2021. aasta Isadepäeva Kink – 8 ideed Isadepäeva Kingituseks

Kingiideed isadepäevaks? Mida kinkida isadepäevaks? Isadepäev on eriline tähtpäev, mida saadab tänutunne isade ja vanaisade vastu ning millega peetakse neid armastavalt meeles. Novembrikuu teisel pühapäeval on isadepäev taas tulekul – siinsest artiklist leiate mõned suurepärased kingiideed oma armsale isale ning jäävad talle sümboliseerima seda, kui väga te temast hoolite.

Ideaalse isadepäeva kingituse leidmine võib osutuda arvatust keerulisemaks – oma isale sooviks ju kinkida midagi kaunist ja tähendusrikast. Sel aasta on aga asjad teisiti, sest siit leiate mõned suurepärased kingiideed!

isadepäeva kink

Kõik me soovime isale kinkida midagi sellist, paneks tal silmad särama, midagi ainulaadset ja just isale sobivat. Oleme välja toonud kaheksa lihtsat, aga viisakat ja erilist isadepäeva kingiideed, mida kinkida isadepäevaks.

  • Isadepäevaks personaliseeritud rahakott

Rahakott on klassikaline aksessuaar, mis on kingituseks ideaalne, sest aastatepikkuse kasutamise järjel on isa praegune rahakott paratamatult väsinud. Meie rahakotid on valmistatud kvaliteetsest nahast ning pakendatud originaalsesse kinkekarpi ja kinkekotti.

Elegantne rahakott tekitab seda kasutades, seda nähes ja selle kvaliteetset materjali katsudes vaikse heaolutunde – inimestele meeldib ilu ja kvaliteet, esteetika kõditab meie meeli ja tekitab õndsa tunde. Kaunid igapäevaesemed mõjutavad meie tuju ja meeli paremuse poole enam, kui oskame arvata. Seetõttu on kvaliteetne pärisnahast rahakott klassikaline igapäevast kasutust leidev kingitus, mille üle kingisaajal kindlasti hea meel on.

Hea alternatiiv rahakotile ning ideaalne kingitus isale on ka õhuke kvaliteetne nahast kaarditasku. Tähtsad kaardid väärivad stiilset kodu, kas pole? Meie meeste rahakotid on personaliseeritavad – neid saab muuta isikupärasemaks lastes nendele pressida  initsiaale või graveerida isa nimi või midagi muud, mis võiks talle südamelähedane olla. Graveeringu saate tellida meie e-poest teie soovitud toote lehel. Tootele lisatakse teie vabal valikul tekst (näiteks pühendus või õnnitlus) või sümbol (näiteks logo). Graveering kingitusel jääb alatiseks teid meenutama ning tänu sellele püsite kingisaajal soojalt meeles. Meie poes saate graveeringu sisu soovi korral lausa oma käega luua (näidatud videos allpool): 
  • Originaalne kingitus isale – püksirihm

Ulata isale abikäsi ja aita tal välja vahetada vana väsinud püksirihm – ta väärib ju parimat! Klassikaline must või pruun väärt nahast püksirihm on kindel valik, mis muudab koheselt iga mehe välimuse väljapeetumaks. Püksirihm on üks meeste olulisemaid aksessuaare, millega soliidsele välimusele viimane lihv anda ja rõivakomplekti stiilsemaks muuta. Elegantset püksirihma on isal kindlasti tarvis ning ta hakkab seda tõenäoliselt igapäevaselt kasutama. Ning olgem ausad – kvaliteetseid nahast püksirihmu pole ühegi mehe riidekapis kunagi liiga palju!

isadepäeva kingitus

  • Praktiline isadepäeva kingitus – reisikott

Organiseeritud kott, kuhu kõik oma olulised asjad hästi ja korrastatult pakkida, on hea reisipartner. Miks mitte vähendada niigi reisimisega kaasnevat stressi kasutades kotti, milles kõik asjad saab paigutada oma lahtreisse ning kust kõik vajaliku kiiresti üles leiab? See leevendab kindlasti ärevat meelt ning aitab reisimist või kiiret igapäevaelu rohkem nautida. Pealegi on elegantne nahast reisikott ilus ja vastupidav – ning võib-olla isegi isa uus lemmik reisikaaslane. Ükskõik, kas isa on teel ärireisile või hoopis jõusaali, nüüd saab ta seda teha stiilselt ja mugavalt. Von Baeri Reisikotid: https://vonbaer.ee/nahast-reisikotid-kohvrid/
  • Kasulik kingitus isadepäevaks – arvutikott

Inimese puhul, kes kasutab tihti sülearvutit, leiab see ülimalt praktiline ese kasutust pea iga päev. Von Baeri ruumikas arvutikott mahutab kenasti ära nii rüperaali kui ka vajalikud dokumendid. Korralik kvaliteetsest nahast sülearvutikott annab töökale isale võimaluse mugavalt kõike tööks vajalikku stiilselt kaasas kanda. Kindlasti on isa unistanud sellest, kuidas ta maitsekas ülikonnas, elegantne arvutikott käes, hommikul imeheas tujus väärikalt kontorisse saabub. Aita tal see unistus teoks teha!

Von Baeri Nahast arvutikotid: https://vonbaer.ee/nahast-arvutikotid-sulearvutikotid/

  • Hea isadepäeva kink – käekell

Kvaliteetne stiilne käekell on kingituste klassika. Nahast või metallist rihmaga Šveitsi mehhanismiga käekell on ideaalne isadepäeva kink luksust armastavale isale. Peale selle on käekell tarvilik aksessuaar, mida mehel kindlasti vaja läheb. Miks mitte aidata lisada oma isa rõivavalikule veidi stiilipunkte ja kinkida talle kvaliteetne ja praktiline käekell?

  • Mida veel kinkida isadepäevaks?

Kõige mugavam on asju nii tööl, vabal ajal kui ka reisides kaasas kanda seljakotiga. Seljakott istub mugavalt kahel õlal, koormamata liigselt üht kehapoolt, ning jätab käed vabaks. Peale selle on seljakotid muutunud trendikaiks aksessuaarideks, neid on võimalik leida igas võimalikus stiilis ja nad on selle kandja iseloomu ja esteetika väljendajaiks.

Seljakott ei pea olema väga mahukas – selle väärtus seisneb hoopis praktilisuses. Lihtsa, ent elegantse disainiga kott, mis mahutaks ära sülearvuti ning väiksemad väärisesemed nagu võtmed ja rahakott võiks olla suurepärane kingitus isadepäevaks.

Von Baeri seljakotid on stiilse disainiga, mis isale kindlasti sobib ning mida ta hea meelega kandma hakkab – kingitus läheb kahtlemata asja ette. Meie seljakotid asuvad siin: https://vonbaer.ee/nahast-seljakotid-naistele-ja-meestele/ 

  • Nutikad kingiideed isadepäevaks – mõned head raamatud

Kas isale meeldib lugeda? Raamatu valimisel mõtle, mis teda tõeliselt huvitab, ja vali mõni uue autori raamat, kes raamatuarvustajate sule hiljuti kihelema on pannud. Või hoopis mõni vana klassik, kelle sügavamõttelised raamatud tervete põlvkondade vaimu kujundanud on. Kindlasti tasub pilk peale visata isa raamaturiiulile ja öökapipealsele, et leida tema raamatumaitse osas vihjeid.  Samuti on huumoriga lähenedes raske mööda panna. Raamatuid armastavale isale võiks meeldiv raamat olla ideaalne isadepäeva kingitus.

  • Muud isadepäeva kingiideed – kvaliteetsed alkohoolsed joogid

Valige midagi, mida ta varem proovinud pole. Midagi põnevat, head ja kvaliteetset. Midagi, millel on esteetiliselt ilus pudel, mida on hea vaadata ning käes hoida. Midagi omanäolist. Näiteks kristallpudelid tekitavad luksusliku tunde, huvitavate kujunditega pudelid näivad loomingulised, stiilsed ja jõulised pudelid mõjuvad maskuliinselt. Klaasike kangemat ergastab mõttekäiku, virgutab meelt ning uus maitsenauding on samuti omaette kogemus. Pudel head veini võiks samuti olla ülimeeldiv kingitus. Kes teab – tegemist võib olla tema uue lemmikuga.

Loodame, et meie kirjutatud artikkel on teie jaoks kasulik. Toome igaks juhuks välja meie  teise artikli, kust leiate loodetavasti veel mõne lisaidee kingitusteks:  Mida kinkida mehele?

Lisa kommentaar