+37255661433 - info@vonbaer.ee

5 Kingiideed Sõbrannale – Kingitused, Mida 2019.a Kinkida

Iga aasta vaevab pead üks ja see sama küsimus, mida kinkida sõbrannale jõuludeks, sünnipäevaks või isegi juubeliks? Soov kinkida midagi erilist ning meeldejäävat täidab tihti meie pead erinevate ideedega ning lõppude lõpuks ostame ikkagi midagi sellist, mis pole päris see õige.

Peale põhjalikku uurimust oleme leidnud viis ideaalset sünnipäeva kinki, mis suurima tõenäosusega toovad naeratuse näole igale naisterahvale ning ka Teie sõbranna pole mingi erand.

  • Originaalne kingiidee sõbrannale – ühine tegevus

Miks mitte elamuskingitusest ka ise osa võtta? Originaalne kingiidee sõbrannale: hellitage teda ning iseend ühe muheda päeva, põneva seikluse või mõnusa enesehoolitsusega. Sõprus muudab elu magusamaks, seega broneeri endale ning oma sõbrannadele kvaliteetaeg ning nautige kõik koos meeldivaid kogemusi. Võtke oma kirglikust elust aeg maha et leida aega enesehoolitsuste jaoks – spaapuhkus on parim võimalus selleks, et lõõgastumise kõrvalt saaks räägitud ka kõik jutud. Võid oma sõbrannaga võtta isegi koos ka tantsutunde või nautida esmaklassilist einet peenes restoranis.

mida kinkida sõbrannale

  • Ideaalne kingitus sõbrannale – personaliseeritud nahast rahakott

Me kõik teame, kui palju tšekke ning muid asju meeldib naistele päevast-päeva endaga kaasas kanda. Seega meeldejääv kingitus sõbrannale võiks olla mahukas  lasergraveeringuga personaliseeritud naiste rahakott kvaliteetsest nahast. Pakkume lasergraveeringuga personaliseerimise võimalust igale nahast tootele ning lisaks ka kinkepakkimist. Sinu kingitust on ta nüüd (heas mõttes) kohustatud kandma ning tänu sellele saab ta ka suurest segadusest lahti.

Kingiidee sõbrannale

  • Mida veel sõbrannale kinkida? Loomulikult kosmeetikat!

Kinkida oma naissoost sõbrannale sünnipäevaks ilutooteid pole eales halb idee. Õigupoolest on see üks parimaid üllatusi, mida oma sõbrannale kinkida. Kõige praktilisem ilutoode on parfüüm. Tead, et su sõbranna jumaldab just seda ühte kindlat lõhna? Too ta näole suur ning lai naeratus, kuna ühelgi naisterahval pole kunagi liiga palju parfüüme.

  • Kui pole konkreetset kingiideed sõbrannale, siis kinkekaart

Ei eksisteeri vist naist kes oleks pettunud kinkekaardis, mille eest ta saab ise valida just täpselt selle õige huulepulga või küünelaki, mida ta muidu ise pole raatsinud endale soetada. Von Baeri kinkekaardi väärtust saate ise määrata ühe euro täpsusega.

  • Aegumatu kingitus – väärtuslik ehe

Kingi oma sõbrannale eriline ning kaunis ehe, mida kandes meenutaks see talle alati Teid. Ehe on luksuslik ning täpselt sama aegumatu kingitus, nagu Teie sõpruski.

Kingitus sõbrannale

Loodetavasti lihtsustab antud artikkel Teie valikuid ning kingisaaja saab endale meeldejääva üllatuse!

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart