Meeste Rahakotid Nahast

Kvaliteetsest ehtsast nahast käsitööna valmistatud personaliseeritavad rahakotid meestele. Me väärtustame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida Von Baeri meeste rahakotid esindavad.

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

Classic Münditaskuga Rahakott

90

Washington Trukiga Rahakott

100120

Money Clip Rahaklambriga Rahakott

100120

Travel Organizer Nahast Passihoidja Rahakott

120140

W2 Nahast Portmonee Rahakott

150

Usume, et meeste rahakott peab olema praktiline, samas stiilne ja kvaliteetne. Meie rahakotid on aegumatu minimalistliku välimusega. Pakume võimalust graveerida igale nahktootele pühenduse või logo. Samuti on võimalik tootele pressida initsiaale, et muuta nahast rahakott veelgi isikupärasemaks.

Näita rohkem

Kõik meie pakutavad meeste rahakotid on erinevad – loodame, et iga meesterahvas leiab meie tootevalikust enda maitsele vastava rahakoti. Meie rahakotid meestele on ainulaadsed – need on disainitud Eestis ning valmistatud käsitsi kvaliteetsest veise- või pühvlinahast (sõltuvalt mudelist). Meie poolt kasutatav nahk on üks kallimatest ja kvaliteetsematest materjalidest, millest nahast kvaliteetaksessuaare tehakse.

Tootevalikus on nii kaarditaskud ja kaardihoidjad kui ka kokkuvolditavad ning münditaskuga rahakotid, mis sobivad ideaalselt kokku meie portfellide ja arvutikottidega. Vaadake ka meie nahast portfellide kollektsiooni.

Meie naiste rahakotid, mille arendamisega alustasime 2017. aasta suvel, on nüüd samuti kollektsioonis saadaval.

Sõltumata Teie asukohast, olgu see siis Tallinn, Tartu või mõni muu paik, on meilt osta väga lihtne, sest müük meie e-poes toimub ööpäevaringselt. Makstes tööpäeval enne 16:00, jõuab toode Teieni juba järgmisel päeval! Meie füüsiline pood asub Tallinna Kaubamaja lähedal Rotermanni kvartalis.

näita vähem

nahast rahakotid Meestele