+37255661433 - info@vonbaer.ee

Top 7 Jõulukingid Meestele – Mis Võiks olla Parim Jõulukink Mehele?

Kätte on jõudmas imeline jõuluaeg, aga peas tiirleb igal aastal jälle see sama küsimus: mida kinkida mehele jõuludeks? Kui see idee veel puudub, siis oleme Teie jaoks kokku pannud spikerdamiseks nimekirja asjadest, mis on aegumatud ning meie silmis parimad jõulukingid meestele.

jõulukink mehele

1. Lõhnaõli

Parim jõulukink mehele on tema lemmik lõhnaõli. Veelgi ideaalsem oleks leida kooslus, kus lisaks parfüümile oleks olemas veel ka sama aroomiga deodorant. Suurepärane lõhn muudab iga mehe atraktiivsemaks (ka teiste naiste jaoks) ning enesekindlamaks. Teie mees tänab Teid.

2. Kaarditasku

Suurepärane jõulukink mehele, kelle kaardid ei mahu rahakotti ära või vedelevad alati igal pool laiali. Kompaktne kaarditasku on iga meesterahva must have. Kaarditasku saate muuta erilisemaks, lastes pressida sellele oma armsama nime initsiaalid.

jõulukingid meestele

3. Nahast rihm

Mitte ükski meesterahvas ei ütleks ära kvaliteetsest nahast valmistatud vööst. Eriti nutikas kingitus mehele jõuludeks oleks püksirihm, mis on kaks ühes ehk kantav kahtepidi. Meie poest leiate nii kahe- kui ühepoolseid püksivöid, mis on truud Teie kaasale mitmed aastad. Isegi kui mehel on kapis juba mitmeid püksirihmu, on Teie kingitus alati tema jaoks erilise tähendusega.

Loodame, et antud artikkel aitab Teil kingivalikut lihtsustada ning Teie mehe silmad löövad jõulukinki avades särama.

mida kinkida mehele jõuludeks

4. Elamus

Kingi mehele mälestus elamuse näol. Vii ta 5 käigulisele õhtusöögile, teatrisse või miks mitte isegi ka soojamaareisile. Koos veedetud aeg püsib lähedasel igavesti südames.

5. Nahast reisikott

Nahast kott on väga vastupidav ming välimuselt tõeliselt luksuslik, tänu millele püüab paljude inimeste pilgud.
Ideaalne kingitus mehele, kes armastab reisida käsipagasiga, kuid sobib suurepäraselt ka tihedale treeningsaali külastajale.

kingitus meestele

6. Raamat

Kas kingi saajale meeldib oma vaba aega sisustada lugemisega? Siis on raamat alati kindel valik. Kui Te pole sisu suhtes kindel, valige välja midagi sellist, mis Teile endalegi huvi pakub. Alati võib läheneda ka huumoriga, sest sellega on üldjuhul võimatu mööda panna.

7. Käekell

Kas kaasa kipub igale poole hiljaks jääma? Kui Teie kallim hindab luksust, siis ajanäitaja on kingiideedest meestele parim valik. Kell on praktiline aksessuaar, mida võiks omada iga meesterahvas. Meestele kingitus, mis muudab iga meeskodaniku välimuse viimistletuks ning kauniks.

Jõulukingid

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart