Top 7 – Sõbrapäeva kingitused, mida kinkida mehele. Meeldejääv kink.

Kingituste tegemiseks leidub aastaringselt alati põhjuseid ning üks sellistest meeldivatest põhjustest on sõbrapäev ehk valentinipäev, mida tähistatakse 14. veebruaril. Oleme kokku pannud Teie jaoks parimad sõbrapäeva kingid, mis teevad meestele meele rõõmsaks igal lähedasel sõbral kui ka kallimal. Siin on 7 näidet, mida võiks sel valentinipäeval kingitusteks teha:

  • Praktilised sõbrapäeva kingitused meestele – personaliseeritud rahakotid

Parim sõbrapäeva kink mehele on kvaliteet. Hea on teha kingitust, mis on praktiline ning valmistaks rõõmu ka peale erilise päeva möödumist.

Kõik soovivad end tunda erilisena ning personaliseeritud nahast rahakotid Von Baerist saavad kingisaajale seda tunnet edastada. Kvaliteetsest veisenahast rahakotile on võimalik lisada initsiaalid, mis muudavad selle tõeliselt eriliseks – just nagu seda on inimene, kellele Te selle kingite. Kui tunnete, et initsiaalidest ei piisa, on võimalus muuta rahakott veelgi isikupärasemaks Teie vabalt valitud lasergraveeringu näol. Püsige kingisaaja meeles alati, kui kingitud ese kasutuses on.

  • Kaval kingitus sõbrale – parfüüm

Lõpmatute kingivalikute seast võite endalt küsida, milleks talle just parfüümi kinkida? Kaval kingitus sõbrale on tema lemmik parfüüm. See ei ole vaid mitmekülgne kingitus mitme kasutusvõimalusega, milleks tavaliselt on ihul kandmine või mõnusa õhkkonna loomine enese ümber. See on ka emotsionaalne kingitus.

Kinkides kellelegi parfüümi näitate, et olete panustanud oma aega selleks, et mõista, kes kingisaaja täpsemalt on ning mis talle meeldida võib. See on samuti lõhn, mida see inimene igapäevaselt kandma hakkab, mõeldes just Teile. Kellelegi parfüümi kinkimine on kiindumuse märk.

Viimaks, kuid mitte vähemtähtsana, on lõhnaõli tõeliselt eriline kingitus. See on selline asi, mida inimesed iseendale väga tihti ei osta. Ilusas pakendis suurepärane parfüüm näitab, et kingisaaja on seda kallist kinki väärt.

sõbrapäeva kink

  • Asjalik sõbrapäeva kink mehele – arvutikott või portfell

Ei eksisteeri vist meesterahvast, kes endale korralikku nahast portfelli või arvutikotti ei igatseks. Kui kingisaaja peab päevast-päeva oma sülearvutit töö ning kodu vahelt vedama, on portfell parim üllatus. Miks mitte teha sõbrapäeva kingitus mehele erilisemaks veel ka graveeringu näol?

Jüri Ratas ja Andres Sutt Von Baer No.1 ja No.2 Portfellitega
  • Kingitus sõbrapäevaks aktiivsele mehele – nahast reisikott

Hea kingitus sõbrapäevaks peab olema kingisaaja jaoks väärtuslik. Mis võiks olla parim valik mehele, kes armastab tihti reisida või jõusaalis käia? Aita muuta oma mees stiilsemaks meie erilise nahast koti näol. Samuti nagu meie teiste toodete puhul, on kotti võimalik personaalsemaks muuta lasergraveeringu abil, andes sellele unikaalse viimistluse ning sõnumi.

Meie nahast kotid on optimaalse suurusega, mis sobivad ideaalselt nädalavahetuse seiklusteks ning mille sisemusest leiate ka eraldi sülearvuti sahtli, et kaitsta oma väärtuslikku elektroonikat kotis leiduvate teravate esemete eest. Nahast reisikott on sobib suurepäraselt nii lennukisse käsipagasina kui ka jõusaalis käimiseks.

  • Kasulik sõbrapäeva kingitus mehele või sõbrale – habemepiiraja

Kui Teie kaasal on habe, tähendab see seda, et tal tuleb seda aeg ajalt ka hooldada. Habemepiiraja mistahes mainekalt brändilt on suurepärane sõbrapäeva kingitus mehele või sõbrale, mis aitab mehel alati laitmatu välja näha. Enamike piirajatega tuleb kaasa ka nina- ning kõrvakarvade trimmer, mida kingisaaja saab kasutada ka oma ninakarvade piiramisel.

  • Sõbrapäeva kingitus sügava mõttega – raamat

Pole vahet kui hästi Te kedagi tunnete, alati leidub keegi selline Teie elus, kellele on tõeliselt keeruline midagi kinkida. Raamatud on väga personaalsed sõbrapäeva kingitused – selline kink näitab kingisaajale, et hoolite temast piisavalt, et võtta aega ja leida just tema jaoks see konkreetne ning õige raamat. Raamatud on viis jagada midagi sellist, mis on Teid sügavalt liigutanud või naerma ajanud. See näitab talle, et just selle raamatu lugemine pani Teid kingisaaja peale mõtlema.

Kõige universaalsemad žanrid võiksid olla järgnevad:

  • Autobiograafiad inimestest, kes talle meeldivad
  • Eneseabi raamatud, et enda juures midagi arendada
  • Sügava tähendusega novellid, kui soovite aidata tal mõista midagi sellist, mis on oluline Teile
  • Elamusterohked sõbrapäeva kingitused

Mõtled, mida kinkida mehele sõbrapäevaks? Kingi talle aega iseendaga. Soeta endale ning oma kallimale näiteks teatri- või kinopiletid, miks mitte isegi üks mõnus spaapuhkus?

sõbrapäeva kingid

Loodetavasti leiate antud loetelust ideid, mida kinkida sõbrapäevaks

Rohkem kingiideid meestele leiate siit: https://vonbaer.ee/kingitused-mehele/

Lisa kommentaar