+37255661433 - info@vonbaer.ee

Nahast Meeste Rahakotid

– Käsitööna valmistatud rahakotid meestele. Me väärtustame tasakaalukat ja läbimõeldud disaini, mida meie meeste rahakotid esindavad.

Meeste rahakott peab olema praktiline, kuid samas ka stiilne. Meie rahakotid on minimalistliku ning aegumatu välimusega. Pakume võimalust nahktootele graveerida ja/või pressida nimeinitsiaale, et muuta nahast rahakott mehele veelgi personaalsemaks.

Näita rohkem

Meie meeste rahakotid on disainitud Eestis ning valmistatud kvaliteetsest täisnahast. Meie aegumatut stiili väljendavast tootevalikust leiab iga meesterahvas enda maitsele vastava rahakoti. Meie rahakotid meestele on ainulaadsed – pühvlinahk on üks kallimaid ja kvaliteetsemaid materjale, millest kvaliteetaksessuaare tehakse. Valikus on nii kaarditaskud ehk kaardihoidjad kui ka kokkuvolditavad ja münditaskuga rahakotid. Vaadake ka meie nahast portfellide kollektsiooni).

Naiste rahakotid, mille arendamisega oleme alustanud 2017. aasta suvel, on nüüd meie kollektsioonis samuti saadaval.

Sõltumata Teie asukohast, olgu see siis Tallinn, Tartu või mõni muu paik, on meilt osta väga lihtne, sest müük toimub meie e-poes ööpäevaringselt. Makstes tööpäeval enne 16.00, jõuab toode Teieni juba järgmisel päeval! Meie füüsiline pood asub Tallinna Kaubamaja lähedal Rotermanni kvartalis.

näita vähem

nahast rahakotid Meestele

Sulge
×

Cart