4. sept. 2016

Kuidas valida nahast sülearvutikotti või kohvrit

Kas soovite, et toode mille ostate oleks parim valik Teie raha eest? Arvestades seda, et müügil on väga erineva disainiga sülearvuti kotte ja kohvreid, siis võib valik olla tõesti raske.

Nahast kott on väga oluline lisatarvik ja see räägib palju selle omaniku kohta. Kvaliteetselt ehitatud nahast kohver või sülearvutikott lisab Teile stiili ja uuendab garderoobi. Niisi, kuidas valida õiget tüüpi kotti või kohvrit, et hoida selles kaitstuna igapäevaselt kasutatavaid töövahendid nagu sülearvutid, tahvelarvutid ja märkmikud, ilma Teie stiili loovutamata?

  1. Teie eelarve. Kui palju olete nõus maksma oma uue “äripartneri” eest? Kvaliteetne, kuulsa brändiga toode võib maksma minna mitmeid tuhandeid dollareid või eurosi. Teisalt on luksuslikke brände, mis pakuvad kvaliteetseid kotte ja kohvreid mõistliku hinnaga.
  2. Käsitsi- vs masinkoostatud toode. Enamik müüdavaid kotte on toodetud masinatega või mehaaniliste seadmetega. Säärane tootmine ei taga tähelepanu väiksematele detailidele, kuid on kindlasti kõige tõhusam viis nende tootmiseks. Mõned kallimad brändid toodavad käsitsi koostatud kotte ja nii ka meie. See nõuab kõrgelt kvalifitseeritud käsitöölisi, ning oluliselt rohkem aega, et valmistada kvaliteetseid kotte. Keskendumine detailidele, disainile, materjalidele ja õmblustele tagab parima võimaliku toote. Kaks käsitööna valminud eset ei ole kunagi 100% identsed. Seega, igal koti omanikul on unikaalne toode.
  3. Materjalid. Valige nahast toode. Kui see on korralikult valmistatud, siis kestab igavesti. Valige sobivast nahast valmistatud kott ja ärge unustage seda hooldada.
  4. Naha kvaliteet (naha armastajatele). Täistoimnahk on kõige hinnatum nahatüüp/materjal, kuna see on kõige vastupidavam ja parim mida raha eest saab osta. Me valmistame oma kotid sellist tüüpi nahast.
  5. Interjöör. Uurige koti sisu. Kas sel on kvaliteetsest kangast või odavast materjalist valmistatud vooder? Kas sel on piisavalt lisataskuid? Kui Te vajate spetsiaalset sülearvuti sahtlit, siis kas antud kotil on see olemas? Samuti pidage meeles, et õmblused on kvaliteetsel kotil alati korrapärased.
  6. Vastupidavad  rihmad ja käepidemed. Paksust nahast kotid täidavad oma eesmärki hästi. Brändid, mis püüavad säästa raha kasutades odavaid sünteetilise materjale, mis ei ole vastupidavad, kaotavad oma elastsuse peale paarikuist kasutamist.
  7. Suurus loeb. Valige kergesti kantav kott, milles on piisavalt ruumi, et mahutada Teile igapäevasteks toiminguteks vajaminevaid asju. Enne koti ostu vaadake, kas selle suurus on sülearvuti jaoks sobilik.
  8. Värv. Kuigi pruun värv sobib igapäevaste tegevustega, siis tumedamaid toone peetakse konservatiivsemaks ja peegeldavad formaalsemat ilmet.
Nõuanded
About Vonbaer.ee

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga