Isabella Nahast Naiste Õlakott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

250

Puhasta
Eemalda Muuda
Tootekood: - Kategooria: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Isabella on kaunis nahast naiste õlakott, mis on praktiline ja sobib imehästi kõigi Teie kaartide, rahakoti, nutitelefoni ning teiste väiksemate esemete kaasas kandmiseks. Kotti on võimalik kanda üle õla, käes hoides ning õlal. Rihm on reguleeritav ning samuti eemaldatav.

Koti sisu koosneb kahest osast isiklike esemete jaoks ning lisatud on ka üks lukuga tasku väärtuslike esemete jaoks. Nahast õlakott Isabella on valmistatud käsitsi ehtsast taimpargitud premium veisenahast, mis on elegantne, kauakestev ning vananeb väärikalt.

Teil on võimalus muuta oma kott veelgi isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav graveering.


  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
  • Reguleeritav õlarihm
  • Sisetasku mobiiltelefoni, rahakoti ja muude väiksemate asjade jaoks
  • 21 cm (pikkus) x 13 cm (kõrgus) x 6 cm (laius)
  • Kaal: 0,4 kg
 

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…