8 Nippi, Kuidas Valida Nahast Sülearvutikotti või Kohvrit

  1. Teie eelarve. Kui palju olete nõus maksma oma uue “äripartneri” eest? Kvaliteetne, kuulsa brändiga toode võib maksma minna mitu tuhat eurot/dollarit. Samas on ka luksuslikke brände, mis pakuvad kvaliteetseid kotte ja kohvreid mõistliku hinnaga.
  2. Käsitöö vs masintoode. Enamik müüdavaid kotte on toodetud masinatega või mehaaniliste seadmetega. Säärane tootmine ei pööra tähelepanu väiksematele detailidele, kuid on kindlasti kõige kiirem viis nende tootmiseks. Mõned kallimad brändid müüvad käsitsi tehtud kotte- nii ka meie. See nõuab kõrgelt kvalifitseeritud käsitöölisi ning oluliselt rohkem aega, et valmistada kvaliteetseid kotte. Keskendumine detailidele, disainile, materjalidele ja õmblustele tagab võimalikult hea toote. Kaks käsitsi valmistatud eset ei ole kunagi 100% üks ühele ning seega on iga kott ainulaadne.
  3. Materjalid. Valige nahast toode. Kui see on korralikult valmistatud, siis see kestab igavesti. Valige sobivast nahast valmistatud kott ja ärge unustage selle eest ka hoolt kanda.
  4. Naha kvaliteet (naha armastajatele). Täistoimnahk on kõige hinnatum nahatüüp/materjal, kuna see on kõige vastupidavam ja parim, mida raha eest osta saab. Meie valmistame oma kotid just sellest nahast.
  5. Interjöör. Uurige koti sisu. Kas sellel on kvaliteetsest kangast või odavast materjalist valmistatud vooder? Kas sel on piisavalt lisataskuid? Kui Te vajate spetsiaalset sülearvuti sahtlit, siis kas antud kotil on see olemas? Samuti pidage meeles, et õmblused on kvaliteetsel kotil alati korrapärased.
  6. Vastupidavad  rihmad ja käepidemed. Paksust nahast kotid täidavad oma eesmärki hästi. Brändid, mis püüavad säästa raha, kasutades odavaid sünteetilise materjale mis ei ole vastupidavad, kaotavad oma elastsuse peale paarikuist kasutamist.
  7. Suurus loeb. Valige kergesti kantav kott, milles on piisavalt ruumi, et mahutada Teile igapäevasteks toiminguteks vajaminevaid asju. Enne koti ostu vaadake, kas selle suurus on sülearvuti jaoks sobilik.
  8. Värv. Kuigi pruun värv sobib igapäevaste tegevustega, siis tumedamaid toone peetakse konservatiivsemaks ning need peegeldavad formaalsemat ilmet.

Kas soovite, et toode mille ostate oleks parim valik Teie raha eest? Arvestades seda, et müügil on väga erineva disainiga sülearvuti kotte ja kohvreid, siis võib valik olla tõesti raske.

Nahast kott on väga oluline lisatarvik ja see räägib palju selle omaniku kohta. Kvaliteetselt ehitatud nahast kohver või sülearvutikott lisab Teile stiili ja uuendab garderoobi. Niisiis, kuidas valida õiget tüüpi kotti või kohvrit, et hoida selles kaitstuna igapäevaselt kasutatavaid töövahendid nagu sülearvutid, tahvelarvutid ja märkmikud, ilma Teie stiili loovutamata?

Lisa kommentaar