas või kaugemalgi, sooritades ostu tööpäevadel enne 16.00, saad e-poest soetatud eseme kätte juba 24 tunni jooksul (SmartPost, Omniva, Cargobus).

näita vähem

naiste nahast rahakotid

Sulge
×

Cart