No.2 Nahast Portfell
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

699


YouTube Video

Toode on väljamüüdud. Viimased tootenäidised on saadaval ainult meie Rotermanni butiigis.Saatmine ja saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , Brand: Von Baer
Previous slide
Next slide

Von Baeri Portfell No.2. on vabama disainiga kui portfell No.1. See modernse vanakooli välimusega portfell on käsitsi premium Itaalia veisenahast valmistatud – tegemist on kvaliteediga, mis kestab pikki aastaid. No.2 loob enda ümber professionaalsuse õhkkonna.

Portfellil on praktiline sisemus. Põhilahter on jaotatud kaheks, et ära mahutada kuni 15,6″-tolline arvuti ja vajalikud töödokumendid. Seal leiduvad ka väiksemad taskud, et rahakoti, telefoni ja tindipliiatsid käepäraselt ära panna saaks. Nii portfelli esiküljel kui ka tagaküljel asuvad tõmblukuga avatavad lisataskud, et vajalikke esemeid oleks võimalik veelgi paremini organiseerida.

Teil on võimalus muuta oma portfell isikupärasemaks, lisades sellele enda soovidele vastav
graveering.


  • Vastupidavast premium taimpargitud Itaalia veisenahast
  • Tugev eriomadustega 100% puuvillavooder
  • Vastupidav Jaapani YKK tõmblukk
  • Sobib arvutile ekraaniga kuni 15,6″ tolli
  • Nahast käepide
  • Reguleeritav ja eemaldatav õlarihm
  • Kaks põhilahtrit
  • Tõmblukuga sahtlid koti esi- ja tagaküljel
  • Võtmega lukud portfelli sulgemiseks
  • Mõõdud: 40 cm (pikkus) x 30 cm (kõrgus) x 11 cm (laius), kaal: 1,5 kg

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer tugev puuvillakangas

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

JAAPANI YKK TÕMBLUKUD

Toote headuse määrab ära selle nõrgim lüli. Keegi ei soovi ju oma käekotti pärast paarikuist kasutamist ära visata lihtsalt katkiläinud luku tõttu. Sel põhjusel kasutame oma toodetel vaid tunnustatud Jaapani YKK lukke. Legendaarne YKK firma on oma kõrgkvaliteetsete lukkude poolest tuntud juba alates 1934. aastast. Seda muidugi heal põhjusel – YKK lukud on erakordselt usaldusväärsed.

Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Sulle võib meeldida ka…