Elegance Tote Bag / Nahast Käekott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

600

  Laadige üles oma logo siin.

  • (max file size 32 MB)
  Reset options
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Tõeliselt minimalistliku disaini, kuid suure mahutavusega Tote Bag nahast käekott on loodud naisele, kes soovib kanda endaga kaasas nii sülearvutit (kuni 14 tolli) kui ka muid olulisi igapäevaselt kasutatavaid esemeid.

Klassikalise kauni disainiga Tote Bag on valmistatud premium taimpargitud veisenahast ning koti hoiab turvalisena selle tõmblukk. Kuna käekotti kannavad naisterahvad endaga igapäevaselt kaasas, valmistasime koti mugavaks ja kauaaegseks kasutuseks eriti vastupidavad sangad.

Teil on võimalus muuta kott isikupärasemaks, lisades sellele enda eelistustele vastav graveering.

 • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
 • Eriomadustega paks musta värvi puuvillavooder
 • Sobib arvutile ekraaniga kuni 14″ tolli
 • Sisetaskud sülearvuti, mobiiltelefoni, rahakoti ja muude väiksemate esemete jaoks
 • Sisemine tõmblukuga lahter
 • Tõmblukuga põhisahtel
 • Mõõdud: 29 cm (kõrgus) x 45 cm (laius) x 13 cm (põhi)
 • Sangade läbimõõt 26 cm
 • Kaal: 1 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…