City Nahast Arvutikott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 112 arvustusel
js_loader

600

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

City nahast arvutikott sobib hästi kokku nii kontori- kui ka igapäevase riietusega. Kott on disainitud aktiivseks linnaeluks. Klassikalise disainiga City on mõeldud ettevõtlikule naisele, kel on tarvis usaldusväärset ja maitsekat kotti, millega dokumente, süle- või tahvelarvutit, väiksemaid esemeid ja ehk isegi mõnd raamatut kaasas kanda. Nende jaoks, kellele meeldib City disain, kuid kes kasutab 15,6-tollisest sülearvutist suuremat arvutit, oleme loonud City Suure.

Reguleeritav ja eemaldatav õlarihm ning vastupidavad nahast käepidemed tagavad selle, et kotti on väga mugav nii käes, õlal kui ka risti üle keha kanda. Koti kahte põhilahtrit eraldab pikk tõmblukuga tasku, mis muudab koti mugavaks ja asjade organiseerimise hõlpsamaks. City nahast arvutikott hoiab dokumendid kaitstuna ning on ideaalne kuni 15,6-tollise süle- või tahvelarvuti kandmiseks; seejuures mahutab kott veel teisi, väiksemaid asjugi.

Teil on võimalus muuta kott isikupärasemaks, lisades sellele enda soovile vastav graveering.


  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium Itaalia veisenahast
  • Tugev eriomadustega 100% puuvillavooder
  • Vastupidav Jaapani YKK tõmblukk
  • Sobib arvutile ekraaniga kuni 15,6″
  • Pronksjad detailid pruuni värvi kottidel ning hõbedased detailid musta värvi kotil
  • Reguleeritav ja eemaldatav rihm, millega saab kotti õlal või risti üle keha kanda
  • Sisetaskud mobiiltelefoni, rahakoti ja muude väiksemate asjade jaoks
  • Tõmblukuga tasku koti esiküljel
  • Unisex toode
  • 40 cm (pikkus) x 29 cm (kõrgus) x 8 cm (laius), kaal: 1,2 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…