Well-Organized Nahast Dokumendikott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 111 arvustusel
js_loader

400


YouTube VideoSaatmine ja saadetise sisu


    Laadige üles oma logo siin.

    • (max file size 32 MB)
    Reset options
Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

Tutvustame meie Well-Organized arvuti- ja dokumendikotti. Mugav ja stiilne Well-Organized hoiab kõik vajalikud esemed kotis hästi korrastatuna. Enam ei lähe dokumendid-pliiatsid-paberid omavahel pidevalt sassi ning neid nüüd kerge kotist üles leida! Well-Organized võimaldab asju organiseeritult ühes stiilses minimalistlikus aksessuaaris kaasas kanda.

Tahtsime luua arvutikotti, mis oleks võimalikult õhuke, mugav, kohanemisvõimeline ja kompaktne. Hoidke oma juhtmed, võtmed, panga- ja visiitkaardid, dokumendid ning muud asjad ühes elegantses kotis ilusti koos – Well-Organized ühendab praktilisuse ja maitsekuse.

Teil on võimalus muuta oma arvutikott isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav graveering.

• Sobib arvutile ekraaniga kuni 13”
• Hoiab kõik tähtsad asjad ühes kohas korraldatuna koos
• Võimalik kanda risti üle keha
• Taskud juhtmete, kaartide, märkmiku ja kaustiku või paberite jaoks
• Nutitelefoni tasku sobib enamikule kaasaegsetele telefonidele
• Unisex mudel – sobib nii meestele kui ka naistele
• 40,5 cm (pikkus) x 27 cm (kõrgus) x 3 cm (laius), kaal: 1,1 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. 

Premium kvaliteedi nappa nahk must

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

von baeri hinnakujundus

Sulle võib meeldida ka…