+37255661433 - info@vonbaer.ee

2020.a – 7 Kingiideed Emale, Mida Kinkida Emale Emadepäevaks või Sünnipäevaks

Lähenemas on üks tõeliselt eriline päev meie armsate emade tunnustamiseks, aga millal täpsemalt on emadepäev? Emadepäeva tähistatakse Eestis mai teisel pühapäeval: 2019. aastal 12. mail, 2020. aastal 10. mail ning 2021. aastal 9. mail.

Iga ema väärib parimat, seega millised võiksid olla sobivaimad emadepäeva kingitused? Vahest võib vaevata ka küsimus: mida kinkida emale sünnipäevaks või jõuludeks?

Tõime allpool välja seitse kingiideed emale, mis võiksid Teie valikut kergemaks teha.

  • Mida kinkida emale? Elamust.

Ilmselgelt nõuab elamuskingituste tegemine hoolikat kaalumist. Tasub hoolikalt mõelda, kas see tegelikult ka sinu ema rõõmustab ja talle sobib.

Kui oled otsustanud just elamust kinkida, siis vii oma ema näiteks spaapuhkusele, jalgrattamatkale, kolmekäigulisele õhtusöögile või tee Temaga midagi muud meeldejäävat. Hea mälestus on parim kingitus.

  • Ehe – klassikaline kingitus emale

Kas Teie ema armastab ehteid? Kinkige oma emale kallis ning elegantne ehe, et talle igavesti meenutada, kui kallis ning oluline ta Teie jaoks on.

  • Nahast rahakott – praktiline emadepäeva kink

Iga naine vajab kvaliteetset rahakotti, kus turvaliselt hoida oma vajalikke kaarte, sularaha ning muid asju. On teada, et iga teine naisterahvas kannab endaga igapäevaselt kaasas tšekke ning muid pabereid, mis kvaliteetses rahakotis paremini säilivad.

Meie naiste rahakotid on personaliseeritavad: pakkume lasergraveeringuga personaliseerimist igale nahast tootele ning lisaks võtame enda peale ka kinkepakkimist. Tee emale kingitus ning aita tal uue rahakotiga kord majja lüüa.

naiste rahakotid

  • Käekott või arvutikott – suuremad kingiideed emale

Ideaalne kingitus emale, kellel on vaja igapäevaselt töö ning kodu vahelt transportida sülearvutit ja/või olulisi dokumente. Nii praktiline emadepäeva kink toob igale naisterahvale naeratuse suule.

  • Küpsetis – emadepäeva kingitus südamest

Armastust täis kingitus emadepäevaks on enda kätega valmistatud küpsetis. Tee oma emale näiteks tema lemmik kook, sest teate ikka ju ütlust, et armastus käib kõhu kaudu.

  • Kosmeetika – kingitus emale, mida on alati vaja

Turvaline kink emale sünnipäevaks või emadepäevaks on kosmeetika, kui teate täpselt, milliseid brände ta eelistab. Ükski naisterahvas ei ole kunagi õnnetu kingikoti üle, milles leidub tema lemmik kosmeetikat.

  • Kinkekaart – lihtne kink emale

Kui sa tõesti ei ole kindel mida kinkida emale, siis võid ju talle soetada mõne kaubanduskeskuse kinkekaardi ning anda talle võimaluse ise endale midagi sobivat valida.

Loodetavasti saite ideid mida kinkida emadepäevaks või emale sünnipäevaks. Kui Teil on pakkuda mõni lisaidee, siis ootame Teie mõtteid kommentaaridesse!

Rohkem ideid:

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart