Minimalist Nahast Kaarditasku
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

60


YouTube Video


  • Ehtne veisenahk
  • Pakendatud kinkekarpi, kaasas kinkekott
  • Mahutab 8 kaarti ja sularaha
  • RFID kaitse

Saatmine & saadetise Sisu


Puhasta
Eemalda Muuda
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Nahast kaarditasku Minimalist on hea alternatiiv neile, kellele traditsiooniline rahakott näib liiga kohmakas. Toote valmistamiseks on teadlikult valitud vaid parim veisenahk, mis omaduste poolest on ülimalt vastupidav ja erakordselt paindlik, samas on käega katsudes pehme.

Mõlemal küljel on kaarditaskud, kuhu mahub 4 kuni 8 plastkaarti. Kaarditasku keskel on sularaha hoidmiseks eraldi tasku.

Toode on pakendatud kinkekarpi. Kaarditasku klassikalisele sirgjoonelisele korpusele lisavad eripära diagonaalsemad jooned, mis muudavad toote diskreetselt stiilsemaks. See lihtne, ometi elegantne kaarditasku sobib hästi nii naistele kui ka meestele.

Teil on võimalus muuta kaarditasku vastavalt enda soovile isikupärasemaks, lisades sellele initsiaale või graveeringu.


  • Ehtne premium veisenahk
  • Vastupidav eriomadustega polüestervooder
  • Kaks kaarditaskut ees ja kaks taga
  • Rahatasku sularaha jaoks
  • Mõõdud: 10 cm (laius) x 8 cm (kõrgus) x 0,2 cm (paksus)
  • Kaal: 20 grammi

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi Itaalia nappa täistoimnahast.  Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode pehme, paindlik ning seda on meeldiv käega katsuda.

Premium kvaliteedi nappa nahk must
Von Baer Waterproof Lining

ERIOMADUSTEGA VOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted on ilusad nii seest kui ka väljast. Selle rahakoti puhul kasutame vastupidavat ja vett-tõrjuvat voodrit, mis on valmistatud polüesterkangast. Tänu materjali vetthülgavatele omadustele ei puutu nahk liigse niiskusega kokku ning rahakotti on hõlbus puhastada.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

von baeri hinnakujundus

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

Sulle võib meeldida ka…