Prime Nahast Seljakott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

600

  Laadige üles oma logo siin.

  • (max file size 32 MB)
  Reset options
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Nahast seljakott Prime on tehtud ehtsast veisenahast. Prime seljakoti välimus on peen, ent praktiline.

Viimse detailini läbimõeldud disain hoiab seljakoti sisemuse organiseerituna. Kotis on palju sisetaskuid väikeste väärisesemete jaoks – nii saate hoida oma mobiiltelefoni, rahakoti ja muu väärtusliku turvalise ja varguskindlana. Lisaks on kotil kaks suurt välistaskut, kuhu saate pista oma tööpaberid ja arvuti. Suuremat põhisahtlit saate avada-sulgeda kahepoolse tõmblukuga.

Teil on võimalus muuta oma kott isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav graveering.


 • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
 • Sobib süle- ja tahvelarvutile ekraaniga kuni 14”
 • Eriomadustega paks musta värvi puuvillavooder
 • Jaapani YKK tõmblukk
 • Reguleeritavad õlarihmad
 • Välistaskud
 • Sisetaskud mobiiltelefoni, rahakoti ja muude asjade jaoks
 • Eraldi sahtel süle- või tahvelarvuti jaoks
 • Põhisahtel mõlemalt poolt suletava tõmblukuga
 • 40 cm (pikkus) x 27 cm (kõrgus) x 12 cm (laius)
 • Kaal: 1,2 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…