Meeste Püksirihmad Nahast

Nahast püksirihm on iga stiilse ja eneseteadliku mehe riietuse keskne ja siduv osa. Kõrgkvaliteetsel ehtsast veisenahast ja roostevabast terasest või messingist pandlaga vööl võiks leiduda koht iga edumeelse mehe garderoobis.

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

Premier Kahepoolne Nahast Püksirihm

100

Näita rohkem

Meie nahast püksirihmad meestele on esindatud klassikalistes värvitoonides ning neid on kahte stiili:
1) igapäevased casual meeste püksirihmad, mis sobivad ideaalselt näiteks teksastega kandmiseks;
2) rangema stiiliga formal rihmad, mis sobivad hästi näiteks business või business casual rõivastusega. Sellised rihmad on kahepoolsed: üks pool on musta, teine pruuni värvi. Formal rihmadel on ka pööratav pannal, mis võimaldab rihma kandmist mõlematpidi.

Teie püksirihma saab isikupärasemaks muuta, pressides sellele initsiaalid või lisades lasergraveeringu. Samuti on võimalik valida erinevate pannalde vahel ning valida täpselt rihma kandja puusaümbermõõdule vastav toode.

Paljud meie kliendid on avaldanud arvamust, et meie tooted on oluliselt kõrgema kvaliteediga kui selliste brändide nagu Hugo Boss, Armani ja Guess tooted. Loobume omapoolse hinnangu andmisest, kuid seesugune tagasiside peegeldab meie eesmärki – pakkuda ainulaadseid kvaliteetaksessuaare vaid kõige parematest materjalidest.

Meie rihmad sobivad hästi kokku meie rahakottidega. Vaadake ka meie meeste rahakottide kollektsiooni.

Meie toodete ostmine on lihtne ja kiire. Ostu on võimalik sooritada ööpäevaringselt oma kodu mugavuses, olgu see siis Tallinnas, Tartus või mujal, sest kõiki tooteid saab osta meie e-poes vaid mõne nupuvajutusega. Makstes tööpäeval enne 12:00, jõuab Eesti piires toode Teieni juba järgmisel päeval!

näita vähem

Von Baeri nahast meeste püksirihmad - Eesti Disain