Classic Nahast Pagasilipik
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

39Saatmine & saadetise sisu


    Laadige üles oma logo siin.

    Reset options
Puhasta

Iga reisikott vajab koheselt äratuntavat pagasilipikut. Meie nahast pagasilipik muudab reisikoti stiilsemaks ja praktilisemaks ning tagab, et te leiate oma pagasi alati teiste seast üles.

Von Baeri premium nahast pagasilipik on käsitsi valmistatud esmaklassilisest taimpargitud Itaalia nahast ning selle servi raamivad kaunid isikupärased õmblused, mis toovad veelgi enam esile naha suurepärase kvaliteedi. Pagasilipik sulgub klapiga, mille all läbipaistva katte taga võiks olla kirjas Teie nimi ja telefoninumber. Pagasilipikut saab veelgi isikupärasemaks muuta pressitud initsiaalidega või teie vabal valikul graveeritud logoga. Pagasilipik on pakitud kaunisse kinkekarpi ja on hea ja praktiline kingitus.

  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
  • Mahutab standardsuuruses visiitkaardi
  • Võimalik siduda mitme erineva kotimudeli külge
  • Suurus: 6,5 cm (laius) x 10 cm (pikkus)

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Sulle võib meeldida ka…