Classic Nahast Pagasilipik

35

(1 Arvustus)


Saatmine & saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Brand: Von Baer

Iga reisikott vajab koheselt äratuntavat pagasilipikut. Meie nahast pagasilipik muudab reisikoti stiilsemaks ja praktilisemaks ning tagab, et te leiate oma pagasi alati teiste seast üles.

Von Baeri premium nahast pagasilipik on käsitsi valmistatud esmaklassilisest taimpargitud Itaalia nahast ning selle servi raamivad kaunid isikupärased õmblused, mis toovad veelgi enam esile naha suurepärase kvaliteedi. Pagasilipik sulgub klapiga, mille all läbipaistva katte taga võiks olla kirjas Teie nimi ja telefoninumber. Pagasilipikut saab veelgi isikupärasemaks muuta pressitud initsiaalidega või teie vabal valikul graveeritud logoga. Pagasilipik on pakitud kaunisse kinkekarpi ja on hea ja praktiline kingitus.

  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
  • Mahutab standardsuuruses visiitkaardi
  • Võimalik siduda mitme erineva kotimudeli külge
  • Suurus: 6,5 cm (laius) x 10 cm (pikkus)

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Iga Von Baeri tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer OÜ jätkusuutlik ärimudel

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

1 arvustus tootele Classic

  1. Mari

    Ostsin punase pagasilipiku ja olen väga rahul. Väga ilus toode ?. See ei jää minu viimaseks ostuks 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga