+37255661433 - info@vonbaer.ee

Nahast Püksirihmad ja Vööd

Püksirihm on vaieldamatult iga stiilse ja eneseteadliku mehe riietuse keskne ja siduv osa, mis loob visuaalse terviku kogu kandja olemusest, peegeldades nii tema tõekspidamisi kui positisiooni igas elu kontekstis. Klassikalisel ja kõrgkvaliteetsel nahast vööl võiks leiduda koht iga edumeelse mehe garderoobis.

Näita rohkem

Meie nahast vööd ja püksirihmad meestele on esindatud nii klassikalises kui kahepoolses formal stiilis erinevate kahe originaalse mustri (carbon ja structure) ja klassikaliste värvitoonide näol, pakkudes igaühe maitse-eelistusele ja isiklikule stiilile vastava valiku.

Veelgi isikupärasemaks aitab Teie püksirihma muuta võimalus lisada oma initsiaalid. Samuti on võimalik valida erinevate pannalde vahel ning valida täpselt isiklikule puusaümbermõõdule vastav toode. Samuti on saadaval meie nahahoolduskreem, mis aitab kõrgkvaliteetset materjali vastavalt hooldada.

Von Baeri praktiliste ja aegumatute püksirihmade ostmine on imelihtne ja kiire ning võimalik sooritada ööpäevaringselt oma kodu mugavustes, olgu see siis Tallinnas, Tartus või mujal, sest kõiki tooteid saab osta meie e-poes vaid mõne nupuvajutusega. Makstes tööpäeval enne 16.00, jõuab Eesti piires toode Teieni juba järgmisel päeval!

Paljud meie kliendid on avaldanud arvamust, et meie tooted on oluliselt kõrgema kvaliteediga kui selliste brändide omad nagu Hugo Boss, Armani ja Guess. Loobume omapoolse hinnangu andmisest sellistele arvamustele, kuid taoline tagasiside peegeldab meie eesmärki pakkuda ainulaadseid kvaliteetaksessuaare vaid kõige parematest materjalidest.

näita vähem

Sulge
×

Cart