Nahast reisikotid ja kohvrid

Reisimine on tänapäeva elu lahutamatu osa ning iga inimene tahab oma isiklike asjade transportimiseks vajaliku reisikoti usaldusväärsuses kindel olla. Sõltumata sellest, kas reisite parajasti auto, rongi või lennukiga, mahutavad meie elegantsed, kvaliteetsed nahast reisikotid, ratastega kohvrid ja trennikotid Teie asjad tänu oma suurusele ning ruumipaigutuse funktsionaalsusele probleemideta ära.

Näita rohkem

Meie reisikotid ja kohvrid on praktiliseks, turvaliseks ning asjakohaseks kaaslaseks nii ametlikel, soliidsust ja professionaalsust nõudvatel ärireisidel kui ka spontaansetel väljasõitudel. Reisides Von Baeri ainulaadset disaini edastava vastupidava reisikotiga, ei jäta te külmaks ühtegi möödujat.

Vaata naiste ja meeste nahkkotte siin.

Lisades oma tootele personaalse lasergraveeringu, muudate selle veelgi unikaalsemaks ja südamelähedasemaks. Meie vastupidavad ning turvalised reisikotid on valmistatud taimpargitud preemium-kvaliteet nahast, mis kannab endas läbi mitmete põlvkondade arendatud teadmistega meistrite leidlikkust.

Sirvi kõiki meie kingitusi meestele siin.

Sõltumata Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu koht), jõuab meie pilkupüüdev reisikott või kohver tänu meie ööpäevaringselt avatud e-poele Teieni juba järgmisel päeval (makstes tööpäeval enne 16.00) ning on valmis järgmisteks ärireisideks või seiklusteks.

näidata vähem