Nahast Firmakingitused, Ärikingitused, Logoga Meened

Personaliseeritud sõnumi või Teie firma logoga praktilised meened on asjalikus töökeskkonnas suurepärased kingid.

Näita rohkem

Meilt leiate meeldejäävad firmakingitused. Kui olete otsimas originaalset ärikingitust äripartnerile, juhile või töötajale, on meil Teile hea lahendus. Meie ärikingitused on esemed, mida tänu oma praktilisele iseloomule alati tarvis on. Kuna neile on ka peale graveeritud Teie poolt lisatud isiklik sõnum/logo, on see väga hea viis kingisaajal hästi meeles püsida! Ei saa salata, et kvaliteetsed ja hoolega valitud personaliseeritud ettevõtte kingitused aitavad kaasa koostööpartnerite aga ka töötajate usalduse suurenemisele ning nendele väärtuse loomisele.

Lisaks hoolega disainitud ja käsitsi valmistatud tootevalikule, pakume võimalust muuta kingid isikupärasemaks läbi personaalse graveeringu või kuumpressimise. Toodetele on võimalik graveerida firmalogosid, õnnesoove ja tsitaate ning pressida erinevaid initsiaale ning eritellimusel ka teie organisatsiooni logo.

Meilt tellides võite olla mureta ka toodete pakkimise pärast. Lisaks stiilsetele aksessuaaridele pakume Teile ka elegantseid kinkepakendeid. Kõik meilt tellitud väiksemat mõõtu esemed saabuvad Teieni juba kaunilt siidipaberisse, kinkekarpi ja kinkekotti pakituna. Kui soovite, et ka suuremad tooted juba pakituna Teieni jõuaksid, saab nende kinkepakendamist lisatasu eest eraldi tellida.

Von Baeri logoga meened on loodud olema vastupidavad, et need saadaksid oma omanikku pikkade aastate jooksul. Nende kestlikkus on saavutatud kombineerides pedantne käsitöö ja parimad materjalid. Von Baeri tooted on valmistatud premium kvaliteediga veisenahkadest ja sisevoodrist ning neile on lisatud kvaliteetsed metallist Jaapani YKK tõmblukud.

Juhul kui Teid huvitavad jõulukingitused firmadele, on Teil võimalik leida täiendavat informatsiooni ka meie blogist: https://vonbaer.ee/5-ideed-parimad-firmakingitused-ehk-arikingitused/. Oleme suurima heameelega mitut Eesti organisatsiooni ärikingituste ettevalmistamisel aidanud. Usume, et saame ka Teile tänuväärseks abiks olla.

näita vähem

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

599

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

599

No.1 Nahast Portfell

499

10X Seljakott / Arvutikott / Kaamerakott

449

No.2 Nahast Portfell

449

10X Nahast Seljakott Naistele

449

Executive Nahast Portfell

449

City Suur Nahast Arvutikott, 17″-tolline

449

City Nahast Arvutikott

399

City Nahast Arvutikott

399

Weekender Nahast Reisikott

399

Essential Nahast Portfell

299

Minerva Väike Nahast Seljakott

199

Supreme Nahast Kosmeetikakott

149

W2 Nahast Naiste Rahakott

119

W2 Nahast Portmonee Rahakott

119

W3 Nahast Naiste Rahakott

99

W1 Nahast Naiste Rahakott

99

Washington Trukiga Rahakott

89

Premier Kahepoolne Nahast Püksirihm

89

Franklin Nahast Rahakott

79