2024. aasta kingitus koolilõpetajale – 5 ideed, mida kinkida koolilõpetajale.

Kui saabub juunikuu, hakkavad koolilõpetamised ja aktused kiirete sammudega lähenema. Põhikool, gümnaasium, ülikool – hariduspeatüki lõpetamine on elus oluline teetähis. Sinna jõudmise nimel on tehtud palju tööd ja nähtud vaeva. Et seda tähtsat sündmust tähistada, kingitakse lõpetajale tavaliselt midagi omanäolist, kestvat, väärikat ja praktilist.

Oleme kokku kogunud valiku parematest ja sobivamatest kingiideedest koolilõpetajate lähikondlaste abistamiseks sellel käänulisel kingivalimise teekonnal. Heitke nimekirjale pilk peale ning valige ideede seast oma lemmik!

Mida kinkida koolilõpetajale? Kingitus koolilõpetajale.

  • Personaliseeritud kingitused koolilõpetajale

Hea kingituse muudab kõige paremaks kingituseks selle kordumatus. Kas ei muuda meelt mitte rõõmsaks see, kui näed, et kingitegija on just Sulle mõelnud? Selleks pakub Von Baer oma nahkaksessuaaride lasergraveeringuga personaliseerimist ehk isikupärastamist. Lisaks saab väiksematele toodetele lasta pressida initsiaale ehk nimetähti. Personaliseerida saab näiteks seljakotte, reisikotte, arvutikotte, portfelle, kaarditaskuid, rahakotte ja teisi igapäevases elus tarvis minevaid nahkaksessuaare.

Graveerimise käigus saab tootele lisada tekste, sümboleid, logosid ja muud, näiteks õnnitlusi, pühendusi, portreid jmt. Kuna graveeringu näol on tegemist kingitegija isikliku sõnumiga kingisaajale, mis on alatiseks leidnud koha igapäevaselt kasutatavas aksessuaaris, on tegemist koolilõpetamise puhul eriti pasliku kingiga. Õnnitlus, pühendus või tarkusesõnad saadavad vastset koolilõpetajat igapäevaselt ning tänu sellele ei lähe head soovid tal ealeski meelest.

  • Hea kingitus koolilõpetajale  kvaliteetne arvutikott

Läpakakott on ülihea ja praktiline kingitus nii juhul, kui vastne lõpetaja nüüdsest tööturule astub, kui ka juhul, kui ta haridusteed sügisel kõrgemal tasemel jätkab. Valige värskele lõpetajale kingituseks kvaliteetne nahast arvutikott, mis mahutab nii arvuti kui ka töödokumendid või loengukonspektid laadija, rahakoti ja muu olulise kõrval hõlpsasti ära, muutes lõpetaja välimuse veidi stiilsemaks ja soliidsemaks.

Jüri Ratas ja Andres Sutt Von Baer No.1 ja No.2 Portfellitega
  • Mida kinkida koolilõpetajale? Miks mitte nahast reisikoti?

Lääneriikides kogub üha enam populaarsust haridustee lõpetamise järel mõneks ajaks reisima minek. Toetage elurõõmsa, uudishimuliku ja kogemusi väärtustava noore plaane ning öelge talle „Bon vojage ja au revoir“ stiilse, vastupidava ja läbimõeldud disainiga reisikotiga.

Von Baeri reisikott on hea kaaslane, mis aitab reisijal hoida oma asju organiseeritult ning mida on hea ja mugav nii käes kui ka õlal kanda. Reisikotti on seetõttu väga hea ka trennikotina kasutada! Kõigil Von Baeri reisikottidel on olemas ka sülearvutilahter, et rüperaal ja tahvelarvuti terve reisi jooksul kaitstuna püsiksid.

  • Seljakott (neidudele)

Mis võiks värskele lõpetajale olla parem kingitus kui stiilne seljakott igapäevaseks kasutamiseks! Maitsekas ja mahukas seljakott on igale naisterahvale suurepärane kingitus. Tegemist on väga praktilise kotiga, millega saab kõike vajalikku endaga igapäevaselt kaasas kanda ning mis jätab käed toimetamiseks vabaks. Lisaks on Von Baeri seljakotid elegantsed ja kaunistavad oma kandjat.

  • Muud nahktooted: nahast rahakotid, püksirihmad, kosmeetikakotid

Kvaliteetsed nahast aksessuaarid on iga elujuhtumi puhul suurepärased kingitused, mis sümboliseerivad vastupidavust ja headust. Valides kingituseks midagi, mis just Teie kingisaajale sobiks ja talle head tuju valmistaks, näitate, et Te temast hoolite!

Rohkem kingiideid meestele leiate siit: https://vonbaer.ee/kingitused-mehele/

Lisa kommentaar