2022 – 7 Emadepäeva Kinki, Mida Kinkida Emale Emadepäevaks või Sünnipäevaks

Lähenemas on üks tõeliselt eriline päev meie armsate emade meelespidamiseks ja tunnustamiseks. Niisiis millal täpsemalt on emadepäev? Emadepäeva tähistatakse Eestis mai teisel pühapäeval: 2022. aastal 8. mail.

Iga ema väärib ainult parimat! Millised millised võiksid olla sobivaimad emadepäeva kingitused? Vahest vaevab pead ka küsimus: mida kinkida emale sünnipäevaks või jõuludeks?

Tõime allpool välja seitse kingiideed emale, mis võiksid Teie valikut hõlbustada.

  • Mida kinkida emale? Elamust.

Ilmselgelt nõuab elamuskingituste tegemine hoolikat läbimõtlemist. Tasub kindlasti järele mõelda, kas väljavalitud tegevus tegelikult ka Teie emale sobib ja teda rõõmustab.

Kui oled otsustanud just elamuse kinkida, siis vii oma ema näiteks spaapuhkusele, jalgrattamatkale, kolmekäigulisele õhtusöögile või tee temaga midagi muud meeldejäävat. Hea mälestus on parim kingitus!

 

  • Ehe – klassikaline kingitus emale

Kas Teie ema armastab ehteid? Südamega valitud ehe, mis just talle sobiks, on emale imearmas kingitus. Kinkige oma emale väärtuslik ning elegantne ehe, et see talle alati meenutaks, kui kallis ning oluline ta Teie jaoks on.

  • Nahast rahakott – praktiline emadepäeva kink

Iga naine vajab kvaliteetset rahakotti, kus oma vajalikke kaarte, sularaha ning muid asju turvaliselt hoida. Palju naisterahvaid kannab endaga pidevalt kaasas tšekke ning muid pabereid, mis hea kvaliteediga rahakotis paremini säilivad. Pealegi on rahakott igapäevaselt kasutatav ese, mistõttu on tegemist hea kingiga, kui soovid oma ema argielu kauni rahataskuga pisut ilusamaks muuta.

Meie maitsekad naiste rahakotid on personaliseeritavad: pakume võimalust igat nahast toodet lasergraveeringuga personaliseerida ning lisaks võtame enda peale ka kingituse pakkimise. Tee emale kingitus ning aita tal uue elegantse rahakotiga kord majja lüüa.

  • Käekott või arvutikott – suuremad kingiideed emale

Arvutikott on ideaalne kingitus emale, kui tal on vaja igapäevaselt töö ning kodu vahel sülearvutit ja/või olulisi dokumente transportida. Niivõrd praktiline ja läbimõeldud emadepäeva kink toob igale naisterahvale naeratuse suule. Von Baeri naiste käekotid on loodud nii igapäevastele sülearvutikasutajatele kui ka käekotide tavakasutajatele.

kingiideed emale 

  • Küpsetis – emadepäeva kingitus otse südamest

Armastust täis kingitus emadepäevaks on omaenda kätega valmistatud küpsetis. Valmista oma emale näiteks tema lemmikkook. Armastus käib kõhu kaudu!

  • Kosmeetika – kingitus emale, mida on alati vaja

Turvaline kink emale sünnipäevaks või emadepäevaks on kosmeetika, juhul kui teate täpselt, milliseid brände ta eelistab. Kvaliteetne kosmeetika on kindla peale minek! Ükski naisterahvas ei ole kunagi õnnetu kingikoti üle, milles leidub tema lemmikuid kosmeetikatooteid.

  • Kinkekaart – lihtne kink emale

Kui sa tõesti ei ole kindel, mida kinkida emale, siis võid talle soetada mõne kaubanduskeskuse kinkekaardi ning anda talle võimalus ise endale midagi sobivat valida. Sellisel juhul vali kingituse ostmiseks kaubanduskeskus, milles on poode, mis su emale meeldivad, ja lisa kingitusele kaasa ka ilus lillekimp. Ka meie e-poes on kinkekaart saadaval.

Loodetavasti saite ideid mida kinkida emadepäevaks või emale sünnipäevaks. Kui Teil on pakkuda mõni lisaidee, siis ootame Teie mõtteid kommentaaridesse!

Rohkem ideid: https://vonbaer.ee/kingitused-naisele/

Lisa kommentaar