+37258113821 - info@vonbaer.ee

Kuidas Nahktooteid Hooldada? 5 Parimat Nahahoolduse Nõuannet

Kuidas Nahktooteid Hooldada? 5 Parimat Nahahoolduse Nõuannet

Meile kõigile meeldib nahk. Tänu oma naturaalsetele omadustele on see parim koostisosa kottide ja kohvrite maailmas. Nahk on veekindel, vastupidav ja sel on suurepärane välimus. Selleks, et säilitada neid omadusi kogu kandeaeg, tuleb nahka hooldada. Ajapikku oleme avastanud toimivad lahendused naha hooldamiseks. Allpool oleme lisanud viis kõige kasulikumat nahahoolduse nõuannet, mis aitavad Teie nahast kotil säilida kauem ja anda sellele veelgi parem välimus!

Jälgige neid nahahoolduse nõuandeid ja Teie lemmikese näeb välja nagu uus ka peale pikki kasutusaastaid:

  1. Kui nahk saab märjaks, siis ärge seda kohe kuivatage.

Samuti ärge kunagi kuivatage nahast valmistatud eset fööniga või teiste sarnaste vahenditega. Selle asemel laske nahal tasapisi kuivada, kasutades lappi, mis eelistatavalt on valmistatud naturaalsest seemisnahast. Soovitame hoida nahast kotti kuivamise ajal sellisel kujul, nagu see peaks välja nägema peale kuivamist.  Märg nahk võib muuta hooletult kuivama jäetuna oma vormi.

  1. Niisutage nahka aeg-ajalt.

Kui nahk on liiga kuiv, hakkab see pragunema ja kaotab oma kvaliteedi ja välimuse. Selle vältimiseks soovitame mittetoksilist nahahooldusvahendit, kuna need ei muuda materjali keemilisi omadusi ja on selle kasutajale ohutud. Samas ärge nahka üle niisutage, sest see võib tekitada sama palju kahju nagu ka hooldamata jätmine; pidev liigne niisutamine muudab naha lödiks. On oluline, et Te pööraksite sellele piisavalt tähelepanu.

  1. Kui nahk on määrdunud, kasutage selle puhastamiseks vaid kuiva lappi.

Ärge kunagi kasutage mürgiseid ja toksilisi aineid, sest need võivad põhjustada nahas keemilisi muudatusi, mis mõjutavad selle kvaliteeti ja välimust. Tehke seda iga päev: nii väldite naha määrdumist ja muid sellega seonduvaid probleeme.

  1. Ärge pange nahast kotti liigselt asju.

Nõnda on oht venitada nahk välja. Edasi on väga ebatõenäoline, et nahk taastub oma esialgsesse kujusse. Kui Teie kott on liiga väike kaasaskantavate asjade jaoks, siis kaaluge teise, suurema koti ostmist. Lugege siit meie 7 näpunäidet, kuidas pakkida kotti.

  1. Ärge kunagi pange ühtegi silikoonvedelikku nahale.

Kui silikoonkiht on kuivanud, jääb silikoonõli alles. See aine põhjustab naha kuivenemist ning peale laiali valgumist on seda raske naha pinnalt eemaldada.

Vaata meie kõiki nahast sülearvuti kotte siin.

 

Sirvi kõiki Von Baeri nahast tooteid online’is siin.

Von Baer Business City Nahast Arvutikott - Pruun, Eestvaade

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart