+37255661433 - info@vonbaer.ee

Top 5 – Kingiidee Sõbrannale – kingitus sõbrannale, mis ei unune

Iga aasta vaevab pead üks ja see sama küsimus, mida kinkida sõbrannale? Oleme kokku pannud Teie murekoorma vähendamiseks 5 näidet, et veidikenegi kingi valikut lihtsamaks muuta.

1. Nahast rahakott

Meeldejääv kingitus sõbrannale on mahukas kvaliteetne nahast rahakott. Me kõik teame, kui palju tšekke ning muid ebaolulisi asju meeldib naistele päevast-päeva endaga kaasas tassida. Sinu kingitust on ta nüüd kohustatud kandma ning tänu sellele saab ta ka suurest segadusest lahti.

kingiidee sõbrannale

2. Ühine tegevus

Veel üks kingiidee sõbrannale: vii oma sõbranna välja kooki sööma, kinno, teatrisse või sõitke hoopis linnast välja spaapuhkusele. Miks mitte kingitusest ka ise kasu saada?

kingitus sõbrannale

3. Parfüüm

Tead, et su sõbranna jumaldab just seda ühte kindlat lõhna? Too ta näole suur ning lai naeratus, kuna ühelgi naisterahval pole kunagi liiga palju parfüüme.

4. Kallis ehe

Kingi oma sõbrannale eriline ning kaunis ehe, mida kandes meenutaks see talle alati Teid. Ehe on luksuslik ning täpselt sama aegumatu kingitus, nagu Teie sõpruski.

mida kinkida sõbrannale

5. Kinkekaart

Ei eksisteeri vist naist kes oleks pettunud kinkekaardis, mille eest ta saab ise valida just täpselt selle õige huulepulga või küünelaki, mida ta muidu ise pole raatsinud endale soetada.

Loodetavasti lihtsustab antud artikkel Teie valikuid ning kingisaaja saab endale meeldejääva üllatuse!

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart