12 Tüüpi – Naiste Rahakotid. Millist Valida?

Ei ole vist üllatuseks, et peaaegu iga inimene omab rahakotti. Kuna kasutame seda igapäevaselt, kipume ka oma soovidega nõudlikumad olema. Rahakotid on loodud, et nendes kanda sularaha, dokumente ning muid olulisi kaarte, mida igapäevaselt kasutada on tarvis.

Kvaliteetsemad ning kallimad rahakotid on valmistatud nahast, kuna nahk on ainulaadne looduslik materjal, ning ei ole alati kokkuvolditavad. Neid on mitme erineva kuju ja suurusega ning valmistatud eri tüüpi nahkadest.

Leidub rahakotte meestele ning naistele, mis võivad kuju ning suuruse poolest sarnaneda.

Mõlemad täidavad meie tavapäraseid vajadusi.

Kõik rahakotid on loodud mõeldes tavapärastele vajadustele. Mõned neist mahutavad endisse vaid mündid ja kaardid, samas kui teine mahutab näiteks veel ka reisiks vajalikud dokumendid.

Just nagu rõivadki, ütleb ka rahakott väga palju Teie stiili ning maitse kohta. Kui meeste rahakotte saab kanda taskutes, siis naised pistavad need üldjuhul oma käekotti. Siin on loetelu erinevatest rahakotitüüpidest:

 1. Klassikaline ehk billfold rahakott
 2. Münditaskuga rahakott
 3. Tri-fold rahakott
 4. Kaarditasku
 5. Rahahoidja
 6. Clutch rahakott
 7. Õhuke rahakott
 8. Wristlet
 9. Rahakott õlarihmaga
 10. Reisirahakott
 11. Suur rahakott
 12. Peegliga rahakott
 1. Billfold rahakott

  Billfold ehk bi-fold on klassikaline ning populaarseim naiste rahakott. Tavapäraselt on rahakotis üks suur vahe sularaha ning mitu taskut kaartide jaoks. Sellist rahakotti on lihtne mahutada enda käekotti või tagatasku.

  classic

 2. Münditaskuga rahakott


  Münditaskuga rahakott on lihtsa välimusega, millel on sahtel müntide jaoks ning mitu erinevat taskut kaartide jaoks. Selline rahakott on suurepärane valik päevadeks, kui ei soovi endaga kaasa võtta üleliia palju asju. Mahub ideaalselt taskutesse ning Clutchi.

  münditasku

 3. Tri-fold rahakott

  Sellised rahakotid on suuremad ning mahukamad, mida saab kokku voltida kahest kohast üle keskmise osa. Sahtleid leidub nii valuutale ja kaartidele nii sise- kui väliskülgedel. Ekslikult arvatakse, et tri-fold rahakotid nõuavad palju ruumi, kuid enamjuhtudel on need õhemad kui billfold rahakotid, pakkudes kordades rohkem paigutus ruumi.trifold

 4. Kaarditasku

  Kaarditasku on loodud selleks, et saaksite kaasas kanda olulisi kaarte ning veidikene sularaha. See tuleb kasuks näiteks kiirel kodupoe külastusel või jõusaali minnes jne. Kaarditaskud võivad mahutada 2-12 kaarti, olenevalt sellest, kui palju kaarte te endaga kaasa vajate. Seda on lihtne kanda pükste taskus või kotis.

 5. Rahahoidja

  Naiste rahakotid pole taskusõbralikud, kuid kui soovite siiski midagi sellesarnast taskusse mahutada, siis selle eest hoolitseb rahahoidja. Rahahoidja on loodud hoiustamaks kompaktselt Teie sularaha ning kaarte. See on populaarne valik naiste seas, kes eelistavad kõik vajaliku enda taskutesse ära mahutada.money clip

 6. Clutch rahakott

  Clutch on rihmavaba naiste kott, mis on loodud kandmaks sularaha ning väiksemaid vajalikke esemeid. Clutche on olemas mitmes eri kujus ning suuruses. Seda on lihtne kanda käes või kasutada vajadusel väiksema koti sisu organiseerimisel. Clutchi võib kasutada igapäevaselt, kuid tavaliselt kantakse seda pigem erilise sündmuse puhul riiete kõrval aksessuaarina.clutch

 7. Õhuke rahakott
  Õhuke rahakott on õhema profiiliga. Need rahakotid on üldjuhul suure mahutavusega, vaatamata selle suurusele, ning lisab Teie välimusele peene väljanägemise. Olles disaini poolest sama suure mahutavusega kui tavaline rahakott, mahub see kergelt nii Teie taga- kui ees taskutesse.õhuke
 8. Wristlet

  Wristlet on väike rahakott pisema aasaga, mida vajadusel saab kanda enda käe ümber. Lisaks mugavale viisile endaga kaasas kanda olulisemaid esemeid, saab seda kasutada ka eraldi sahtlina suuremas kotis. Wristleti saab mahutada ka taskutesse, kui eelistate ringi liikuda käed vabalt.wristlet

 9. Rahakott õlarihmaga

  Nahast õlakott või rahakott rihmaga on rahakott, mida saate kanda üle õla. Pakkudes sama eesmärki mis klassikaline rahakott, on see kasulik juhul, kui eelistate ringi liikuda käed vabalt.

 10. Reisirahakott

  Just nagu igaüks võib olla meist reisija, võiks igaüks omada ka reisirahakotti. Sellist tüüpi rahakotid pakuvad küllaga ruumi Teie passile, lennupiletitele, valuutale, kaartidele ja seda kõike ühes ainsas rahakotis. Mõned rahakotid mahutavad isegi 2-3 passi, muutes reisimise mugavamaks ja lihtsamaks.

 11. Suur rahakott

  Suured naiste rahakotid on piklikud ning parimad mahutamaks tšekke, kokkuvolditud arveid, isegi passe ning muid sarnaseid esemeid. Sellised rahakotid on väga mitmekülgsed ning sobivad alternatiiviks isegi reisirahakotile.

 12. Peegliga rahakott

  Üldjuhul on peegliga rahakotid välimuselt sarnased suurele rahakotile. Peegliga rahakott sobib ideaalselt neile, kes armastavad tihti enda peegeldust telefoni ekraanilt vaadata näiteks breketite olemasolul või muul sarnasel põhjusel.


Rahakotti valides mõelge, milliseid funktsioone Te sellel soovite ning veenduge, et ese oleks ka vastupidav ning kvaliteetne.

Lisa kommentaar