Premier Kahepoolne Nahast Püksirihm
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

99


YouTube Video


  • Rihm on tehtud naturaalsest premium veisenahast
  • Tegemist on loomuliku mustriga, mis pole nahale peale pressitud
  • Rihm on mõlematpidi kantav – musta ja pruuni värvi rihm ühes
  • Pakendatud kinkekarpi, kaasas kinkekott
  • Tootele saab lisada initsiaale (pressitakse mõlemale poolele)

Saatmine & saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand: Von Baer

Kahepoolne nahast püksirihm Premier, mis on tehtud kõrgkvaliteetsest veisenahast, on multifunktsionaalne ja toob ellu vaheldust.

Hea kvaliteediga noobel püksirihm kuulub iga enesekindla ja austusväärse inimese rõivastuse juurde. Kaunis aksessuaar seob riietuse ühtseks tervikuks, andes sellele viimase lihvi. Premier vööle lisab esteetilist detailsust selle loomulik muster ning konkreetse stiiliga imposantne pannal.

Premier rihm on ainulaadne oma ümberpööratavuse poolest – kui soovite oma rõivastusele tooni anda pruuni värvi vööga, saate rihma kanda ühtpidi, ning kui hoopis must värv on täpselt see, mis Teie antud päeva stiili särama paneks, saate vöö teistpidi pöörata.

Paneme kokku vöö just Teie maitse järgi ning Teile sobiva pikkusega!

  • Kahtepidi kantav (ühelt poolt musta värvi, teiselt poolt pruun), ringipööratava pandlaga
  • Pakendatud kaunisse kinkekarpi
  • Rihm on valmistatud naturaalsest premium veisenahast
  • Rihma on võimalik lühemaks teha.
  • Laius 3,3 cm

PÖÖRATAV PANNAL

Meie pööratavad vööpandlad lubavad Teil igapäevaselt valida, kas soovite oma rõivastust täiendada meie kahepoolse pruuni või musta värvi rihmaga. Mitmest elemendist koosneva pööratava pandla valmistamiseks on kasutatud tsingi ja alumiiniumi sulamit, mis sobib selleks hästi tänu oma suurepärasele töödeldavusele. Pannal on seejärel nikliga kaetud, et luua ainukordne kombinatsioon rooste- ja kulumiskindlusest, heledusest, särast ja veetlevast välimusest.

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi Itaalia täistoimnahast. Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode vastupidav, paindlik ning seda on meeldiv käega katsuda.

Premium kvaliteedi nappa nahk must
Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Sulle võib meeldida ka…