+37255661433 - info@vonbaer.ee

Top 7 – Sõbrapäeva kingitused. Meeldejääv kingitus sõbrale.

Mida kinkida sõbrale?

Kuna kingituste tegemiseks leidub aastaringselt alati põhjuseid, oleme kokku pannud Teie jaoks parimad sõbrapäeva kingid, mis teevad meele rõõmsaks igal lähedasel sõbral kui ka kallimal. Siin on 7 näidet, mida võiks sel valentinipäeval kingitusteks teha:

1. Nahast rahakott või kaarditasku

Parim sõbrapäeva kink on kvaliteet. Tee kingitus, mis on praktiline ning valmistaks rõõmu ka peale erilise päeva möödumist. Püsige kingisaaja meeles alati, kui kingitud ese kasutuses on.

sõbrapäeva kingitused

2. Nahast portfell

Ei eksisteeri vist meesterahvast, kes endale korralikku nahast portfelli või arvutikotti ei igatseks. Kui kingisaaja peab päevast-päeva oma sülearvutit töö ning kodu vahelt vedama, on portfell parim üllatus. Miks mitte teha sõbrapäeva kingitus mehele erilisemaks veel ka graveeringu näol?

kingitus sõbrale

3. Soojad sussid

Kindlasti kasutust leidev kingitus sõbrapäevaks on mõnus paar sooje susse. Sinu sõber tänab sind selle eest et tunnet muret, et tema varbad ka talvisel ajal ei külmetaks.

kingitus sõbrapäevaks

4. Lemmik parfüüm

Kaval kingitus sõbrale on tema lemmik parfüüm. Häid lõhnu ei ole kunagi ühelgi inimesel liiga palju.

sõbrapäeva kink

5. Elamus

Mõtled, mida kinkida mehele sõbrapäevaks? Kingi talle aega iseendaga. Soeta endale ning oma kallimale näiteks teatri- või kinopiletid, miks mitte isegi üks mõnus spaapuhkus?

sõbrapäeva kingid

6. Armastust täis küpsetis

Valmista üks eriti maitsev kook või küpsetis, sest loomingulised sõbrapäeva kingitused toovad alati suure naeratuse näole. Tee südamesse leiab alati söögi kaudu.

sõbrapäeva kingitus mehele

7. Südamlik kiri

Eriline sõbrapäeva kingitus mehele või sõbrale on üks tundeid täis kiri, kus meenutada parimaid mälestusi ning koos veedetud hetki. Kingitust ei peagi alati raha eest ostma 🙂

mida kinkida sõbrapäevaks

Loodetavasti leiate antud loetelust ideid, mida kinkida sõbrapäevaks.

Rohkem ideid:

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart