Superior Nahast Kosmeetikakott
129€
Tootevideo:
Saatmine ja Saadetise Sisu
- Vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
- Kaasas kinkekott
- Suurus: 23 cm x 8 cm x 15 cm
Tõeliselt rafineeritud nahast meeste kosmeetikakott Superior on tänu oma klassikalisele välimusele ideaalne valik nii meestele kui ka naistele. Kosmeetikakott peidab endas kaht lahtrit, mis kõik vajalikud hügieeni- ja ilutarbed hästi ära mahutavad. Superior on käsitsi valmistatud ehtsast taimpargitud veisenahast. Kotti avades leiate selle sisemust katva meeldiva kergeltpuhastatava voodri, millele lisavad elegantsi messingist detailid.
See klassikalise disainiga kosmeetikakott, mida saab enda maitse järgi täiendada ka lasergraveeringuga, on kingitus, mida saaja hindab ka aastate möödudes.
- Valmistatud vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
- Kergesti puhastatav riidest vooder
- YKK Jaapani tõmblukud
- Naiste ja meeste kosmeetikakott (unisex toode)
- Mõõdud: 23 cm x 8 cm x 15 cm
- Kaal: 0,3 kg
5 arvustust tootele Superior Nahast Kosmeetikakott
Sulle võib meeldida ka…
-
Weekender Nahast Reisikott
- Hinnanguga 4.83 / 5
- 359€
-
Essential Nahast Portfell
- Hinnanguga 5.00 / 5
- 279€
-
Supreme Nahast Kosmeetikakott
- Hinnanguga 4.67 / 5
- 119€
Seotud tooted
-
Grant Nahast Kaardihoidja
- Hinnanguga 5.00 / 5
- 59€
-
Von Baeri Kinkekaart (digitaalne)
- Hinnanguga 5.00 / 5
- 0€
Einar –
Väga heast nahast, naturaalne puuvillane vooder ja kompaktne kosmeetikakott!
Piia P –
Kiidan taevani! Sain kiirel ajal super kingi teie poest ja kõik sai 30 minuti sees tehtud! Lasime kosmeetikakoti poes isikupärastada, tulemus jäi väga ilus! Tänan meeldiva kogemuse eest!
Triin K –
Kinkisin mehele sünnipäevaks , väga meeldis teie teenindus ja sain poest kiirelt ka graveeringu kosmeetikakotile!
Anne A. –
Ilus, kompaktne ja minule meeldib 2 eraldi lukuga lahtrit. Kahju, et ei ole punast aga olen ka mustaga rahul 🙂
Anu M. –
Soetasin mehele kingituseks pruuni kosmeetikakoti, välimus on uhke ja jämedakoeline vooder sobib hästi tootele!