W1 Nahast Naiste Rahakott
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 112 arvustusel
js_loader

130


Piiratud kogused.


YouTube VideoSaatmine & saadetise sisu


Puhasta
Eemalda Muuda
Tootekood: - Kategooria: Brand:Von Baer
Previous slide
Next slide

W1 naiste nahast rahakott on hea valik naisele, kes ootab oma rahakotilt ilu, multifunktsionaalsust, mugavust ja kvaliteeti. Praktiline W1 võimaldab kõik vajalikud asjad endasse mahutada ning kiirgab samal ajal tagasihoidlikku väärikust.

Pehmest kõrgkvaliteetsest nappa veisenahast käsitsi valmistatud W1 on kõige sobivam mudel neile, kes soovivad oma rahakotis hoida mitut kaarti, väiksemaid aksessuaare ja vajaduse korral ka sularaha ning münte. Paberraha mahub sirgelt keskmisse vahesse. Lisaks võib W1 endasse ära mahutada ka mobiiltelefoni, võttes seeläbi vajadusel endale ka väikese elegantse käekoti rolli.

Teil on võimalus muuta oma W1 rahakott isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav graveering.


  • Pehme premium nappa veisenahk
  • Trukiga kinnitus
  • Jaapani YKK tõmblukk
  • 16 kaarditaskut
  • Mugavad taskud rahakoti sees ja tagaküljel
  • 3 lahtrit sularaha ja tšekkide jaoks
  • Mõõdud: 19 cm (laius) x 9.5 cm (kõrgus) x 2 cm (paksus)
  • Kaal: 140 grammi

 PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi Itaalia nappa täistoimnahast. Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode pehme, paindlik ning seda on meeldiv käega katsuda.

Premium kvaliteedi nappa nahk punane

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

von baeri hinnakujundus

VON BAERI HINNAKUJUNDUS

Meie toodete hind põhineb esmaklassilistel materjalidel ja osavatel meistritel, kes omakorda tagavad Teile tippkvaliteedi. Meie abivalmis personal on alati olemas ning meie pidev tootearendus ja tähelepanu detailidele tagavad, et iga toode vastaks Teie ootustele. Me ei tekita kunstlikke soodustusi – meie hinnad on ausad ja vastavuses toote kvaliteediga.

Sulle võib meeldida ka…