W2 Nahast Portmonee Rahakott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

149

Piiratud kogus!


YouTube VideoSaatmine & saadetise sisu


  Laadige üles oma logo siin.

  Reset options
Clear
SKU: N/A Category: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

W2 on portmonee neile, kes soovivad oma rahakotis mugavalt hoida nii sularaha, telefoni, kaarte kui ka münte.

Elegantse W2 rahatasku juurde kuulub ka magnetiga rahakotile kinnituv õhuke 5 millimeetrit paks kaarditasku, kus jagub ruumi veel neljale Teie olulisemale kaardile. Kaarditasku mahub mugavalt teksade või jaki taskusse, seega tarviduse korral saate kodust väljuda vaid kaarditaskuga ning jätta üleliigsed esemed koju.

Lisage rahakotile initsiaalid või enda soovidele vastav graveering, et oma rahatasku isikupärasemaks muuta.

 • Pehme premium nappa veisenahk
 • YKK Jaapani lukk (hõbedane)
 • 8 kaardipilu, mis mahutavad kuni 12 plastikkaarti
 • Turvaline koht telefoni hoidmise jaoks
 • Mugav lukuga münditasku
 • 2 põhilahtrit sularaha jaoks
 • Eelmaldatav magnetiga kaarditasku
 • Mõõdud: 20 cm (laius) x 10 cm (kõrgus) x 2.5 cm (paksus)
 • Kaal: 220 grammi

 PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi Itaalia nappa täistoimnahast. Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode pehme, paindlik ning seda on meeldiv käega katsuda.

Premium kvaliteedi nappa nahk must

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

von baeri hinnakujundus

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

You may also like…