Washington Trukiga Rahakott

89109


Kogused on piiratud.


YouTube VideoSaatmine & saadetise Sisu


Puhasta
Eemalda Muuda
Tootekood: - Kategooria: Brand: Von Baer
Previous slide
Next slide

Münditaskuga rahakott Washington on erilise hoolega valmistatud neile, kes hindavad ruumikust ja praktilisust ning seejuures soovivad seda saada kompaktsel kujul. Rahakoti tagasihoidlik, ometi elegantne disain sobitub imehästi erinevate rõivastiilidega.

Rahakoti disain sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale. Õmblused rõhutavad rahakoti piirjooni ning selle läbimõeldud mõõtmed võimaldavad rahakotti igasse taskusse mahutada. Üks rahakoti sisetaskuteist on kaetud võrguga ning see on mõeldud visiitkaartide või lähedaste piltide hoidmiseks.

Toode on pakendatud kaunisse kinkekarpi, tänu millele on selle edasikinkimine väga hõlbus. Teil on võimalus muuta oma rahakott vastavalt soovile isikupärasemaks, lisades sellele initsiaale või graveeringu.


    • Valmistatud premium nappa veisenahast
  • Vastupidav eriomadustega polüestervooder
  • Trukiga münditasku
  • 4 + 4 kaarditaskut kahel siseküljel
  • Lahter dokumentide ja piltide jaoks siseküljel
  • Münditasku ning kaarditasku taga on 2 lisataskut, kuhu saab mahutada kokku 4-6 kaarti
  • Mõõdud: 13 cm (laius) x 10 cm (kõrgus) x 2 cm (paksus)
  • Kaal: 105 grammi

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

See toode on käsitsi valmistatud premium kvaliteedi croco mustriga täistoimnahast. Nahk on läbinud erilise parkimisprotsessi, mille tulemusena on toode pehme, paindlik ning seda on meeldiv käega katsuda.

croco nahk
Von Baer Waterproof Lining

ERIOMADUSTEGA VOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted on ilusad nii seest kui ka väljast. Selle rahakoti puhul kasutame vastupidavat ja vett-tõrjuvat voodrit, mis on valmistatud polüesterkangast. Tänu materjali vetthülgavatele omadustele ei puutu nahk liigse niiskusega kokku ning rahakotti on hõlbus puhastada.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

Sulle võib meeldida ka…