+37255661433 - info@vonbaer.ee

5 Kingiideed: Mis on Parimad Kingitused Meestele? Meeldejääv Kingitus Mehele

Kingid mehele… Kaasale on vaja kingitust leida, kuid pead vaevab küsimus: mida kinkida mehele? Kui kingiideed mehele veel puuduvad, siis oleme Teie jaoks kokku pannud spikerdamiseks nimekirja asjadest, mis on aegumatud ning meie silmis parimad kingitused meestele. Allpool on toodud kingid mehele, mis on meie arvates lihtsad, kuid samas omapärased ja praktilised.

 

kingitus mehele 2

1) Nahast rahakott

Elementaarne aksessuaar, mida on alati vaja, sest ta paratamatult kulub ning väsib aastatepikkuse kasutamise tagajärjel. Ideaalne kink mehele, kes hindab kvaliteeti. Von Baer’i rahakotte saab muuta isikupärasemaks, lastes sisse graveerida personaalse sõnumi ja/või nimetähtede initsiaale pressides. Nahast aksessuaarid on kingitused meesterahvale, kes saavad Teid läbi nende veel meenutada pikki aastaid.

 

kingitus mehele.

2) Käekell

Kas kaasa kipub igale poole hiljaks jääma? Kui Teie kallim hindab luksust, siis ajanäitaja on kingiideedest meestele parim valik. Kell on praktiline aksessuaar, mida võiks omada iga meesterahvas. Meestele kingitus, mis muudab iga meeskodaniku välimuse viimistletuks ning kauniks.

 

3) Arvutikott

Kas Teie mees tassib oma sülearvutit iga päev tööle ning koju tagasi? Kui jah, siis ideaalne kingitus mehele sünnipäevaks oleks kvaliteetne arvutikott, mis lisaks sülearvutile mahutab ära ka palju muid erinevaid esemeid, nagu näiteks olulised dokumendid, rahakott jne. Von Baer pakub võimalust muuta Teie kaasa uut kotti isikupärasemaks meelepärase graveeringu näol. Uskuge meid, Teie kaasa sammub tööle, uus portfell näpus, alati naeratus näol.

 

mida kinkida mehele

4) Kaarditasku

Suurepärane kink mehele, kelle kaardid ei mahu rahakotti ära või vedelevad alati igal pool laiali. Kompaktne kaarditasku on iga meesterahva must have. Kaarditasku saate muuta erilisemaks, lastes pressida sellele oma armsama nime initsiaalid.

 

mida kinkida mehele

5) Nahast püksirihm

Mitte ükski meesterahvas ei ütleks ära kvaliteetsest nahast valmistatud vööst. Eriti nutikas oleks kinkida mehele püksirihm, mida saab kanda kahte pidi. Meie tootevalikust leiate nii ühe- kui kahepoolseid püksivöid, mis teenivad Teie kaasat mitmeid aastaid. Isegi kui mehel on kapis juba mitmeid püksirihmu, on Teie kingitus alati tema jaoks erilise tähendusega.

 

kingiideed mehele

Loodame, et artikkel kingitused meestele andis Teile inspiratsiooni ning aitab Teil leida oma kaasale suurepärase ning meeldejääva kingituse. Kingiideed meestele ei olegi tegelikult nii keeruline leida!

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart