+37255661433 - info@vonbaer.ee

Nahast Meeste Rahakotid

– Käsitööna valmistatud rahakotid meestele. Me väärtustame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida meie meeste rahakotid esindavad.

Meeste rahakott peab olema praktiline, kuid samas ka stiilne. Von Baeri rahakotid on minimalistliku ning aegumatu välimusega. Pakume võimalust nahktootele graveerida ja/või pressida nimeinitsiaale, et muuta rahakott veelgi personaalsemaks.

Näita rohkem

Von Baeri meeste rahakotid on disainitud Eestis ning valmistatud kvaliteetsest nahast. Meie aegumatut stiili väljendavast tootevalikust leiab iga meesterahvas enda maitsele vastava rahakoti. Valikus on nii kaarditaskud ehk kaardihoidjad kui ka kokkuvolditavad ja münditaskuga rahakotid(Vaadake meie nahast portfellide kollektsiooni).

Naiste nahast rahakotid, mille arendamisega oleme alustanud 2017. aasta suvel, on nüüd meie kollektsioonis samuti saadaval.

Sõltumata Teie asukohast, olgu see siis Tallinn, Tartu või mõni muu paik, on meie rahakottide kasutamisega kaasnev imetlus tänu tõsiasjale, et müük toimub meie e-poes ööpäevaringselt, vaid mõne nupuvajutuse kaugusel. Makstes tööpäeval enne 16.00, jõuab toode Teieni juba järgmisel päeval!

Meie rahakotid meestele on ainulaadsed – pühvlinahk on üks kallimaid ja kvaliteetsemaid materjale, millest kvaliteetaksessuaare tehakse.

näidata vähem

nahast rahakotid Meestele

Sulge
×

Cart