Nahast Naiste Reisikotid

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

Liberty Nahast Seljakott

600

10X Nahast Seljakott Naistele

1200

Voyager Nahast Reisikohver Ratastega

1800

Deluxe Nahast Naiste Prillivutlar

80

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

800

Reisimine on tänapäeval elu lahutamatu osa. Meile tundub, et iga naine tahab reisides olla kindel oma isiklike asjade transportimiseks kasutatava reisikoti heas väljanägemises ning usaldusväärsuses. Sõltumata sellest, kas reisite parajasti auto, rongi või lennukiga, mahutavad meie nahast reisikotid, ratastega kohvrid ja trennikotid Teie asjad tänu oma funktsionaalsele disainile probleemideta ära.

Näita rohkem

Antud kollektsiooni puhul on meie materjalivalik sama, mis teistegi Von Baeri toodete puhul: üks parimaist saadaolevatest veisenahkadest, kõrgkvaliteediline sisevooder ning Jaapani YKK lukud ja muud metallist detailid. Disaini puhul lähtusime sellest, et meie reisikotid ja kohvrid oleksid stiilsed, praktilised, turvalised ning asjakohased kaaslased nii ametlikel ärireisidel, komandeeringutel kui ka spontaansetel väljasõitudel.

Lisades oma tootele personaalse lasergraveeringu, saate selle muuta veelgi unikaalsemaks ja enesele südamelähedasemaks.

Kui otsite midagi kingituseks, siis kõiki meie kingitusi saate vaadata siin.

Sõltumata Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu koht), jõuab teie poolt tellitud reisikott või kohver tänu meie ööpäevaringselt avatud e-poele Teieni juba järgmisel tööpäeval (makstes tööpäeval enne 16:00).

näita vähem

Previous slide
Next slide