7 ideed – Jõulukingitused firmadele, mis jäävad meelde

Hoogsate sammudega on lähenemas kaunis jõuluaeg. Jõulud on aeg, kus mõeldakse tagasi möödunud aasta peale, meenutatakse kordaminekuid ja õpitakse möödalaskmistest, tuletatakse tänulikkusega meelde ümbritsevaid inimesi ja peetakse neist olulisemaid sümboolsete kinkidega meeles. Jõulukink on eriline, sest selle saamine ei ole iseenesestmõistetavus, ning seda üllatunum ja tänumeelsem kingisaaja on. Seetõttu on oma ettevõttelt või äripartnerilt kingituse saamine eriti meeldiv – säärane siiras žest oma töötajale, juhile, omanikule, koostöö- või äripartnerile näitab, kuivõrd tema tööd ja panust ettevõtte arengusse hinnatakse, mis omakorda motiveerib kingisaajat ning annab talle uut energiat.

Von Baeri tootevalikust leiate meeldejäävad jõulukingitused firmadele, mida saate uhkusega kinkida nii koostöö- kui äripartneritele või oma ettevõtte töötajatele, juhtidele või omanikele. Klassikaline premium kvaliteedi Itaalia veisenahast käsitsi valmistatud aksessuaar on professionaalne ja praktiline kingitus, mida saaja igapäevaselt kasutama hakkab ning mis aitab koostööpartnerite vahel usaldust tekitada ja väärtust luua. Von Baeri nahkaksessuaarid sobivad ka keskkonnast hoolivatele klientidele: naha kvaliteedile ja selle kestlikule päritolule annab garantii naha päritolusertifikaat.

Peale selle ei kasuta Von Baer jätkusuutlikkust tähtsustava ettevõttena oma toodete valmistamisel nahatööstuse tarvis kasvatatud loomade nahka, vaid hoopis lihatööstuse kõrvaltoodet, mis muidu jäätmete sekka satuks. Lisaks üpris laiale premium nahast aksessuaaride valikule saame pakkuda võimalust kingitus personaliseerida, et sellest luua tõeliselt originaalne firma jõulukink. Saame kingitusele graveerida näiteks teie firma logo või isikliku sõnumi, mida kingisaaja aksessuaari kasutades sageli näeb ning mis talle helgelt teie ettevõtet meenutab.

Aitamaks teil kingiideedega, oleme välja valinud 7 luksuslikku ettevõtte jõulukingi ideed:

1. Väiksemad jõulukingid firmadele: rahakotid ning kaarditaskud

Kaarditasku või rahakott on ärikingituste klassika – ning see ei tähenda, et kingitus oleks igavavõitu, hoopis vastupidi! Rahakottide kinkimisega lähete kindla peale välja, mis teeb neist eriti head firma jõulukingitused. Pea kõik kasutavad rahataskut ja kauni välimusega igapäevast kasutust leidvat rahakotti hindab kingisaaja kõrgelt.

Kvaliteetsest nahast disainrahakott on kingitus, mis jääb meelde. Peale selle ei ole kaarditaskut või rahakotti nii kulukas kinkida. Kingisaaja saab oma kulunud kukru uue ja stiilsema vastu välja vahetada, tunda ent ettevõtte poolt hinnatuna, nautida luksusliku argieseme kasutamist, ning mis eriti hea – näeb ka igapäevaselt seda sõnumit või logo, mille olete kingitusele graveerida lasknud ja mis talle teie ettevõtet meenutab. Win-win, nagu öeldakse.

https://vonbaer.ee/nahast-meeste-rahakotid/ ja https://vonbaer.ee/naiste-rahakotid-nahast/

2. Kaasaegsed firma jõulukingitused: arvutikotid

Väga paljudes tänapäeva ametites on töötajate peamine töövahend sülearvuti. Sülearvutikott ei ole seetõttu enam lihtsalt tore ese, mida omada, vaid vajalik lisa, millega sülearvutit kohtumistele ja koosolekutele ning vajadusel koju kaasa võtta. Seetõttu on sülearvutikotid sobilikud jõulukingid firmadele, mis on uuendusmeelsed. Kuna arvutikott on muutunud igapäevaseks aksessuaariks, on oluline, et selle välimus oleks esteetiline.

Noobel premium nahast arvutikott, millel on läbimõeldud disain, aitab inimesel stiilsem ja professionaalsem välja näha – või siis võib inetu eksemplar omaniku üldmuljet kehvemaks muuta. Peale oma hädatarviliku funktsiooni ja välimusfaktori võib hea sülearvutikott oma omaniku elu ka muudmoodi lihtsamaks muuta – näiteks mahutavad Von Baeri mudelid peale sülearvuti endasse ka muud vajalikku nagu kaustikud, rahatasku, võtmed, telefoni jms. Arvutikottide mõistlik disain aitab kõiki neid asju hästi organiseerida, et neid oleks hiljem mugav üles leida. Meie tootevalikus on olemas läpakakotid kõigile peamistele sülearvuti suurustele: 13″, 13.3″, 14″, 15.6″, 17″.

3. Suurem firma jõulukink: reisikott

Tõeliselt eksklusiivne aksessuaar, mida kinkida firma sünnipäevaks või jõuludeks, on kahtlemata kvaliteetsest nahast reisikott. Milline luksuslik žest! Von Baeri tootevalikust leiate kaks suurepärast reisikotti, üks ilusam kui teine, mõlemad võrratud ärikingitused jõuludeks: nahast reisikott Weekender Plus ning nahast ülikonnalahtriga reisikott Grand. Mõlemad on valmistatud taimpargitud premium veisenahast, varustatud YKK lukkudega ning on mugavalt käsipagasi mõõtudes.

Weekender Plus on stiilse välimusega nahkkott, mis sobib kasutamiseks nii reisi-, töö- kui ka trennikotina. See on praktiline, mahukas ja mugava disainiga, varustatud õlarihma ja sülearvutitaskuga, tehes sellest sobiva kaaslase aktiivsele professionaalsele äripartnerile.

Klassikaline Grand on ülimalt funktsionaalne reisikott, mis sobib samuti trennikotiks ja on varustatud eraldi ülikonnalahtriga, et seda kortsuvabalt endaga kaasas kanda. Suurepärase mahutavusega Grand võimaldab endas esemed organiseeritult ära pakkida ning on kõige sobivam jõulukingitus soliidsele koostööpartnerile.

https://vonbaer.ee/weekender-plus-nahast-reisikott/ ja https://vonbaer.ee/grand-nahast-reisikott/

4. Klassikalised ärikingitused jõuludeks: portfellid

Peaminister Jüri Ratas Von Baer No.1 Portfelliga
Jüri Ratas Von Baer No.1 portfelliga

Mis oleks paremad ettevõtte jõulukingid, kui töökust ja meisterlikkust sümboliseerivad portfellid? Sisuliselt on portfell konservatiivsem arvutikott, mis käib eriti hästi kokku ülikonnaga ja mis sobib näiteks panganduse, majanduse, avalike teenuste jmt tegeleva firma jõulukingiks.

Von Baeri portfellid põimivad endas traditsioonilisema ja rangema palge tänapäevase väljapeetud minimalistliku disainiga. Meie disainifilosoofia kohaselt on toote funktsionaalsus täpselt sama tähtis kui kvaliteet ja disain, seega meie portfelle kinkides ei kingi te mitte lihtsalt üht eset, vaid hoolega disainitud kõrgkvaliteetset kasutusmugavust ja -kogemust. Portfell mahutab vabalt ära teie koostööpartneri sülearvuti, dokumendid, rahakoti ja teised vajalikud esemed ning neid on lihtne portfellis organiseerituna hoida ja hiljem üles leida. Portfelli kasutajast õhkub autoriteeti ja professionaalsust, mis lisab talle usaldusväärsust – see on täpselt see, mida teie äripartner hindaks.

https://vonbaer.ee/meeste-naiste-nahast-portfellid/

5. Praktilised ettevõtte jõulukingid: naiste seljakotid

Muidugi on meil pakkuda häid kingiideid ka naistele! Tänuväärne firma jõulukink on kindlasti naiste seljakott. Eriti veel selline, millel on olemas sülearvutilahter ja millega oleks mugav tööl käia – näiteks mõni Von Baeri seljakott. Seljakotid on ergonoomilised ja funktsionaalsed aksessuaarid, mis on üha laiemat kasutust leidmas. Von Baeri taimpargitud nahast kauni disainiga seljakotid muudavad igal naisel meele rõõmsaks, sest need ühendavad endas mugavuse, praktilisuse, šiki välimuse ja hea maitse. Meie aegumatu stiiliga seljakotid sobivad nii prouadele kui ka neidudele. Peale selle kasutame oma toodete valmistamisel kvaliteetseid ja kestlikke materjale, mis rõõmustab ka meie keskkonnateadlikumaid kliente.

https://vonbaer.ee/nahast-seljakotid-naistele-ja-meestele/

6. Muud ettevõtte jõulukingid: naiste käe- ja arvutikotid

Uhke ärikingitus naisele jõuludeks oleks nahast käekott või arvutikott. Tegemist on igapäevaselt nii töö- kui vabaajakontekstis kasutatavate aksessuaaridega, mis saajale teie lahkust tihti meelde tuletab ja mis nende elu lihtsamaks muudab. Von Baeri tootevalikus on mitmeid professionaalse disainiga käe-ja arvutikotte, mis sobib hästi heale äripartnerile kingituseks. Aksessuaaride minimalistlik disain ja hea mahutavus teeb neist suurepärased käe- ja arvutikotid, millega tööl käia. Kui soovite muuta need premium nappa või veisenahast käekotid ja arvutikotid veelgi erilisemaks, soovitame neile peale graveerida isikliku sõnumi või teie ettevõtte logo.

https://vonbaer.ee/naiste-nahast-kaekotid/

7. Originaalsed firma jõulukingid: püksirihmad

Eriline kingitus firma sünnipäevaks, jõuluks või tööjuubeliks on kvaliteetsest nahast ja roostevabast terasest või messingist pandlaga püksirihm. See on suurepärane aksessuaar aktiivse eluviisiga inimesele.

Von Baer on üks vähestest ettevõttetest maailmas, kes nii-öelda poolväärismetallidest pannaldega rihmasid pakub. Tõenäoliselt ei ütleks ükski meesterahvas sellisest kingitusest ära. Meie rihmad on lasergraveeringu ning initsiaalidega personaliseeritavad ning on pakendatud kinkekarpi ja kinkekotti.

Meie tootevalikus on kahte tüüpi püksirihmu:
1) Igapäevased rihmad (casual belt), mida on hea näiteks teksastega kanda;
2) Ülikonnarihmad (formal belt), mis sobivad hästi business või business casual rõivastusega. Need rihmad on kahepoolsed (ühelt poolt musta värvi, teiselt poolt pruuni värvi) ning neid saab kanda mõlematpidi. Nendel püksirihmadel on pööratav pannal.

Püksirihmade läbimõeldud pandlad on kombineeritud premium nahaga, tehes neist kõrgema klassi kvaliteediga aksessuaarid ja suurepärased firma jõulukingid.

https://vonbaer.ee/nahast-puksirihmad/

Loodame, et meie kirjutatud artikkel on teile abiks ja aitab teil välja valida teie ettevõtte jaoks kõige sobilikuma firmakingituse. Küsimuste korral võtke meiega ühendust — anname teile ärikingituste planeerimisel head nõu.

Jagage enda head tahet ja tööindu oma äripartnerite ja töötajatega ning rõõmustage neid väärt jõulukingiga! Meie tootevalikuga saate lähemalt tutvuda siin: https://vonbaer.ee/firmakingitused-arikingitused-logoga-meened/

Lisa kommentaar