Deluxe Nahast Prillitoos
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 112 arvustusel
js_loader

80


YouTube VideoSaatmine ja saadetise sisu


  Laadige üles oma logo siin.

  • (max file size 32 MB)
  Reset options
Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Teie väärtuslikud prillid väärivad kvaliteetset prillivutlari. Tõeliselt klassikaline ja ajatu nahast prillitoos Deluxe on tänu oma välimusele ideaalne valik nii meestele kui ka naistele. Stiilipuhas disain tagab kasutajale pikkadeks aastateks palju heameelt ja meeldivat kasutamist.

Deluxe’i puhul kasutame velvetkangast voodrit. Tänu materjali omadustele ei kriimusta see Teie päikese- või nägemisprille ning lisab tootele juurde elegantset särtsu. Jaapani Kane-M trukknööp tagab töökindlust mitmeks aastaks.

 • Valmistatud premium veisenahast
 • Musta värvi velvetkangast vooder
 • Sobib meestele ja naistele (unisex toode)
 • Mõõdud: 16 cm x 5 cm x 4 cm
 • Kaal: 0,1 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi Itaalia nappa täistoimnahast. Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode pind pehme, ning seda on meeldiv käega katsuda.
Väike Nahast Seljakott nahk
Von Baer tugev puuvillakangas

VELVETKANGAST VOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted on ilusad nii seest kui ka väljast. Deluxe’i puhul kasutame velvetkangast voodrit. Tänu materjali omadustele ei kriimusta see Teie päikese- või nägemisprille ning lisab tootele juurde elegantset särtsu.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

von baeri hinnakujundus

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

Sulle võib meeldida ka…