Classic Nahast Võtmehoidja
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

29


PIIRATUD KOGUSED!


Saatmine & saadetise sisu


Puhasta
Eemalda Muuda
Previous slide
Next slide

Classic nahast võtmehoidja aitab Teie võtmeid stiilselt ja turvaliselt ühes pundis koos hoida. Nagu nimigi viitab, on Classic võtmehoidja kauni klassikalise välimusega ning sobib suurepäraselt nii naistele kui meestele.

Võtmehoidja on valmistatud käsitsi vastupidavast kõrgkvaliteedilisest taimpargitud veisenahast ega tuhmu ka aastate möödudes. Võtmehoidja on optimaalse suuruse ja kujuga, et seda kotist või taskust hõlpsasti üles leida, ilma et see väljatõmbamisel teiste asjade taha takerduks.

Classic on asjaliku kumerja nelinurkse kujuga, mis väljendab professionaalsust ja stiilipuhtust. Võtmehoidja kenade õmblustega raamistatud esikülg on ilma logota ning soovi korral toimib see lõuendina, mida saab erilisemaks muuta ja personaliseerida graveeringu või kuumpressitud initsiaalidega. Viimase lihvi annab võtmehoidja ülaosas olev väljapeetud neet.

  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
  • Metallist rõngas ümbermõõduga 3 cm
  • Mõõdud: 3,9 cm x 8 cm x 0,4 cm

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Sulle võib meeldida ka…