Nahast Firmakingitused, Ärikingitused, Logoga Meened

Personaliseeritud sõnumi või Teie firma logoga praktilised meened on asjalikus töökeskkonnas suurepärased kingid.

Näita rohkem

Meilt leiate meeldejäävad firmakingitused. Kui olete otsimas originaalset ärikingitust äripartnerile, juhile või töötajale, on meil Teile hea lahendus. Meie ärikingitused on esemed, mida tänu oma praktilisele iseloomule alati tarvis on. Kuna neile on ka peale graveeritud Teie poolt lisatud isiklik sõnum/logo, on see väga hea viis kingisaajal hästi meeles püsida!

Hoolega disainitud ja käsitsi valmistatud esemed, mille meie tootevalikust leiate, on ainulaadsed. Kui soovite aga lisada neile midagi isiklikumat, siis võib Teile huvi pakkuda toodete personaliseerimisteenus. Personaliseerimine kujutab endast tootele sõnumi peale graveerimist või pressimist. Eritellimusel saab esemetele peale graveerida mitmeid erinevaid isikupäraseid sõnumeid: firmalogo, õnnesoov, tsitaat jmt. Kui soovite tootele lisada aga initsiaale ehk nime-eestähti, siis selle jaoks pakume võimalust need aksessuaarile peale pressida.

Meilt tellides võite olla pakkimise pärast mureta. Lisaks stiilsetele aksessuaaridele pakume Teile ka elegantseid kinkepakendeid. Kõik meilt tellitud väiksemat mõõtu esemed saabuvad Teieni juba kaunilt siidipaberisse, kinkekarpi ja kinkekotti pakituna. Kui soovite, et ka suuremad tooted juba pakituna Teieni jõuaksid, saab nende kinkepakendamist lisatasu eest eraldi tellida.

Von Baeri logoga meened on loodud olema vastupidavad, et need saadaksid oma omanikku pikkade aastate jooksul. Nende kestlikkus on saavutatud kombineerides pedantne käsitöö ja parimad materjalid. Von Baeri tooted on valmistatud premium kvaliteediga veisenahkadest ja sisevoodrist ning neile on lisatud kvaliteetsed metallist Jaapani YKK tõmblukud.

Oleme suurima heameelega mitut Eesti organisatsiooni ärikingituste ettevalmistamisel aidanud. Usume, et saame ka Teile tänuväärseks abiks olla.

näita vähem

Peaminister Jüri Ratas Von Baer No.1 Portfelliga
Jüri Ratas Von Baer No.1 portfelliga

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

549

10X Seljakott / Arvutikott / Kaamerakott

449

City Suur Nahast Arvutikott, 17″-tolline

399

No.1 Nahast Portfell

399

Executive Nahast Portfell

379

No.2 Nahast Portfell

379

City Nahast Arvutikott

339

Essential Nahast Portfell

299

X Arvutikott Naistele

269

Bella Väike Nahast Seljakott

179

Minerva Väike Nahast Seljakott

179

Supreme Nahast Kosmeetikakott

119

W2 Nahast Naiste Rahakott

99

Washington Trukiga Rahakott

6489

Grant Nahast Kaardihoidja

59

Franklin Nahast Rahakott

5979