+37255661433 - info@vonbaer.ee

2019. aasta Isadepäeva Kink – 8 ideed Isadepäeva Kingituseks

Kingiideed isadepäevaks? Mida kinkida isadepäevaks? Isadepäev on tulemas, kuid sul pole veel kingitust. Tuttav olukord.Ideaalse isadepäeva kingituse leidmine võib osutuda suureks peavaluks. See aasta on asjad aga teisiti!Kõik me soovime leida midagi sellist, mis paneb silmad särama igal isal. Tõime välja kaheksa lihtsat ja viisakat isadepäeva kingiideed, mida kinkida isadepäevaks:
  • Isadepäevaks personaliseeritud rahakott

Otsid praktilist kingitust? Nahast rahakott on kvaliteedi sümbol ning kui see on isale oluline, siis rahakott on just see õige valik. Palju kaarte ja rahakott voolab neist üle – kaarditasku on ideaalne kingitus isale. Hea alternatiiv rahakotile – õhuke kvaliteetne nahast kaarditasku. Tähtsad kaardid väärivad stiilset kodu, kas pole nii? Isa tagatasku tänab sind!Meie meeste rahakotid on personaliseeritavad – neid saab muuta isikupärasemaks lastes nendele pressida  initsiaale või graveerida isa nime või midagi muud, mis võiks talle südamelähedane olla. Graveeringu saate tellida meie e-poest teie soovitud toote lehel ning soovi korral saate meie esinduspoes luua graveeringu oma käega (näidatud videos).
  • Hea isadepäeva kink – käekell

Klassikaline ning alati moes. Nahast või metallist rihmaga Šveitsi mehhanismiga käekell on ideaalne isadepäeva kink luksust armastavale isale. Kui isa kipub igale poole hiljaks jääma, siis miks tal veel kella pole?
  • Praktiline isadepäeva kingitus – reisikott

Organiseeritud kott on hea reisipartner, mis ei tekita stressi, kui on oluline kiire ja mugav ligipääsetavus. Nahast reisikott on ilus ja vastupidav ning võimalik, et ka isa uus lemmik reisikaaslane. Minnes ärireisile või isegi jõusaali saab isa teha seda nüüd stiilselt.

Von Baeri Reisikotid: https://vonbaer.ee/nahast-reisikotid-kohvrid/

  • Nutikad kingiideed isadepäevaks – mõned head raamatud

Talle meeldib lugeda? Raamatu valimisel mõtle, mis teda huvitab. Kindlasti tasub pilk peale visata ka tema raamaturiiulile või öökapi pealsele. Huumoriga lähenedes on raske mööda panna. Lugevale isale võiks meeldiv raamat olla ideaalne isadepäeva kingitus.

  • Muud isadepäeva kingiideed – kvaliteetsed alkohoolsed joogid

Valige midagi, mida ta enne proovinud pole. Midagi, millel on esteetiliselt ilus pudel. Kristallpudel tekitab luksusliku tunde.

Kangem klaasike ergastab mõttekäiku ning uus maitsenauding on samuti omaette kogemus. Pudel head veini võiks samuti olla ülimeeldiv kingitus. Kes teab – tegemist võib olla tema uue lemmikuga.

Siit leiab valiku eksklusiivseid kinkekarpides alkohoolseid jooke.

  • Kasulik kingitus isadepäevaks – arvutikott

Inimese puhul, kes kasutab tihti sülearvutit, leiab see ülimalt praktiline ese kasutust pea iga päev. Ruumikas kott mahutab kenasti ära nii sülearvuti, kui vajalikud dokumendid. Korralik nahast sülearvutikott annab töökale isale võimaluse mugavalt kaasas kanda kõike tööks vajalikku. Miks mitte teha tööd olles samaaegselt ka stiilne.

Von Baeri Nahast arvutikotid: https://vonbaer.ee/nahast-arvutikotid-sulearvutikotid/

  • Mida veel kinkida isadepäevaks?

Mugav viis vajalike asjade kaasas kandmiseks nii tööl, kui reisil. Seljakott ei pea olema mahukas, vaid praktiline. Lihtsa disainiga kott, mis mahutaks ära sülearvuti ning väiksemad väärisesemed nagu võtmed ja rahakott võiks olla hea kingitus isadepäevaks. Oluline on ka stiil, sa soovid ju, et kingitus läheks ka asja ette.

  • Mugav kingitus isale – püksirihm

Tee isale teene ja aita tal välja vahetada oma kulunud vana püksirihm, sest ta väärib uut. Must või pruun nahast püksirihm on kindel valik, mis muudab koheselt iga mehe välimuse väljapeetumaks ning olgem ausad – kvaliteetseid nahast püksirihmu pole ühegi mehe riidekapis kunagi liiga palju. 

Loodame, et meie kirjutatud artikkel oli teie jaoks kasulik. Toome igaks juhuks välja meie teise artikli, millest loodetavasti leiate veel mõned lisaideed kingitusteks: Mida kinkida mehele?

Allpool on toodud mõned postituses mainitud tooted:

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart