+37255661433 - info@vonbaer.ee

Firmakingitused Nahast, Ärikingitused, Logoga Meened

Iga meie toote saab muuta ainulaadseks, lisades sellele lasergraveeringu. Saame lisada praktiliselt kõike: firmade logosid, õnnesoove, tsitaate jne.

Von Baeri nahktooted on loodud kestma – nad on valmistatud käsitsi parimatest saadaolevatest materjalidest: premium kvaliteediga veisenahkadest ja sisevoodrist ning Jaapani YKK metallist detailidest.

Näita rohkem

Firmakingitused ehk ärikingitused: kui olete otsimas originaalset ärikingitust äripartnerile, juhile või töötajale, võivad personaliseeritud sõnumi või teie firma logoga meened olla ideaalne lahendus. Selline firmakink ei jää panipaika seisma, vaid sellele leitakse kindla peale praktiline kasutusviis.

Kui otsite kingitust oma kallimale, mehele, naisele, lapsele või tuttavale, siis meie käsitsivalmistatud nahktoodete hulgas on mitmeid suurepäraseid kingiideid.

Meilt leiate pisemaid, taskusse mahtuvaid tooteid, nagu näiteks pehmest ja vastupidavast veisenahast kaarditasku. Aga leiate ka suuremõõtmelisemaid kingitusi, nagu klassikaline ja asendamatu portfell. Lisaks leidub kingituste hulgas ka soodsamaid, alla 100-euroseid meeneid. Vaadake meie meeste rahakotte siin ning naiste rahakotte siin. Nahktooted sobivad meestele ja naistele igast eluvaldkonnast.

Pakime kingitused elegantsesse musta siidpaberiga vooderdatud kinkekarpi. Ajatutest nahktoodetest hõngub staatust, luksust ja kvaliteeti. Arvestades, et tegemist on ainulaadsete, üllatavate, aga ka praktiliste toodetega, on tegemist ideaalse kingitusega.

näita vähem

Sulge
×

Cart