+37255661433 - info@vonbaer.ee

5 Kingiideed: Mis on Parimad Kingitused Meestele? Meeldejääv Kingitus Mehele

Kingid mehele… Kaasale on vaja kingitust leida, kuid pead vaevab küsimus: mida kinkida mehele? Põhjusi, miks peaks talle midagi kinkima saab alati leida – sünnipäevaks, muu tähtsa sündmuse puhul või niisama. Kui kingiideed mehele veel puuduvad, siis oleme Teie jaoks kokku pannud spikerdamiseks nimekirja asjadest, mis on aegumatud ning meie silmis parimad kingitused meestele. Allpool on toodud kingid mehele, mis on meie arvates lihtsad, kuid samas omapärased ja praktilised.

kingitus mehele 2

  • Kingiideed mehele – personaliseeritud nahast rahakott

Rahakott on elementaarne aksessuaar, mida on alati vaja, sest ta paratamatult kulub ning väsib aastatepikkuse kasutamise tagajärjel. Ideaalne kink mehele, kes hindab kvaliteeti. Von Baer’i rahakotte saab muuta isikupärasemaks, lastes sisse graveerida personaalse sõnumi ja/või nimetähtede initsiaale pressides. Nahast aksessuaarid on head kingitused meesterahvale, kes meenutab Teid läbi nende veel pikki aastaid. Graveeringu saab tellida meie e-poest ning vajaduse korral saate Von Baeri esinduspoes luua graveeringu oma käega (näidatud videos).

  • Praktiline kink mehele – nahast kosmeetikakott

Suurepärased kingitused mehele, kes hoolivad oma välimusest või kui te soovite, et ta endast rohkem hoolt kannaks. Stiilne ja kvaliteetne kosmeetikakott on praktiline aksessuaar, mida võiks omada iga meesterahvas. Meeste kosmeetikakott hakkab mehele pidevalt meelde tuletama, et ta peaks oma välimuse eest hoolitsema.

  • Suurepärane kingitus mehele – kvaliteetne arvutikott

Kas Teie mees tassib oma sülearvutit iga päev tööle ning koju tagasi? Kui jah, siis ideaalne praktiline kingitus mehele sünnipäevaks oleks kvaliteetne arvutikott, mis lisaks sülearvutile mahutab ära ka palju muid erinevaid esemeid, nagu näiteks olulised dokumendid, rahakott jne. Von Baer pakub võimalust muuta Teie kaasa uut kotti isikupärasemaks meelepärase graveeringu näol. Mees, kellest Te hoolite, sammub tööle, uus kott näpus, alati naeratus näol.

  • Meeldejäävad kingitused meestele on elamused

Elamust ja/või meelelahutust pakkuv kink on hea viis näidata oma hoolivust ning avaldada oma kaaslasele muljet. Oma kallima üllatamiseks on palju võimalusi. Toome välja vaid mõned neist:

  • Romantiline õhtusöök
  • Kontsert / näidend / kino
  • Reisipakett
  • SPA külastus

 

  • Veel üks mõte, mida kinkida mehele – nahast püksirihm

Mitte ükski meesterahvas ei ütleks ära kvaliteetsest nahast valmistatud vööst. Eriti nutikas oleks kinkida mehele püksirihm, mida saab kanda kahte pidi. Meie tootevalikust leiate nii ühe- kui kahepoolseid püksivöid, mis teenivad Teie kaasat mitmeid aastaid. Isegi kui mehel on kapis juba mitmeid püksirihmu, on Teie kingitus alati tema jaoks erilise tähendusega.

kingiideed mehele

Loodame, et meie artikkel kingitustest meestele andis Teile inspiratsiooni ning aitab Teil leida oma kaasale suurepärase ning meeldejääva kingituse. Kingiideed meestele ei olegi tegelikult nii keeruline leida!

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart