Christmas 2022 banner naistele
Christmas 2022 banner naistele MOBILE

Meeldejääv Kingitus Naisele — Kordumatud Kingitused Naistele Von Baerilt

Kui otsite kingiideed naisele oma elus, siis leiate meie soovituste hulgast kindlasti häid mõtteid. Naiste kingitused võiksid olla elegantsed ja läbimõeldud. Midagi, mis laseb neil tunda, et nad väärivad parimat.

Näita rohkem

Kvaliteetsest nahast kingitused naistele vastavad sellele kriteeriumile. Neid klassikalisi ja ajatuid aksessuaare saab täiendada isikupärase lasergraveeringu või initsiaalidega, et teha tõeliselt meeldejääv kingitus naisele, keda soovite meeles pidada. Seejuures ei pea kingitused naisele lähtuma vaid esteetilistest kaalutlustest. Meie toodete kasuks räägib lisaks stiilsele välimusele ka praktiline väärtus, et kingitus naisele ei jääks vaid öökappi kaunistama. Asjalikud ja isikupära rõhutavad kingid naistele on igaühe käeulatuses. Soovi korral saate kasutada ka meie pakendamisteenust ning kaunis kink naisele ongi olemas!

Oleme naiste kingituste teemal kirjutanud järgmised blogiartiklid:

näita vähem

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

Graveerimine

Meie käsitöömeistrid kasutavad Teie valitud teksti või logo graveerimiseks uusimaid nüüdisaegseid graveerimisaparaate, et jätta selge ja tugev jäljend. Tehke meie professionaalse graveerimisteenuse abil kingitus, mis pakub rõõmu aastateks, või lisage oma rahakotile või aksessuaaridele isikupära.

Kinkepakendamine

Pakime teie kauni nahkaksessuaari soovi korral ise. Teieni jõuab veatult pakitud kingitus, mis peidab end stiilses kinkekarbis. Seega võite eseme postipakist välja võtta ja seejärel kas või kohe kingisaajale edasi anda. Tõeliselt lihtne ja mugav.

Kõik Von Baeri meeste rahakotid, naiste rahakotid ja püksirihmad tulevad koos kinkekarbiga ning kinkekotiga ilma lisatasuta.

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri nahktooted on käsitsi valmistatud ning selleks on üldjuhul kasutatud premium taimparknahka. Selliste toodetega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.
Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2