Nahast Seljakotid Meestele

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

10X Seljakott / Arvutikott / Kaamerakott

1200

Liberty Nahast Seljakott

600

Seljakotid on väga mugavad aksessuaarid ning nende seostamine peaasjalikult kooliõpilaste ja ülikoolilinnakutega on jäänud minevikku.

Näita rohkem

Toodete disainimisel soovisime, et meie poolt valmistatud nahast meeste seljakotid täidaksid oma peaeesmärki – võimaldaksid Teil oluliste esemete mugavat seljalkandmist – ning samal ajal meeldiksid Teile oma välimuse tõttu.

Oma toodete loomiseks kasutame alati kõige kvaliteetsemaid ja kestlikumaid materjale, mistõttu valmistame naiste seljakotid premium Itaalia nahast. Meie nahast seljakotid on meisterdatud samadest materjalidest, mida kasutame teistegi Von Baeri toodete puhul: üks parimaid saadaolevaid veisenahku, Jaapani YKK lukud ja metallist detailid ning kõrgekvaliteediline sisevooder.

Von Baeri nahast seljakott on isikupärastatav: lisades sellele individuaalse lasergraveeringu, saate oma koti muuta veelgi erilisemaks.

Kui vajate seljakotist suuremat kotti, siis meie nahast reisikotid asuvad siin.

Sõltumata Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu paik), jõuab meie 24/7 avatud e-butiigist tellitud toode Teieni juba järgmisel tööpäeval (tasudes tööpäeval enne 16:00). Eesti disain.

näita vähem