5 Kingiideed sõbrannale – Kingitused, mida 2022.a kinkida

Igal aastal kerkib mõtteisse üks ja sama küsimus, millega me kõik nii tuttavad oleme: mida kinkida sõbrannale jõuludeks, sünnipäevaks või hoopis juubeliks? Soovime ju kinkida midagi tõeliselt erilist ning meeldejäävat, midagi, mis sümboliseeriks meie sõprust ja seda, kui oluline sõbranna meie jaoks on. Meie pead täituvad erinevate ideedega, üks tundub parem kui teine, kuid me pole endiselt endis päris kindlad. Ning lõpuks juhtume valima ikkagi midagi sellist, mis tegelikult tagasivaates ei tundu olevat just päris see Õige kingitus, mida otsinud olime.

Pärast põhjalikku uuringut oleme teie jaoks leidnud viis ideaalset sünnipäevakinki, mis toovad kindlasti igale naisterahvale naeratuse näole – ka Teie sõbrannale!

  • Originaalne kingiidee sõbrannale – ühine elamus või tegevus

Miks mitte kinkida sõbrannale ühine meeldejääv elamus ning seeläbi ka ise kingitusest osa võtta? Milline originaalne kingiidee sõbrannale! Hellitage nii teda kui ka iseend ühe tujuküllase päeva, põneva seikluse või mõnusa enesehoolitsusega.

Sõprus muudab elu magusamaks, seega kingi endale ning oma sõbrannadele mõni tore elamus, nautige üheskoos kvaliteetaega ning kogege kõik koos midagi uut ja lõbusat. Leidke oma hoogsas elus killuke aega, et hoolitseda iseenese ja sõbranna eest – näiteks on spaapuhkus lõõgastumiseks ja ilma igasuguste tingimusteta ühekoos aja veetmiseks suurepärane viis.

Soovides sõbrannaga ette võtta midagi hoogsamat ja energilisemat, võite koos võtta tantsutunde ning sumba-, salsa- ja tangorütmide saatel ülemeelikult naerda ja seeliku lehvides keerutada. Kui sõbranna on aga toidugurmaan, võite aga nautida esmaklassilist einet mõnes eriti peenes restoranis, kuhu sõbranna juba tükk aega minna on soovinud. Või avastage hoopis mõnda uut ja trendikat restorani!

mida kinkida sõbrannale
  • Ideaalne kingitus sõbrannale – personaliseeritud nahast rahakott

Me kõik teame, kui palju tšekke ning muid asju võivad naised endaga päevast-päeva kaasas kanda ning kui palju segadust see kotis-rahakotis tekitada võib. Kui tüütu see olla võib!

Et organiseerimatusest lahti saada, võiks meeldejääv ja eriti praktiline kingitus sõbrannale olla mahukas kvaliteetsest nahast lasergraveeringuga personaliseeritud naiste rahakott. See näeb välja kaunis ja elegantne, sõbranna kannab seda alati endaga igal pool kaasas ning lisaks aitab rahakott sõbrannal selles kohutavas kaartide-tšekkide-sularaha tohuvabohus korda luua. Pealegi meeldivad igaühele šikid aksessuaarid, mida kasutada on puhas nauding.

Pakume lasergraveeringuga personaliseerimise võimalust igale nahast tootele, et saaksite need eriliseks ja isikupäraseks muuta, ning lisaks pakume ka kinkepakkimist, et maitsekas kingitus sõbrannale vääriliselt üle antud saaks.

Mida veel sõbrannale kinkida? Loomulikult kvaliteetset kosmeetikat!

Kinkida oma sõbrannale sünnipäevaks ilutooteid pole kunagi halb idee. Iga inimene kasutab oma igapäevaelus üksjagu erinevaid ilutooteid-nahahooldustooteid-kosmeetikat, seega kulub uus kvaliteetne ja eriline toode sõbrannal kindlasti marjaks ära.

Kas sõbranna on pikka aega mõnda kindlat ripsmetušši soovinud, ent ei raatsi seda ise hankida? Või käib ta regulaarselt keha- ja näokreemide leti ääres seda kreemi nuusutamas ja vargsi oma kätele määrimas? Või teate, et sõbranna jumaldab just seda ühte kindlat lõhna, mis on tema firmamärgikski muutunud? Õigupoolest võivad kosmeetika- või nahahooldustooteid olla üks parimaid üllatusi, mida oma sõbrannale kinkida. Tuntud pood ilutoodete või kosmeetikatoodete ostmiseks on näiteks kehapood.ee.

Tooge ta näole suur naeratus – parfüüme pole kunagi liiga palju, naha eest armastame me kõik hoolitseda ning kvaliteetse kosmeetika kasutamine tekitab luksusliku tunde!

  • Kui pole konkreetset kingiideed sõbrannale, siis kinkekaart

Ei eksisteeri vist kedagi, kes oleks olnud pettunud kinkekaardis, mille eest saab ise valida just täpselt selle õige koti või raamatu, mida poes aeg-ajalt piilumas on käidud, ent mida muidu ise pole raatsitud endale soetada.

Kinkekaart annab sõbrannale vabaduse lasta fantaasia mõneks hetkeks lendu ning osta endale midagi natukene paremat kui tavaliselt kombeks. Selline pisike priiskamine tekitab elevust ja head tuju ning sõbranna saab selle läbi iseenesele imelise kingituse teha. Von Baeri kinkekaardi väärtust saate ise määrata lausa ühe euro täpsusega ning Von Baeri tootevalikust leiab sõbranna suure valiku erinevaid kõrgekvaliteedilisest nahast valmistatud elegantse disainiga aksessuaare.

  • Aegumatu kingitus – väärtuslik ehe

Kinkige oma sõbrannale eriline ning kaunis ehe, mis meenutaks talle alati Teid. Kui teate oma sõbranna maitset aksessuaaride osas, on luksuslik ehe ootamatu ja imepärane kingitus.

Maitsekalt valitud ripats, käevõru, käekell või kõrvarõngad leiavad armastatud koha sõbranna ehtekarbis ning neid kasutatakse suure armastusega. Kauni ehte kandmine tekitab sõbrannas sooja ja tänumeelse tunde ning see on täpselt sama eriline nagu Teie sõpruski.

mida kinkida sõbrannale

Loodetavasti aitab antud artikkel Teid ja lihtsustab valiku langetamist. Kingisaaja saab endale kahtlemata meeldejääva üllatuse! Rohkem ideid: https://vonbaer.ee/kingitused-naisele/

Lisa kommentaar