Kuidas me seda teeme

2021. aasta juuni lõpu seisuga kantakse hea meelega Von Baeri, Eesti brändi, tooteid enam kui maailma 30 riigis.

Kõik, mida teeme ja valmistame, põhineb sügaval veendumusel, et esmaklassilise toote tagavad tippkvaliteet, kestlikud materjalid ning suurepärane disain ja käsitöö.

Sama tähtis kui see, mida me teeme, on viis, kuidas me seda teeme.

Meile ei meeldi praktilised asjad, mis on igavad ja mittemidagiütlevad. Usume, et praktiline ese ei pea nägema üksnes hea välja, aga tekitama ka hea enesetunde.

Meie tegutsemisviis

Usume, et silmapaistvaid tooteid ei saa valmistada keskpärasest materjalist. Ja siiski on turul väga palju tooteid, mis on kõrgele jaehinnale vaatamata valmistatud masstoodanguna kehva kvaliteediga materjalidest ja küsitavates tingimustes, see aga ei mõjuta ainult kohalikke kogukondasid, vaid ka planeeti.

Von Baer OÜ jätkusuutlik ärimudel

Meie kaasame nahktoodete tegemisse oma ala tõelisi meistreid alates materjalide valmistamisest kuni toote valmistamiseni ja teeme seda ka edaspidi. Tagame, et Sina, meie klient, saad parima kvaliteediga ja kestlikul viisil valmistatud toote, mida saad uhkusega kanda ja näidata.

Kõik meie materjalid ehk nahk, metallosad ja vooder on tippkvaliteediga. Võimaluse korral eelistame tooraine hankimisel teha koostööd Eesti tootjatega. Võimaluse puudumisel teeme koostööd Itaalia tootjatega, kes ei tooda ainult parimat sertifitseeritud Itaalia nahka, vaid ka teisi materjale kestlikul viisil. Mõni osa võib siiski olla toodetud väljaspool Euroopat (näiteks väiksemad metallosad), ent tagame, et nende kvaliteet vastab meie ootustele.

Nahk

Von Baeri tooted on valmistatud premium kvaliteedi taimpargitud Itaalia nahast. Usume kestlikusse tootmisse ja seetõttu tuleb iga meie tootega kaasa naha päritolusertifikaat.

Von Baer premium Itaalia veisenahk

Päritolu jälgitavus ja sertifitseerimine on meile tähtsad, sest tahame avaldada head mõju valmistades erakordseid tooteid. Soovime teha koostööd oma ala meistritega ja neid toetada kestlikul viisil ilma meie planeeti ja selle elanikke kahjustamata. Teame, et see on oluline Sulle – meie kliendile.

Kahjuks on selliste terminite nagu „ehtne nahk“ või „pärisnahk“ kasutus täiesti reguleerimata. Seetõttu võivad paljud ettevõtted väita, et nende tooted on suurepärase kvaliteediga, kuigi on valmistatud ebakvaliteetsest nahast, mille päritolu pole teada.

Kaubamärk Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana taimpargitud nahk) tagab, et nahk on kvaliteetne ja selle päritolu on teada. Kaubamärk ei hõlma ainult materjali ennast, vaid ka seda, kuidas ja kes on seda töödelnud.

Sellega pühitsetakse ja väärtustatakse nahavalmistuse kunsti ja mitu põlvkonda vana traditsiooni ning toetatakse kohalikke, tänu kellele on see käsitöö siiani alles ja kasvab jõudsalt.

Sertifitseerimisprotsess (erinevalt sellistest laialivalguvatest terminitest nagu „pärisnahk“) on täielikult reguleeritud ja jälgitav, mis tagab, et materjal vastab kogu tootmisprotsessi jooksul kindlatele kvaliteedistandarditele.

Von Baeri nahktoodete valmistamisel ei kasutata nahatööstuse jaoks kasvatatud loomade nahka. Nahk, millest meie tooted on valmistatud, on lihatööstuse kõrvaltoode, mis ilma kasutust leidmata satuks jäätmete sekka.

Vooder

Tagame, et kõik meie tooted on kaunid nii seest kui ka väljast. Von Baeri tooted on ometi loodud selliselt, et neid saaks iga päev enesekindlalt kanda.

Eelistame enamiku toodete puhul kasutada looduslikke vastupidavaid materjale, nagu näiteks paksu ja tugevat puuvillakangast. Seda on meeldiv puudutada ja võrreldes sünteetiliste materjalidega on see ka kestlik.

Von Baer tugev puuvillakangas

Teisi materjale kasutatakse ainult vajaduse korral, et tagada kasutusotstarve. Näiteks on meie kosmeetikakottidel veekindel polüestervooder, mis on kergesti puhastatav.

Von Baer veekindel poluestervooder

Tõmblukud

Mõistame, kui tähtis on kvaliteetne tõmblukk. Tõmblukk määrab, kas tegu on hea või halva kotiga. Seetõttu kasutamegi oma toodetel ainult kuulsaid YKK tõmblukke.

YKK tõmblukke tuntakse nende kvaliteedi poolest juba alates 1934. aastast. Ja seda hea põhjusega, sest need on erakordselt vastupidavad. Võime uhkusega öelda, et kuigi YKK on Jaapani ettevõte, on meie toodete lukud toodetud selle ettevõtte Itaalia harudes.

Toode on ainult nii hea, kui on selle nõrgim lüli. Keegi ei taha oma kotti juba paari kuu pärast ära visata seetõttu, et lukk läks katki.

Metallosad ja vööpandlad

Olenevalt tootest kasutame tavaliselt kas messingit (brass), alumiiniumit või roostevaba terast (stainless steel). Nende toodete hulka kuuluvad pandlad, needid ja muud osad, mis kaitsevad Sinu nahkaksessuaari.

Von Baer Messing ja Roostevaba Teras

Von Baeri püksirihmad jagunevad kahte kategooriasse: tava- ja kahepoolsed. Tavavööl on lihtne pannal, mis on valmistatud roostevabast terasest või messingist. Võrreldes odavamate pannaldega, mida tehakse peamiselt keskpärase kvaliteediga sulamitest, peavad need vastu isegi igapäevase kasutuse korral ega roosteta.

Pööratav vööpannal on toodetud nikliga kaetud tsingi ja alumiiniumi sulamist (Zamaki sulam). Zamak tagab suurepärase töödeldavuse, ilma milleta pole mitmest osast koosneva pandla tootmine võimalik. Niklikiht tagab pandlale korosiooni- ja kulumiskindluse ning heleduse, sära ja atraktiivsuse.

MÜÜME OTSE TEILE

Meie põhimõte on pakkuda kõrgkvaliteetseid tooteid otse kliendile, ilma vahendajateta. Vältides edasimüüjaid ning panustades e-kaubandusele, hoiame oma kulud madalal.

Selline lähenemine võimaldab meil pakkuda oma tooteid oluliselt mõistlikumate hindadega kuulsate luksusbrändidega võrreldes.

€700
€500
€339
Meie Hinnad € 339+
Otse kliendile mudel Otse kliendile mudel
Loomulik kasv Loomulik kasv
Sotsiaalmeedia ja soovitused Sotsiaalmeedia ja soovitused
Von Baer
Nende Hinnad €699+
Poe juurdehindlus Poe juurdehindlus
Hulgimüüjad Hulgimüüjad
Kõrged tegevuskulud Kõrged tegevuskulud
Tele-, raadio- ja printreklaam Tele-, raadio- ja printreklaam
Tuntud luksusbrändid

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega või sooduskoodidega. Trikitamine seisneb selles, et toote esialgne hind seatakse meelega kõrgemaks, et seda hiljem langetades kliendile näilist soodustust pakkuda.

Vältides edasimüüjaid ja kollaseid soodushinnasilte, müüme oma tooteid otse Teile. Tänu sellele saame pakkuda võimalikult häid hindu, kvaliteeti ja teenindust. Võite kindlad olla, et ei leia meilt ostetud tooteid järgmisel kuul allahindlusega müügis, nagu seda mujal ette võib tulla.

Lõpetuseks

Von Baeri toodete puhul võite olla kindel, et saate midagi stiilset ja kvaliteetset ning peale selle saate toetada kestlikku ettevõtet ja traditsioonilist käsitööd. Oleme uhked, et saame klientidele pakkuda midagi, mida nad saavad kasutada palju aastaid.

Tehke oma valik!

Lisa kommentaar