+37258113821 - info@vonbaer.ee

10 Isadepäeva Kingiideed – Meeldejäävad Isadepäeva Kingitused

10 Isadepäeva Kingiideed – Meeldejäävad Isadepäeva Kingitused

Kingiideed isadepäevaks? Mida kinkida isadepäevaks? Isadepäev on tulemas, kuid sul pole veel kingitust. Tuttav olukord.

Ideaalse isadepäeva kingituse leidmine võib osutuda suureks peavaluks. See aasta on asjad aga teisiti!

Leia kink, mis paneb silmad särama igal isal. Siin on 10 kingiideed mida kinkida isadepäevaks:

 

1. Nahast rahakott

Otsid praktilist isadepäeva kingitust? Nahast rahakott on kvaliteedi sümbol ning kui see on isale oluline, siis rahakott on just see õige valik. Von Baeri rahakotte saab muuta isikupärasemaks lastes sellele pressida või graveerida isa nime. Nüüd on isa lihtsalt kohustatud kandma Sinu kingitud rahakotti.

10 Isadepäeva Kingiideed - Meeldejäävad Isadepäeva Kingitused

2. Käekell

Klassikaline ning alati moes. Nahast rihmaga Šveitsi mehhanismiga käekell on ideaalne isadepäeva kink luksust armastle isale. Kui isa kipub igale poole hiljaks jääma, siis miks tal veel kella pole?

 

3. Seljakott

Mugav viis vajalike asjade kaasas kandmiseks nii tööl, kui reisil. Seljakott ei pea olema mahukas vaid praktiline. Lihtsa disainiga kott, mis mahutaks ära sülearvuti ning väiksemad väärisesemed nagu võtmed ja rahakott. Oluline on ka stiil, sa soovid ju, et kingitus läheks ka asja ette.

 

4. Mõni hea raamat

Talle meeldib lugeda? Raamatu valimisel mõtle, mis teda huvitab. Kindlasti tasub pilk peale visata ka tema raamaturiiulile või öökapi pealsele. Huumoriga lähenedes on raske mööda panna.

 

5. Püksirihm

Tee isale teene ja aita tal välja vahetada oma kulunud vana püksirihm, sest ta väärib uut. Must või pruun nahast püksirihm on kindel valik, mis muudab koheselt iga mehe välimuse väljapeetumaks ning olgem ausad kvaliteetseid nahast püksirihmu pole ühegi mehe riidekapis kunagi liiga palju.

 

6. Arvutikott

Ülimalt praktiline ese, mis leiab kasutust pea iga päev. Ruumikas kott mahutab kenasti ära nii sülearvuti, kui vajalikud dokumendid. Korralik nahast sülearvutikott annab töökale isale võimaluse mugavalt kaasas kanda kõike tööks vajalikku. Miks mitte teha tööd olles samaaegselt ka stiilne.

Von Baeri Nahast arvutikotid: https://vonbaer.ee/nahast-arvutikotid-sulearvutikotid/

Von Baer Business City Nahast Arvutikott - Pruun, Eestvaade

7. Kaarditasku

Palju kaarte ja rahakott voolab neist üle – kaarditasku on ideaalne kingitus isale. Hea alternatiiv rahakotile – õhuke šikk nahast kaarditasku. Tähtsad kaardid väärivad stiilset kodu, kas pole nii? Isa tagatasku tänab sind!

10 Isadepäeva Kingiideed - Meeldejäävad Isadepäeva Kingitused

8. Reisikott

Organiseeritud kott on hea reisipartner, mis ei tekita stressi, kui on oluline kiire ja mugav ligipääsetavus. Nahast reisikott on ilus ja vastupidav ning võimalik, et ka isa uus lemmik reisikaaslane. Minnes ärireisile või isegi jõusaali saab isa teha seda nüüd stiilselt.

Von Baeri Reisikotid: https://vonbaer.ee/nahast-reisikotid-kohvrid/

 

9. Kallim pudel alkohoolset jooki

Valige midagi mida ta enne proovinud pole, midagi millel on esteetiliselt ilus pudel. Kristallpudel tekitab luksusliku tunde.

Kangem klaasike ergastab mõttekäiku ning uus maitsenauding on samuti omaette kogemus, kes teab tegemist võib olla uue lemmikuga. 

Eksklusiivsed alkohoolsed joogid

 

10. Nahast kindad

Midagi kvaliteetset stiilset ja praktilist. Hoia kõige soojema südamega inimese käed ka soojas, ükskõik kuhu ta ka ei läheks.

This Post Has 0 Comments

  1. Wonderful bag! Roomy enough to enable me carrying all essentials I need to go for a one-week mountain hike in Slovakia.

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart