Well-Organized Nahast Dokumendikott

349

(6 Arvustust)

YouTube VideoSaatmine ja saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand: Von Baer

Tutvustame meie Well-Organized arvuti- ja dokumendikotti. Mugav ja stiilne Well-Organized hoiab kõik vajalikud esemed kotis hästi korrastatuna. Enam ei lähe dokumendid-pliiatsid-paberid omavahel pidevalt sassi ning neid nüüd kerge kotist üles leida! Well-Organized võimaldab asju organiseeritult ühes stiilses minimalistlikus aksessuaaris kaasas kanda.

Tahtsime luua arvutikotti, mis oleks võimalikult õhuke, mugav, kohanemisvõimeline ja kompaktne. Hoidke oma juhtmed, võtmed, panga- ja visiitkaardid, dokumendid ning muud asjad ühes elegantses kotis ilusti koos – Well-Organized ühendab praktilisuse ja maitsekuse.

Teil on võimalus muuta oma arvutikott isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav graveering.

• Sobib arvutile ekraaniga kuni 14”
• Hoiab kõik tähtsad asjad ühes kohas korraldatuna koos
• Võimalik kanda risti üle keha
• Taskud juhtmete, kaartide, märkmiku ja kaustiku või paberite jaoks
• Nutitelefoni tasku sobib enamikule kaasaegsetele telefonidele
• Unisex mudel – sobib nii meestele kui ka naistele
• 40,5 cm (pikkus) x 27 cm (kõrgus) x 3 cm (laius), kaal: 1,1 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Iga Von Baeri tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

6 arvustust tootele Well-Organized

 1. Raul S.

  Olen juba päris kaua midagi sellist otsinud, kuid midagi on seni vaadatud toodete puhul alati puudu jäänud. VB oma nägi välja nagu õige asi. Kui ma seda isiklikult poes nägin, siis oli see veelgi parem. Macbook Air’ile sobib suurepäraselt.

 2. Eha

  Õpetajana on see kott minu jaok väga mugav, kuna saan sinna mahutada oma iPadi, kõik kontrolltööd mida vaja koju kaasa võtta ning ka pastakad. Poes kohapeal oli teenindus väga meeldiv ning arvatavasti tulen veel rahakotile ka järgi! Aitäh viisakale noormehele, kes mind abistas.

 3. Vahur

  Väga õhuke ja kompaktne ning hea alternatiiv suuremale portfellile. Meeldib et saan mahutada kõik asjad eraldi taskutesse ära.

 4. Krista

  Kui kaua ma sellis kotti omale otsinud olen!! Meeldib väga see, et kott on nii minimalistlik ja õhuke aga samas mahub mu arvuti sinna ideaalselt ära.

 5. Erik

  Suurepärane toode! Mahutab kõik vajaliku, kui on ees jooksmist kontori ja kohtumiste vahel!

 6. Marleen

  Üks hea ja elu lihtsustav toode !

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga