+37255661433 - info@vonbaer.ee

Kingiideed & Kingitused Äripartnerile, Mehele, Naisele

Nahktooted on loodud kestma ning neis on isikupära. Kingiideed, mida leiate meie sortimendist, on elegantsed ja ajatud ning nende kvaliteet ei vea Teid alt.

Näita rohkem

Kui olete otsimas praktilist kingitust äripartnerile, stiilset lahendust argipäevaks või midagi luksuslikku oma kallimale mehele või naisele, siis Von Baeri käsitsivalmistatud nahktoodete hulgas on mitmeid suurepäraseid kingiideid.

Meilt leiate pisemaid, taskusse mahtuvaid tooteid nagu pehmest ja vastupidavast pühvlinahast kaarditasku. Aga ka suuremõõtmelisi kingitusi nagu klassikaline ja asendamatu portfell. Lisaks leidub kingituste hulgas ka soodsamaid alla 100-euroseid meeneid. Nahktooted sobivad luksust ja tippklassi hindavatele meestele ja naistele igast eluvaldkonnast (vaata meie nahast rahakotte siit).

Kui olete meie veebilehel toodetega tutvunud ning sobiva kingituse leidnud, on seda võimalik isikupärasemaks teha. Näiteks rahakotile initsiaalide või suuremale nahktootele graveeringu lisamisega. Vajadusel pakime kingituse elegantsesse musta siidpaberiga vooderdatud kinkekarpi. Ajatutest nahktoodetest hõngub staatust, luksust ja kvaliteeti. Arvestades, et tegemist on ainulaadsete, üllatavate, aga ka praktiliste toodetega – on tegemist ideaalse kingitusega.

näita vähem

Sulge
×

Cart