5 Kingiideed: Mis on Parimad Kingitused Meestele? Meeldejääv Kingitus Mehele

Kingid mehele… Pahatihti kaasale, isale või meeskolleegile kingitust on tarvis teha, vaevab pead pahatihti küsimus: mida kinkida mehele? Juhuks, kui kingiideed mehele veel puuduvad, siis oleme Teie jaoks kokku pannud vihjeks nimekirja aegumatutest esemetest, mis on meie meelest parimad kingid meestele. Allpool on toodud kingid mehele, mis on lihtsad, kuid samas omapärased ja praktilised.

kingitus mehele

 

Personaliseeritud kingitused meestele

Ainus asi, mis saab olla veel parem, kui suurepärane kingitus, on isikupärastatud ehk personaliseeritud kingitus. Von Baer pakub personaliseerimist lasergraveeringuga. Samuti on võimalik väiksematele toodetele pressida nimetähti ehk initsiaale. Personaliseerida saab näiteks kaarditaskuid, rahakotte, arvutikotte, portfelle, seljakotte, reisikotte ning muid igapäevaelus kasutatavaid nahast aksessuaare.

Graveeritud kingitused tähendavad seda, et tootele lisatakse Teie vabal valikul teksi (näiteks pühendus/õnnitlus jne) või sümbol (näiteks logo, portree vs). See jääb tootele igaveseks ning püsib kingisaajal alati meeles. Meie poes saate graveeringu sisu soovi korral oma käega luua (näidatud videos allpool):

  • Praktilised kingiideed mehele – nahast rahakotid

Rahakott on oluline aksessuaar, mida on alati hea kinkida, sest see paratamatult kulub ja väsib aastatepikkuse kasutamise tagajärjel. Meie naiste ja meeste rahakotid on tehtud premium kvaliteedi nahast ning on pakendatud kinkekarpi ja kinkekotti. Ideaalne kink mehele, kes hindab kvaliteeti.

Nahast personaliseeritud aksessuaarid on täiuslikud kingitused mehele, sest ta saab Teid neid kasutades veel pikki aastaid meenutada. Meie brändi disaini filosoofia seisneb nägemuses, et tähtis pole mitte ainult toote stiil ja kvaliteet, vaid ka selle funktsionaalsus: toode peab selle kasutaja elu oluliselt mugavamaks ja meeldivamaks muutma.

  • Veel üks praktiline kingitus mehele – arvutikott või portfell

Kas mees kasutab tööks sülearvutit ning kannab seda iga päev tööle ning koju tagasi? Kui jah, siis ideaalne meeldejääv kingitus mehele sünnipäevaks on kvaliteetne nahast arvutikott, mis lisaks sülearvutile mahutab ka palju muid erinevaid esemeid, nagu näiteks olulisi dokumente, laadijad, rahakoti jne. 

Kvaliteetsetest materjalidest asju on palju meeldivam kasutada ning nad kestavad aastaid. Meelepärane arvutikott käes tööle kõndimine on üks põhjustest, miks naeratus terve päeva jooksul näol püsib.

Jüri Ratas ja Andres Sutt Von Baer No.1 ja No.2 Portfellitega
  • Nahast püksirihm

Mitte ükski meesterahvas ei ütle ära kvaliteetsest nahast roostevabast terasest või messingist pandlaga vööst.

Meie püksirihmad on kahte tüüpi:
1) igapäevased (casual belt) rihmad, mida on hea näiteks teksastega kanda;
2) “viisakamad” (formal belt) rihmad, mis sobivad hästi business või business casual rõivastusega. Need rihmad on kahepoolsed (üks pool must, teine pruun) ning neid saab kanda mõlematpidi. Neil on ka pööratav pannal.

Isegi kui mehel on kapis juba mitmeid püksirihmu, on Teie kingitus tema jaoks alati erilise tähendusega.

kingitused meestele

  • Kink aktiivsele mehele – nahast reisikott

Reisikotte kasutatakse üldjuhul reisimisel või trennis käies. Inimeste jaoks, kes oma stiili väärtustavad, võib meie nahast reisikott olla hea lahendus, kuidas reisimist või trennis käimist veelgi nauditavamaks ja mugavamaks muuta. 

Meie reisikotid on läbimõeldud disainiga: neid on mugav käes ja õlal kanda ning neis on piisavalt vajalikke lahtreid ja taskuid, et kaasaskantavad asjad organiseeritud oleksid. Kuna süle- ja/või tahvelarvutid on tänapäeval ühed enim kaasaskantavad asjad, oleme igale Von Baeri reisikotile lisanud sülearvutilahtri, mis aitab väärtusliku seadme kaitstuna hoida.

  • Kaarditasku, mida tasub kinkida mehele.

Suurepärane kink juhul, kui klassikaline nahast rahakott jääb liiga suureks, kuid kaarte sooviks korras hoida. Meie kaarditaskud on disainitud viisil, et neisse mahuks parajal hulgal kaarte ning sularaha. Meie kaarditaskudki on lasergraveeringu või initsiaalidega personaliseeritavad.

  • Kingiidee mehele – nahast kosmeetikakott

Tegemist on unisex tootega, mis sobib hästi nii meestele kui ka naistele. Kui soovite kingisaajale vihjata, et soovite teda näha hoolitsetuna, on tegemist suurepärase kingitusega. Meie nahast kosmeetikakott on disainitud sellisel viisil, et sellesse mahuksid kõik enda kasimiseks vajalikud esemed. Ka see toode on personaliseeritav.

Loodame, et artikkel “kingitused meestele” andis Teile inspiratsiooni ning aitab Teil leida oma kaasale suurepärase ning meeldejääva kingituse. Kingiideed meestele ei olegi tegelikult nii keeruline leida, kas pole? Rohkem kingiideid leiate siit: https://vonbaer.ee/kingitused-mehele/

Lisa kommentaar