Nahast Naiste Käekotid

Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

Weekender Plus Nahast Reisikott

799999

Grand Nahast Reisikott Ülikonnalahtriga

999

City Nahast Arvutikott

799

Leiame, et igal tugeval, kaunil ja kordumatul naisel võiks olla sama isikupärane ja hea nahast käekott. Loodame, et leiate meie tootevalikust enesele midagi imehästi sobivat.

Näita rohkem

Soovisime luua naistele käekotid, mis on ajatu stiiliga, ent samal ajal ka praktilised, ruumikad ja mugavad. Meie käekottide klassikaline minimalistlik disain peidab endas mugavat funktsionaalsust. Von Baeri naiste käekotid on varustatud piisaval hulgal taskute, vahede ja sahtlitega, mis aitavad oma omanikul kõik kaasasolevad asjad hästi ära organiseerida. Von Baeri nahast käekotid on tõeliselt käepärased ning aitavad Teil end professionaalsena tunda. Peale selle on meie käekotte nii käe kui ka õla otsas väga mugav kanda.

Hea käekott on kauni vormi ja värviga ning samal ajal ka vastupidav. Seetõttu oleme disaininud ja käsitsi valmistanud oma naiste käekotid nahast. Kotid on tehtud premium veisenahast, voodrist ja on varustatud metallist Jaapani YKK tõmblukkudega.

Meie käekotid on kestlikud ning hoiavad oma suurepärast välimust pikkade aastate jooksul. Loodame, et leiate meie armastusega loodud toodete valikust endale aksessuaari, mis oleks Teile Teie teekonnal vääriline kaaslane!
Kas soovite oma nahast naiste käekotti veelgi omanäolisemaks muuta? Pakume Von Baeri toodetele lasergraveeringuga graveerimise teenust. Esemetele saab lisada näiteks nime, firma logo, pühenduse, mõne südamelähedase tsitaadi ja muudki.

Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu paik) sõltumata toimub müük meie e-poes ööpäevaringselt. Kaup jõuab vaid Teieni mõne nupuvajutuse tulemusel juba järgmisel tööpäeval (tellides tööpäeval enne kella 12:00).

näita vähem

Previous slide
Next slide