Superior Nahast Naiste Kosmeetikakott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

250

 

YouTube Video


Taas saadaval piiratud kogustes.Saatmine ja saadetise sisu


Puhasta
Eemalda Muuda
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Tõeliselt rafineeritud nahast kosmeetikakott Superior on tänu oma klassikalisele välimusele ideaalne valik nii meestele kui ka naistele. Selle stiilipuhas välimus kombineerituna suure mahutavuse ja kasutusmugavusega tagab oma kasutajale palju heameelt ja pikki aastaid meeldivat kasutamist.

Kütkestava välimusega kosmeetikakott ehk hügieenitarvete kott peidab endas kahte lahtrit, mis kõik vajalikud hügieeni- ja ilutarbed hästi ära mahutavad. Superior on käsitsi valmistatud ehtsast taimpargitud Premium veisenahast, mis annab kotile iseloomuliku kvaliteetse nahatekstuuri. Kotti avades leiate selle sisemust katva meeldiva kergeltpuhastatava voodri, millele lisavad elegantsi messingist detailid.

See klassikalise disainiga kosmeetikakott, mida saab enda maitse järgi täiendada ka lasergraveeringuga, on kingitus, mida saaja hindab ka aastate möödudes.


  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
  • Veekindel polüestervooder
  • Jaapani YKK tõmblukud
  • Naiste ja meeste kosmeetikakott (unisex toode)
  • Mõõdud: 23 cm x 8 cm x 15 cm
  • Kaal: 0,3 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer Waterproof Lining

VEEKINDEL VOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted on ilusad nii seest kui ka väljast. Hügieenitarvete- ja kosmeetikakottide puhul kasutame veekindlat voodrit, mis on valmistatud puuvillast ja polüesterkangast. Tänu materjali vetthülgavatele omadustele ei puutu nahk liigse niiskusega kokku ning kosmeetikakotti on hõlbus puhastada.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…