20. aug. 2016

7 parimat nõuannet kuidas pakkida kotti reisiks

Ärireisid võivad olla rasked ja aeganõudvad. Alates nendest hetkedest, mil tuleb tundma õppida tundmatuid kohti, samuti teades, mida panna selga ja oma sülearvuti– või reisikotti. Tavalisel ärireisil ei vaja Te ainult olulisi dokumente, mobiiltelefoni ja sülearvutit, vaid ka vastavaid riideid, et tagada soovituid tulemusi ärikohtumisel.

Selleks, et olla abiks Teie järgmisel reisil, oleme kirja pannud kõige olulisemad, aega kokkuhoidvad ja abistavad näpunäited, et reis oleks võimalikult edukas.

  1. Riietu vastavalt, et jätta head muljet, kuid veendu, et tunneksite ennast mugalt terve reisi jooksul.
  2. Ärge kunagi pakkige liiga palju asju kaasa, selle asemel proovige käsipagasit võimalikult hästi ära kasutada.
  3. Pakkige oma kotti mõistlikult: alati asetage oma jalanõud koti põhja ja allesjäänud vaba ruumi parimaks ärakasutamiseks, võite asetada sinna vajalikke esemeid nagu sokid, aluspesu, lipsud jne.
  4. Hoidke lennu ajal kasutatavad tarvikud nagu mobiiltelefon, rahakott, ajakirjad/ajalehed koti ülaosas, et vältida tülikat otsimist. Nahast avar sülearvuti kott on parim.
  5. Pagas: kvaliteetsest täisnahast reisikotid on parim valik Teie ärireiside jaoks: nahk on vastupidav, näeb hea välja ja jätab inimestele sobiva mulje, et olete tõsiseltvõetav ja ärile keskendunud.
  6. Vedelikud: kui miski läheb katki, siis kindlasti valgub selles olev vedelik Teie kotile! Seega veenduge, et kõik kaasavõetud vedelikud oleksid eraldi Teie ülejäänud asjadest.
  7. Ärge üle-pakkige, vastasel juhul on kotti peale avamist raske uuesti taassulgeda.

Me oleme veendunud, et iga ärireis peab olema nauditav ja huvitav kogemus, mis suuresti arendab Teie teadmisi ja toob Teid Teie lõppeesmärkidele lähemale.

Nõuanded
About Vonbaer.ee

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga