Nahast Reisikotid ja Kohvrid

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

800

10X Seljakott / Arvutikott / Kaamerakott

1200

Voyager Nahast Reisikohver Ratastega

1200

Liberty Nahast Seljakott

600

Reisimine on tänapäeval elu lahutamatu osa. Meile tundub, et iga inimene tahab reisides olla kindel oma isiklike asjade transportimiseks kasutatava reisikoti usaldusväärsuses ning heas väljanägemises. Sõltumata sellest, kas reisite parajasti auto, rongi või lennukiga, mahutavad meie nahast reisikotid, ratastega kohvrid ja trennikotid Teie asjad tänu oma funktsionaalsele disainile probleemideta ära.

Näita rohkem

Antud kollektsiooni puhul on meie materjalivalik sama, mis teistegi Von Baeri toodete puhul: üks parimaist saadaolevatest veisenahkadest, kõrgkvaliteediline sisevooder ning Jaapani YKK lukud ja muud metallist detailid. Disaini puhul lähtusime sellest, et meie reisikotid ja kohvrid oleksid praktilised, turvalised ning asjakohased kaaslased nii ametlikel ärireisidel, komandeeringutel kui ka spontaansetel väljasõitudel.

Lisades oma tootele personaalse lasergraveeringu, saate selle muuta veelgi unikaalsemaks ja enesele südamelähedasemaks.

Kui otsite midagi kingituseks, siis kõiki meie kingitusi saate sirvida siin.

Sõltumata Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu koht), jõuab teie poolt tellitud reisikott või kohver tänu meie ööpäevaringselt avatud e-butiigile Teieni juba järgmisel tööpäeval (makstes tööpäeval enne 16:00).

näita vähem

Von Baer nahast reisikotid - Eesti disain reisikott