Voyager Nahast Reisikohver Ratastega
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 113 arvustusel
js_loader

1800

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Meie käsipagasi mõõtudes ratastega nahast reisikohver pole mitte ainult praktiline, vaid ka stiilne ja elegantne. Voyager on suurepärane kaaslane igat sorti reisidele, alates lühikestest nädalalõpusreisidest kuni võõraste linnade avastusretkedeni.

Sellel kaasaskantaval unisex kotil on hoolikalt läbimõeldud disain, tänu millele on reisimine pingevaba. Voyager on käsitsi valmistatud taimpargitud premium Itaalia nahast. Kotil on paksust puuvillast vastupidav vooder, kvaliteetsed Jaapani YKK tõmblukud, sujuvalt veerevad rattad ja kahetasandiline reguleeritav teleskoopkäepide.

Reisides on mugavus esmatähtis, seega hoolitseme selle eest, et Teie reisikotil poleks segavaid elemente: koti käepide käib mugavalt tõmblukuga sahtlisse, kui seda parasjagu tarvis ei lähe. Pardakaart, pass ja muud olulised dokumendid on käepäraselt asetatud kergesti ligipääsetavasse alumisse esitaskusse. Sülearvutit ja tahvelarvutit saab hoida magnettrukiga esitaskus, kust need lennu ajal hõlpsalt kätte saab. Voyager on ruumikas ja mahutab mugavalt kõik reisi jaoks tarviliku. Väiksemaid esemeid saate hoida hästi organiseeritult väikestes lahtrites ja lukuga sisetaskus. Kotiga kaasasolev nahast pagasilipik muudab Teie koti alati kergesti äratuntavaks.


  • Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
  • Unisex mudel
  • YKK Jaapani lukud
  • Eriomadustega paks musta värvi puuvillavooder
  • Pronksjad detailid pruuni ja helepruuni värvi toodetel ning hõbedased detailid tumepunasel ja musta värvi tootel
  • Tõmblukuga sisesahtel, mis on ideaalne lennupiletite, passi, rahakoti ja muude tähtsate asjade jaoks
  • Põhisahtel on mõlemalt poolt tõmblukuga suletav
  • Käsipagasile rakenduvates mõõtmetes
  • 50 cm (kõrgus) x 40 cm (laius) x 18 cm (sügavus), kaal: 3,8 kg
voyager nahast reisikohver ratastega kasipagasi moodud

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…