Kuidas Nahktooteid Hooldada? 5 Parimat Nahahoolduse Nõuannet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kuidas Nahktooteid Hooldada? 5 Parimat Nahahoolduse Nõuannet

Kellele meist ei meeldiks nahk? Tänu oma naturaalsetele omadustele on see parim koostisosa kottide ja kohvrite maailmas. Nahk on veekindel, vastupidav ning lisaks on sel suurepärane välimus. Selleks, et säilitada neid omadusi kogu kandeaeg, tuleb nahka hooldada. Ajapikku oleme avastanud toimivad lahendused naha hooldamiseks. Allpool oleme lisanud viis kõige kasulikumat nahahoolduse nõuannet, mis aitavad Teie nahast kotil säilida kauem ja anda sellele veelgi parem välimus!

Jälgige neid nahahoolduse nõuandeid ja Teie lemmikese näeb välja nagu uus ka peale pikki kasutusaastaid:

1. KUIVATAMINE
Kui Teie nahktoode saab niiskust või kannatada ilmaolude tõttu, ei soovita me toodet kuivatada fööniga ning päikese käes, panna kuivama radiaatorile või õhukonditsioneeride alla. Märga või niisket toodet tuleb kuivatada toatemperatuuril, asetades selle kapile, kuivatusrestile või mujale, kuhu pääseb õhk ligi. Soovitame hoida nahast kotti kuivamise ajal sellisel kujul, nagu see peaks välja nägema peale kuivamist.  Märg nahk võib muuta hooletult tahenema jäetuna oma vormi.

2. HOOLDAMINE
Iga nahast toode vajab hooldamist.
Nahktoodete hooldusvahendid võib nende otstarbe järgi liigitada järgmiselt:
– Puhastusvahendid: eemaldavad vana hooldusvahendi ning mustuse;
– Küllastusvahendid: toidavad nahka ning muudavad selle vastupidavaks;
– Katmisvahendid: tekitavad materjalile pindmise kaitsekihi;
– Pehmendusvahendid: muudavad naha koe pehmeks (mitte kreemiga liialdada!);
– Värvi taastavad vahendid: katavad värvitud pinnad kaitsekihiga;
– Deodorandid: leevendavad või väldivad lõhnabakterite teket.
Tee uuele nahktootele eelhooldus kohe peale ostmist. Töötle toodet küllastus- või katmisvahendiga. Eelhooldus muudab naha niiskust ja mustust hülgavaks ning pikendab märgatavalt Teie toote eluiga. Pehmendusainega saate vajadusel mõnda jäigemat kohta järelandlikumaks töödelda.

Nahka kreemitades imendub kreem korralikult umbes 10 tunniga. Seega arvestage, et toodet tuleks alati hooldada õhtuti.
Enne toote hooldamist veenduge, et hooldusvahend ka sobib!

3. PUHASTAMINE
Kui Teie toode on määrdunud, porine või tolmune, siis puhastage see kohe esimesel võimalusel. Vastasel juhul imendub mustus pealismaterjali, mis halvendab märgatavalt toote kvaliteeti.
Enne hooldamist on äärmiselt oluline, et pind oleks eelnevalt puhastatud. Selleks kasutage puhastusaineid, järgides täpselt toote valmistaja poolt ettekirjutatud juhendit.

4. VÄLTIGE LIIGSET SISU
Liigse sisu raskuse all on oht venitada nahast kott välja. On väga ebatõenäoline, et nahk taastub oma esialgsesse kujusse. Kui Teie kott on liiga väike kaasaskantavate asjade jaoks, siis kaaluge suurema koti ostmist. Lugege siit meie 7 näpunäidet, kuidas pakkida nutikalt kotti.

5. ÄRGE KUNAGI KASUTAGE SILIKOONVEDELIKKU NAHAL
Kui silikoonkiht on kuivanud, jääb silikoonõli pinnale alles. Antud aine põhjustab naha kuivenemist ning peale laiali valgumist on seda raske naha pinnalt eemaldada.

Vaata meie kõiki nahast sülearvuti kotte siin.

Sirvi kõiki Von Baeri nahast tooteid online’is siin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Lisa kommentaar