2023. aasta Isadepäeva Kink – 7 ideed Isadepäeva Kingituseks

Mida kinkida isadepäevaks? – See on küsimus, mis meil kõigil paar nädalat enne novembrikuu teist pühapäeva meeles mõlkuma hakkab. Ootame elevusega seda muhedat pühapäeva pärastlõunat, kus kohtume oma kallite isade ja vanaisadega, sööme torti ja anname üle armastusega valitud ja hoolega pakitud kingituse. Kas ka sel aastal isale kingitus meeldib?

Kui otsite head kingiideed isadepäevaks, siis tasub lähtuda põhimõttest, et sobiv kink isale või vanaisale on see, millele peale vaadates saab kohe aru, et see on just temale välja valitud. Isadepäev on eriline tähtpäev ning armastusega tehtud kingitus isale sümboliseerib seda, kui väga temast hoolite. Siinsest artiklist leiate mõned suurepärased kingiideed oma armsale isale, mille üle ta südamest rõõmustab!

Isadepäeva kingitus

Kõik me soovime isale kinkida midagi, mis paneks tal silmad särama, midagi ainulaadset, kauakestvat ja just temale sobivat. Oleme välja toonud kaheksa lihtsat, aga ausat ja erilist isadepäeva kingiideed, mida kinkida isadepäevaks.

Kõik me soovime isale kinkida midagi sellist, paneks tal silmad särama, midagi ainulaadset ja just isale sobivat. Oleme välja toonud kaheksa lihtsat, aga viisakat ja erilist isadepäeva kingiideed, mida kinkida isadepäevaks.

  • Isadepäevaks personaliseeritud rahakott

Mida kinkida isale? Aga muidugi kvaliteetse rahakoti! Rahakott on klassikaline aksessuaar, mis on ideaalne kingitus, sest aastatepikkuse kasutamise järjel on isa praegune rahakott paratamatult väsinud. Meie rahakotid on valmistatud kvaliteetsest nahast ning pakendatud originaalsesse kinkekarpi ja kinkekotti.

Elegantne rahakott tekitab seda kasutades, seda nähes ja selle kvaliteetset materjali katsudes tasase heaolutunde – inimestele meeldib ilu ja kvaliteet, esteetika kõditab meie meeli ja tekitab õndsa tunde. Kaunitest igapäevaesemetest saadavad elamused mõjutavad meie tuju paremuse poole enam, kui oskame arvata. Seetõttu on kvaliteetne pärisnahast rahakott klassikaline igapäevast kasutust leidev kingitus, mis on kindla peale minek ja mille üle kingisaajal kindlasti hea meel on.

Hea alternatiiv rahakotile ning ideaalne kingitus isale on ka õhuke kvaliteetne nahast kaarditasku. Tähtsad kaardid väärivad stiilset kodu, kas pole?

Meie meeste rahakotid on personaliseeritavad – neid saab muuta isikupärasemaks lastes nendele pressida  initsiaale või graveerida isa nimi või midagi muud, mis võiks talle südamelähedane olla. Graveeringu saate tellida meie e-poest teie soovitud toote lehel.

Tootele lisatakse teie vabal valikul tekst (näiteks pühendus või õnnitlus) või sümbol (näiteks logo). Graveering kingitusel jääb alatiseks teid meenutama ning tänu sellele püsite kingisaajal soojalt meeles. Meie poes saate graveeringu sisu soovi korral lausa oma käega luua (näidatud videos ülevalpool).

Kingitus isadepäevaks
  • Originaalne kingitus isale – püksirihm

Ulata isale abikäsi ja aita tal välja vahetada vana räsitud püksirihm – ta väärib ju parimat! Klassikaline must või pruun premium nahast püksirihm on kindel meestepäeva kingitus, mis muudab koheselt iga mehe välimuse väljapeetumaks. Püksirihm on üks meeste rõivastuse olulisemaid aksessuaare, millega soliidsele välimusele viimane lihv anda ja rõivakomplekti stiilsemaks muuta. Elegantset püksirihma on isal kindlasti tarvis ning ta hakkab seda tõenäoliselt igapäevaselt kasutama. Ning olgem ausad – kvaliteetseid nahast püksirihmu pole ühegi mehe riidekapis kunagi liiga palju!

isadepäeva kink

  • Kasulik kingitus isadepäevaks – arvutikott

Ilus ja soliidne premium pärisnahast arvutikott on täpselt see, mida sülearvutit kasutav isa oma vaimusilmas unistab, kui ta juhtub kuulma oma pereliikmeid sosistamas sõnu nagu „meestepäev, kingitus“, kui nood isale kinki planeerivad. Isegi kui isa tavaliselt oma välimusele palju rõhku ei pane, ihkab ta siiski endale seda praktilist aksessuaari, sest endale argipäevaluksuse lubamine on midagi erilist!

Inimese puhul, kes kasutab tihti sülearvutit, leiab see ülimalt asjalik ese kasutust pea iga päev. Von Baeri ruumikas arvutikott mahutab kenasti ära nii rüperaali kui ka vajalikud dokumendid. Korralik premium nahast sülearvutikott annab töökale isale võimaluse mugavalt kõike tööks vajalikku stiilselt kaasas kanda. 

Kindlasti on isa unistanud sellest, kuidas ta ülikonnas, elegantne arvutikott käes, väärika ja rõõmsana hommikul kontorisse saabub. Aita tal see unistus teoks teha ja muuda tema tööpäevad luksuslikumaks!

Von Baeri Nahast arvutikotid: https://vonbaer.ee/nahast-arvutikotid-sulearvutikotid/

Mida veel kinkida isadepäevaks?

Kas isa kasutab tööks sülearvutit, kannab seda iga päev tööle ning koju tagasi, aga arvutikoti asemel eelistab portfelli kasutamist? Siis ideaalne meeldejääv kingitus isadepäevaks oleks kvaliteetne nahast portfell, mis lisaks sülearvutile mahutab ka palju muid erinevaid esemeid, nagu näiteks olulisi dokumente, laadijad, rahakoti jne.

Kvaliteetsetest materjalidest asju on palju meeldivam kasutada ning nad kestavad aastaid. Meelepärane portfell käes tööle kõndimine on üks põhjustest, miks naeratus terve päeva jooksul näol püsib.

Meie portfellid asuvad siin: https://vonbaer.ee/meeste-naiste-nahast-portfellid/ 

Jüri Ratas ja Andres Sutt Von Baer No.1 ja No.2 Portfellitega

Kingitus isale

  • Praktiline isadepäeva kingitus – reisikott

Organiseeritud kott, kuhu kõik oma olulised asjad hästi ja korrastatult pakkida, on hea reisipartner. Miks mitte vähendada niigi reisimisega kaasnevat stressi kasutades kotti, milles saab iga asja paigutada oma lahtrisse ning kust kõik vajaliku kiiresti üles leiab? See leevendab ärevat meelt ning aitab reisimist või kiiret igapäevaelu rohkem nautida. 

Pealegi on elegantne nahast reisikott ilus ja vastupidav – ning võib-olla isegi isa uus lemmik reisikaaslane. Ükskõik, kas isa on teel ärireisile või hoopis jõusaali, nüüd saab ta seda teha stiilselt ja mugavalt.

Von Baeri Reisikotid: https://vonbaer.ee/nahast-reisikotid-kohvrid/

  • Hea isadepäeva kink – käekell

Kvaliteetne käekell on kingituste klassika. Nahast või metallist rihmaga Šveitsi või Jaapani mehhanismiga käekell on ideaalne isadepäeva kink toredust armastavale isale. Peale selle on käekell tarvilik aksessuaar, mida mehel kindlasti vaja läheb. Miks mitte aidata oma isal lisada rõivavalikule stiilipunkte ja kinkida talle meestepäevaks kvaliteetne ja praktiline käekell?

Von Baer isadepäeva kingitused
  • Nutikad kingiideed isadepäevaks – mõned head raamatud

Kas isa on kirjandushuviline? Enne raamatupoodi suundumist tasub läbi mõelda, mis žanrid ja teemad isa enim paeluvad. Hea valik võib olla näiteks mõni uuema põlvkonna autori raamat, kes raamatuarvustajate sule hiljuti kihelema on pannud.

Kindla peale minek on ka klassikaline kirjandus, mille sügavamõttelisi teemasid lahkavad raamatud tervete põlvkondade vaimu kujundanud on. Kindlasti tasub eelnevat pilk peale visata isa raamaturiiulile ja öökapipealsele, et leida tema raamatumaitse osas vihjeid. Samuti on tabava huumoriga lähenemine hea viis isa argipäeva lõbusamaks muuta. Trükisõna armastavale isale võiks meeldiv raamat olla ideaalne isadepäeva kingitus.

Loodame, et meie kirjutatud artikkel on teie jaoks kasulik. Toome igaks juhuks välja meie  teise artikli, kust leiate loodetavasti veel mõne lisaidee kingitusteks:  Mida kinkida mehele?

Lisaks toome välja meie tootekategooria, mis on pühendatud meeste kingitustele: https://vonbaer.ee/kingitused-mehele/

This Post Has One Comment

  1. Kaja

    Tänan kasuliku ja informatiivse artikli eest :)!

Lisa kommentaar