+37255661433 - info@vonbaer.ee

Nahast Meeste Rahakotid

– Kvaliteetsest ehtsast nahast käsitööna valmistatud rahakotid meestele. Me väärtustame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida Von Baeri meeste rahakotid esindavad.

Usume, et meeste rahakott peab olema praktiline ning samas stiilne ja kvaliteetne. Meie rahakotid on minimalistliku ning aegumatu välimusega. Pakume võimalust igale nahktootele graveerida pühenduse või logo või pressida sellele nimeinitsiaale, et muuta nahast rahakott veelgi isikupärasemaks

Näita rohkem

Kõik meie pakutavad meeste rahakotid on erinevad – loodame, et meie tootevalikust leiab iga meesterahvas enda maitsele vastava rahakoti. Meie rahakotid meestele on ainulaadsed – nad on disainitud Eestis ning valmistatud käsitsi kvaliteetsest veise- või pühvlinahast (sõltuvalt mudelist). Meie poolt kasutatav nahk on üks kallimaid ja kvaliteetsemaid materjale, millest nahast kvaliteetaksessuaare tehakse.

Tootevalikus on nii kaarditaskud ja kaardihoidjad kui ka kokkuvolditavad ja münditaskuga rahakotid, mis sobivad ideaalselt kokku meie portfellide ja arvutikottidega. Vaadake ka meie nahast portfellide kollektsiooni.

Meie naiste rahakotid, mille arendamisega alustasime 2017. aasta suvel, on nüüd samuti kollektsioonis saadaval.

Sõltumata Teie asukohast, olgu see siis Tallinn, Tartu või mõni muu paik, on meilt osta väga lihtne, sest müük toimub meie e-poes ööpäevaringselt. Makstes tööpäeval enne 16:00, jõuab toode Teieni juba järgmisel päeval! Meie füüsiline pood asub Tallinna Kaubamaja lähedal Rotermanni kvartalis.

näita vähem

nahast rahakotid Meestele

Sulge
×

Cart