Premium nahakreem, 70 ml Nahahooldusvahend

19


  • Loodud kõrgkvaliteetsete nahkade hooldamiseks
  • Tagab toote hea välimuse ja pikendab selle eluiga
  • Valmistatud käsitööna Eesti mesilasvahast ning kookose- ja oliiviõlist
  • Viimase lihvi annab salajane koostisosa
Tootekood: VB_CREAM Kategooriad: , Brand: Von Baer

Oleme välja töötanud Premium nahakreemi kõrgkvaliteetsete nahast toodete hooldamiseks. Üks purk sisaldab 70 milliliitrit kreemi. Erinevalt paljudest teistest nahakreemidest, ei sisalda meie nahahooldusvahend ohtlikke kemikaale, glütseriini ega silikooni. Kreem on tugeva toimega ning olenevalt kasutusest võib ühest purgist jätkuda pikemaks ajaks.

Looduslike taimeõlide ja mesilasvaha segust käsitööna valminud Premium nahakreem tagab nahast toodete hea väljanägemise ja pikendab nende eluiga märkimisväärselt. See kreem tungib sügavale läbi naha niisutades, noorendades ja kaitstes nahakiude. Tänu sellele nahk püsib elastsena ja ei muutu rabedaks. Lisaks tekitab kreemis sisalduv mesilashvaha nahale vett tõrjuva kaitsekihi, mis kaitseb liigse niiskuse ning määrdumise eest, samal ajal ühtlustades nahapinda. Kaitsekiht annab nahale loomuliku läike ja tagab, et niisutatud toime püsiks kauem. Erinevalt laialdaselt kasutatavast silikoonist, laseb mesilasvaha nahal hingata.

Kasutamine: kandke ühtlane õhuke kiht puuvillase riide abil ringjate liigutustega kuivale ja puhtale nahale. Laske esmalt kuivada ning seejärel poleerige.