Classic Superiore Nahast Pagasilipik
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

180Saatmine & saadetise sisu


Puhasta
Previous slide
Next slide

Iga ärikott vajab koheselt äratuntavat pagasilipikut. Meie nahast pagasilipik muudab reisikoti stiilsemaks ja praktilisemaks ning tagab, et te leiate oma pagasi alati teiste seast üles.

Meie nahast pagasilipik on käsitsi valmistatud esmaklassilisest erilisest Cuoio Superiore Itaalia taimpargitud täisnahast ning selle servi raamivad kaunid isikupärased õmblused, mis toovad veelgi enam esile naha suurepärase kvaliteedi. Pagasilipik sulgub klapiga, mille all läbipaistva katte taga võiks olla kirjas Teie nimi ja telefoninumber. Pagasilipikut saab veelgi isikupärasemaks muuta pressitud initsiaalidega või teie vabal valikul graveeritud logoga. Pagasilipik on pakitud kaunisse kinkekarpi ja on hea ja praktiline kingitus.

  • Valmistatud vastupidavast erilisest Cuoio Superiore taimpargitud Itaalia veisenahast
  • Mahutab standardsuuruses visiitkaardi
  • Võimalik siduda mitme erineva kotimudeli külge
  • Suurus: 6,5 cm (laius) x 10 cm (pikkus)

TÄIUSLIKKUS MEISTRITE KÄE LÄBI

Antud toode kehastab tipptasemel käsitööoskust ja pühendumust. Iga detail on loodud kogenud käsitöömeistrite poolt, tagades tootele erakordse kvaliteedi ja unikaalsuse ning pakkudes kliendile autentset ja ainulaadset kogemust.

CUOIO SUPERIORE ITAALIA TAIMPARGITUD TÄISNAHK

See toode on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud Kesk-Itaalias valmistatud tippklassi Cuoio Superiore taimpargitud nahka, mis on muuhulgas valmistatud jätkusuutlikul viisil.

Eriline Cuoio Superiore taimpargitud täisnahk

MESSINGIST DETAILID

Sel tootel on Põhja-Itaalias valmistatud messingist detailid, mis esindavad ajatut elegantsi ja kestvust, tagades toote pikaealisuse. 

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

von baeri hinnakujundus

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

Sulle võib meeldida ka…