5 ideed – Parimad firmakingitused ehk ärikingitused

Praktilised ning meeldejäävad jõulukingitused firmadele. Pole saladus, et hea kingitus äripartnerile võib olla väga tõhus investeering teie ettevõtte tulevikku. Valikuvõimalusi, mida kinkida, on tuhandeid ning sellega seoses tõime välja meie 5 ideed selle kohta, mis võiksid olla parimad ärikingitused.

1. Nahast portfell

Tõeliselt luksuslik ning eriline kingitus. Suurepärane ärikingitus inimestele, kes Teie firmale või ettevõttele väga väärtuslikud on. Uus kvaliteetne portfell ei unune kingi saajal eales

2. Akupank
Suurepärane firmakingitus, mida vajavad paljud inimesed ning eriti need, kes palju reisivad. Mitte kunagi ei ole paha mõte kaasas kanda varu akut, mis kriitilistes situatsioonides telefoni või muu elektroonikaseadme jälle elule äratada suudavad. Väga praktiline kingitus kõikidele inimesele.

3. Reisikott

Korralik nahast reisikott on parim tunnustus, kuna paneb üllatuse saaja tundma ennast väga ainulaadselt. Luksuslik kott on asi, mida õige hoolduse korral saab kasutada mitmeid-mitmeid aastaid ning tänu sellele jääte ka oma ettevõtte või firmaga pikaks ajaks kingisaaja südamesse.

4. Personaalse logoga kaarditasku

Otsid ainulaadset ärikingitust? Kingi nahast kaarditasku, mis meenutab Teie tänu üllatuse saajale igapäevaselt. Von Baeris pole logoga ärikingitused probleem, kuna meie juures saab nahast toodetele lasta graveerida logo ja/või personaalse sõnumi, mis on väga meeldejääv ning unikaalne.

5. Korralik pastakas
Pastapliiats on elementaarne asi, mida igapäevaselt kasutavad peaaegu kõik. Kingi kvaliteetne pastakas, mida kasutades tuletate end kingisaajale meelde veel pikka aega.

Lisa kommentaar