10. sept. 2016

Kuidas nahktooteid hooldada? 5 Parimat Nahahoolduse Nõuannet

Meile kõigile meeldib nahk. Tänu oma fenomenaalsetele naturaalsetele omadustele on nahk parim koostematerjal kottide ja kohvrite maailmas. Selle unikaalsus tuleneb veekindlusest, vastupidavusest ja loomulikult ka suurepärasest välimusest. Selleks, et säilitada neid omadusi terve kasutusea jooksul, tuleb nahka hooldada. Kogemuste kaudu oleme leidnud toimivad lahendused naha hooldamiseks. Allpool oleme lisanud viis kõige kasulikumat nahahoolduse nõuannet, mis aitavad Teie nahast kotil kesta kauem ja anda sellele veelgi parem välimus!

Kasutage neid nahahoolduse nõuandeid pidevalt ja Teie lemmik ese näeb välja nagu uus ka peale pikki kasutusaastaid:

  1. Kui nahk saab märjaks, siis ärge seda koheselt kuivatage.

Samuti, ärge kunagi kuivatage nahast valmistatud eset fööniga või teiste sarnaste vahenditega. Selle asemel laske nahal tasapisi kuivada, kasutades lappi, mis eelistatavalt on valmistatud naturaalsest seemisnahast. Soovitame hoida nahast kotti kuivamise ajal sellisel kujul, nagu see peaks välja nägema peale kuivamist.  Märg nahk võib muuta hooletult kuivama jäetuna oma vormi.

  1. Niisutage nahka aeg-ajalt.

Kui nahk on liiga kuiv, hakkab see pragunema ja kaotab oma kvaliteedi ja välimuse. Selle vältimiseks soovitama mittetoksilist nahahooldusvahendit, kuna need ei muuda materjali keemilisi omadusi ja on selle kasutajale ohutud. Samas ärge nahka üle niisutage, sest see võib tekitada samapalju kahju nagu ka hooldamata jätmine; Pidev liigne niisutamine muudab naha lödiks. On oluline, et Te pööraksite sellele piisavalt tähelepanu.

  1. Kui nahk on määrdunud, kasutage selle puhastamiseks vaid kuiva lappi.

Ärge kunagi kasutage mürgiseid ja toksilisi aineid, sest need võivad põhjustada nahas keemilisi muudatusi, mis mõjutavad selle kvaliteeti ja välimust. Tehke seda igapäevaselt: sellega väldite naha määrdumist ja muid sellega seonduvaid probleeme.

  1. Ärge pange nahast kotti liigselt asju.

Võib tekkida probleem, et see venitab naha välja. Kui see on juhtunud, on praktiliselt võimatu, et nahk taastub oma esialgsesse kujusse. Kui Teie kott on liiga väike kaasaskantavate asjade jaoks, siis kaaluge teise, suurema koti ostmist. Lugege siit meie 7 näpunäidet, kuidas pakkida kotti.

  1. Ärge kunagi pange ühtegi silikoonvedelikku nahale.

Kui silikoonkiht on kuivanud, jääb silikoonõli alles. See aine põhjustab naha kuivenemist, ning peale laiali valgumist on seda raske naha pinnalt eemaldada.

Vaata meie kõiki nahast sülearvuti kotte siin.

Sirvi kõiki Von Baeri nahast tooteid online’is siin.

Nõuanded
About Vonbaer.ee

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga